[TuT] Pokretanje moda sa MYSQL-om

Započeo Michael!, Maj 09, 2011, 20:58:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Imam Windows 7 64bit i kada kliknem na "Start" pored MySQL na XAMPP pise mi "Running",ali kad` kliknem na "Start" pored "Apache" nista se ne desava... Resenje?
Do you know, in my country,I'm a "magico",a man with a dream,a man on the rise. To take nothing and make it something.Do you have a dream?


Dobar tutorijal iako se ne razumijem u to xDDDDDD
[[/center]
DgL <3
Otisao s Foruma zz


Citat: Lupeâ,,¢ poslato Mart 15, 2012, 14:28:34 POSLE PODNE
Imam Windows 7 64bit i kada kliknem na "Start" pored MySQL na XAMPP pise mi "Running",ali kad` kliknem na "Start" pored "Apache" nista se ne desava... Resenje?

Ako koristiÅ¡ skype, izaÄ'i iz skypea i pokreni apache.

Last nick: Paradox

Sergio_Don

Citat: Joey_ poslato Mart 15, 2012, 15:30:34 POSLE PODNE
Citat: Lupeâ,,¢ poslato Mart 15, 2012, 14:28:34 POSLE PODNE
Imam Windows 7 64bit i kada kliknem na "Start" pored MySQL na XAMPP pise mi "Running",ali kad` kliknem na "Start" pored "Apache" nista se ne desava... Resenje?

Ako koristiÅ¡ skype, izaÄ'i iz skypea i pokreni apache.
Prilikom registracije isto je potrebno ugasiti MSN skayp itd...

Bravo,pomocice pocetnicima!!!
Radim Sljedece!!

Web Dizajn,uredjivanje Foruma,Kategorija,Instalacija SMF,PHPa! : Znanost WebDizajna : 94%

MTA - Mappam,sve vrste,sta se tice cesta,tunela,konstrukcija,zgrada,burgova,ili salon auto/moto/brod! : ZNANOST Mappanja: 98%

Pawno - Prevadjam GameModove,dodajem neke komande,Editovanje,te ostale stvari : ZNANOST Pawn: 35%

GameMode - Ubacujem u GamePanel ,instalacija,i pokretanje servera u najkracem roku : ZNANOST GM : 99%


3KvSi| Web/Pawn/Mta Dizajner!




Bravo, samo tako nastavi :)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747


Ivana19

MOze pomoc ?? Pogreška
MySQL je poručio: 

#2002 - Poslužitelj ne odgovara (ili priključak lokalnog MySQL poslužitelja nije ispravno konfiguriran)


Zasto mi ne ide localhost/phpmyadmin/

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."