Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Recite mi dal se radi na tome da ce se moc micat default objekti iz san andreasa(u mta-u)??


Ludi Grad

Citat: [CC]Stormer poslato Maj 01, 2010, 21:24:45 POSLE PODNE
Ja uzeo hosting u gamehosting.rs i sve to fino uplatio i stigo danas.. i ubacim mod obicni gf i neradi ...
Kontaktiram ove u supportu sam me odjebu.. Jel taj hosting moze primat odredjene modove ili..ako netko zna..jel nekontam u cemu je poanta..
jos mi onda napisu: "trazi tamo di si skido mod,procitaj blablabal"..ja sve fino sredim i neradi ! Jednom rjecju Jebem take budale
Mozda koriste Linux, pa probaj samo da prebacis MOD na Linux i uplodaj....

Citat: [CC]Stormer poslato Maj 01, 2010, 21:24:45 POSLE PODNE
Ja uzeo hosting u gamehosting.rs i sve to fino uplatio i stigo danas.. i ubacim mod obicni gf i neradi ...
Kontaktiram ove u supportu sam me odjebu.. Jel taj hosting moze primat odredjene modove ili..ako netko zna..jel nekontam u cemu je poanta..
jos mi onda napisu: "trazi tamo di si skido mod,procitaj blablabal"..ja sve fino sredim i neradi ! Jednom rjecju Jebem take budale
Moras ubacit i scriptfiles da bi ti radio mod...Pogledaj da nisi nesto zezno u server.cfg

jeli danas sopranu rodjendan???
FREE MAPPER

M-Gun


iYoko

Kad ce mirovina? xD

Sretno!

M-Gun



Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....



iYoko

I nakn svega tg umre zbog sepse xD

M-Gun

Citat: [LG]iYoko poslato Maj 04, 2010, 17:17:47 POSLE PODNE
I nakn svega tg umre zbog sepse xD

hahah da su mu bar platili ajde i nekako hahah xD