[POMOC] Nema mi chat box

Započeo ωт:яρ | αχєℓ иєℓѕσи, Maj 08, 2011, 13:08:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

A da probaš što ti je čovjek reko? Sto posto ti je do toga..

Probao sam,kakve to ima veze sa pomjeranjem strelice na gui menu?
//

E onda fino reinstaliraj igricu! Vas pola tu nema CD od San Andreasa pa jadujete, kupite ga za 30 - 40 kuna, nemora bit original

Ma da nebi kupio,lakse mi je download sa neta ali treba dosta vremena :(
//


Citat: Axel Nelson.iso poslato Maj 08, 2011, 13:08:54 POSLE PODNE
Kada igram SAMP i udjem na neki server prvo sto nemogu je onu strelicu da micem, onda kada igram mogu kameru okretati.
Druga stvar : nema mi chat boxa znate kada neko nesto kaze gore mi pise da mogu da procitam a ovo gdje pisem mi se skroz pomjerilo gore tako da nema mi toga.



Ako niste skontali sta hocu da kazem pokusat cu vam opet objasniti...

Muha ja sam imao slican problem... reinstaliro sam sve 3 puta i nista... skido nove verzije i nista... Vidi sa rezolucijom... :D ;D


Ja ti kazem da je to rezolucija... probaj sa F11... mada je to rezolucija.. stavi neku drugu pa ravitu na svoju.. ;)


ma nemam sada problem sa chat boxom to sam rijesio skidanjem 0.3c verzije a ne 0.3c R2 :(

sada imam problem sa misom kada sam na nekom gui meniju nemogu ga pomjerati :(
//

Citat: Axel Nelson.iso poslato Maj 16, 2011, 18:02:13 POSLE PODNE
ma nemam sada problem sa chat boxom to sam rijesio skidanjem 0.3c verzije a ne 0.3c R2 :(

sada imam problem sa misom kada sam na nekom gui meniju nemogu ga pomjerati :(

Oj boze svasta... probaj reset commands.. :/ Il sta.. sad vise stvarno neam ideje sta bi moglo bit..



Citat: Erik Skywalker poslato Maj 08, 2011, 15:47:09 POSLE PODNE
Ma da nebi kupio,lakse mi je download sa neta ali treba dosta vremena :(
I ja imam problem sa chat boxom,moze link od verzije koje si ti skinuo da i ja probam :)