[pomoc] O mta

Započeo Adnan1998, Maj 07, 2011, 21:09:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Eee ljudi ovako: Ja mapam i to ali imam jedan problem . Taj problem je ako nadjemm neku kucu i hocu da stavim kako ce ona izgledati i to unutra i menni uvijek jedan dio kuce viri i to .  Mozete li mi ikako pomoci ?

Bolje objasni u čemu je problem. Šta nemožeš stavit kuću?




Citat: Adnan1998 poslato Maj 07, 2011, 21:09:33 POSLE PODNE
Eee ljudi ovako: Ja mapam i to ali imam jedan problem . Taj problem je ako nadjemm neku kucu i hocu da stavim kako ce ona izgledati i to unutra i menni uvijek jedan dio kuce viri i to .  Mozete li mi ikako pomoci ?

Objasni malo problem? ti pokusavas da napravis neki enterijer u nekoj kuci ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Pa ovako : Ja kad naÄ'em interijer neke kuce i kad krenem to ubaciti u kucu uvijek neki dio kuce viri na jednom mjestu i to me zeza nez kako to da fino namestim . Ili kad ja sve izmapam a kucu unutra ne ocel u kuci ista biti od prostorija i to

pa ako pravis samp server, izmapujes neki enterijer i povezes preko odredjenih funkcija izlaz i ulaz (pitaj u pomoc u vezi pawn-a)

ali te i dalje najbolje ne razumem sta pokusavas da uradis.  ::)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ovako ti pokusavas da napravis interijer za neku kucu... Ali da ti kazem interijeri se ne rade unutar kuce u kojoj zelis vec daleko negde na nebu.. ALi skroz visoko gore da ne bi slucajno avionom udario... xDD I kad stavis interijer potrebno je da iskriptas komande /enter /exit... E sad to je vec skriptanje.. otidji u topic pomoc u vezi pawn skriptanja i pitaj..  :D