Sjebo mi se komp

Započeo TheMonk, Maj 07, 2011, 12:55:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [Magura]G4NG4$TA poslato Maj 07, 2011, 13:19:09 POSLE PODNE
Citat: [ED].:Curtis:. poslato Maj 07, 2011, 13:16:04 POSLE PODNE
Poslje Instalacije:Drajvere,Antiviru,NET Framework,C++ 2008 (potrebno je),Controler Centar za Grafu,Controler za Sound,Najnoviji Drajver za Procesor....ako se sjetim sta jos edit cu,btw Windows 7 nije Gejmerska,zahtjeva Vise od igrica :S

zapravo koliko ja znam poslije repaira svi drajveri ostaju samo se sistemske postavke i stvari resetiraju tj. zamjene sa novima  :P
A Repair,ja Reinstaliram Sve nanovo :S Kad vec radim,Radim do kraja  :P

Citat: [ED].:Curtis:. poslato Maj 07, 2011, 13:16:04 POSLE PODNE
Poslje Instalacije:Drajvere,Antiviru,NET Framework,C++ 2008 (potrebno je),Controler Centar za Grafu,Controler za Sound,Najnoviji Drajver za Procesor....ako se sjetim sta jos edit cu,btw Windows 7 nije Gejmerska,zahtjeva Vise od igrica :S
Evo sta ja sve instaliram posle podizanja sistema: Drajver za zvuk,Drajver za graficku,net framework i ostale programe za net,kameru...Molio bih te da mi das neke linkove od tih sto ti instairas (C++,za procesor...),ja naviko samo na ove i nista drugo,a znam da treba jos.Hvala mnogo

Googlaj za C++ a za Drajvere Nove ti je DriverEasy Klik

Citat: [ED].:Curtis:. poslato Maj 07, 2011, 13:24:40 POSLE PODNE
Googlaj za C++ a za Drajvere Nove ti je DriverEasy Klik
ok za ovaj DriverEasy cu nekako naci serial :D. Samo mi jos reci koje sve net framework verzije instaliras,msm linkove mi daj ako te ne mrzi..hvala puno,nadam se da ce mi raditi kad oborim windows :-*

napravi sistem restore ili skini avg 2011 + pc tuneup i onda s pc tuneupom idi na onaj clean i oznaci sve da ti izbrise temp fajlove (ako te zanima detaljno cu ti objasnit)
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Vec sam napravio plan,interesuje me samo koji framework da instaliram,msm recite mi koje vi instalirate sve da i ja idem tako.

Citat: [BF] Monk poslato Maj 07, 2011, 13:00:23 POSLE PODNE
Citat: [ED].:Curtis:. poslato Maj 07, 2011, 12:57:55 POSLE PODNE
Reinstalacija Windowsa bi 100% pomogla,samo sto si ljen,a ako oces da se patis,ja mislim da ti nesto fali iz Win32 Foldera,tako da Neznam,ja ti preporucujem ovo 1. Odmah rjesis problem...
Ok znam da je to lek,ali kao sto sam vec reko,i kad to uradim bice mi isto ko sad (znam jer sam vec uradio),nisam "ljen",nego necu dzabe da pokusavam,mozda bi mi pomoglo kad bi mi rekli koje sve programe za windows instalirate kada podignete sistem.

REINSTALCIJA BI POMOGLA,samo trebas znat kako... :D
kod formatiranja, obrisi i jednu i drugu particiju....
i onda kreiraj nove, ako me razumijes i kad kreiras nove,onda ces tamo instalirat....
trebat ce ti driveri i ostala sr*nja....
mora radit !!!

Citat: [BF] Monk poslato Maj 07, 2011, 14:01:40 POSLE PODNE
Vec sam napravio plan,interesuje me samo koji framework da instaliram,msm recite mi koje vi instalirate sve da i ja idem tako.
4.0
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato Maj 07, 2011, 14:05:38 POSLE PODNE
Citat: [BF] Monk poslato Maj 07, 2011, 14:01:40 POSLE PODNE
Vec sam napravio plan,interesuje me samo koji framework da instaliram,msm recite mi koje vi instalirate sve da i ja idem tako.
4.0

Znaci samo ovo instaliras i nista vise,nikakav windows installer...?

Citat: [BF] Monk poslato Maj 07, 2011, 14:08:22 POSLE PODNE
Citat: System32 poslato Maj 07, 2011, 14:05:38 POSLE PODNE
Citat: [BF] Monk poslato Maj 07, 2011, 14:01:40 POSLE PODNE
Vec sam napravio plan,interesuje me samo koji framework da instaliram,msm recite mi koje vi instalirate sve da i ja idem tako.
4.0

Znaci samo ovo instaliras i nista vise,nikakav windows installer...?
trebas one drajvere itd. C++ i to je ja msm to, i Direct X drajvere
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

vidim da trazis drajvere za procesor to ti ne postoji..postoje samo programi za otimizaciju...

koji XP korists SP 2 ili SP 3

u koliko su ti potrebni drajveri Skines Robot Driver, instaliraj ga, pokreni Odes ono EXORTION to sacuvaj i sacekaj da sve skenira, kada to zavrsi napravice ti fajl na destkopu ili gdje si vec save izabrao udji u taj fajl i posace ti svi potrebni drajveri, samo kliknes na ono plavo ime drajvera dowbload pocinje

evo digo sam sistem i instalirao lepo sve nove drajvere i to pa cemo da vidimo sta ce da bude :-\

Evo ovo sam instalirao:

-NET Framework 2.0
-NET Framework 4
-Visual C++ 2008 Redistributable
I drajvere za graficku i zvucnu kartu..ako jos nesto treba,recite mi pa da skinem ;)

directx i samp  :D :D :D
STRANICA U IZRADI

Citat: [BF] Monk poslato Maj 07, 2011, 16:25:47 POSLE PODNE
evo digo sam sistem i instalirao lepo sve nove drajvere i to pa cemo da vidimo sta ce da bude :-\

Evo ovo sam instalirao:

-NET Framework 2.0
-NET Framework 4
-Visual C++ 2008 Redistributable
I drajvere za graficku i zvucnu kartu..ako jos nesto treba,recite mi pa da skinem ;)

inace druze nemas samo ta 2-3 drajvera...imas drajver za maticnu..i tako jos par stvari..ne znam tacno jos sta kod tebe je integrisano a sta nanovo ubaceno

Citat: matematicar poslato Maj 07, 2011, 16:38:48 POSLE PODNE
Citat: [BF] Monk poslato Maj 07, 2011, 16:25:47 POSLE PODNE
evo digo sam sistem i instalirao lepo sve nove drajvere i to pa cemo da vidimo sta ce da bude :-\

Evo ovo sam instalirao:

-NET Framework 2.0
-NET Framework 4
-Visual C++ 2008 Redistributable
I drajvere za graficku i zvucnu kartu..ako jos nesto treba,recite mi pa da skinem ;)

inace druze nemas samo ta 2-3 drajvera...imas drajver za maticnu..i tako jos par stvari..ne znam tacno jos sta kod tebe je integrisano a sta nanovo ubaceno
Bilo bi super kad bi naso drajvere za moju maticnu i nzm za sta jos....


Nego hteo sam samo jos nesto da pitam u vezi directx drajvera,posto kad instaliram gta i uz njega dobijem onaj directx,jer je to ok ili moram posebno da ga skidam,ako moram,dajte linkic  8)