[MAP]Special Weapon and Tatics

Započeo [PZRPGC]Dexâ„¢.pwn a.k.a Zixâ„¢.pwn, Maj 07, 2011, 11:17:29 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.




Evo malo opisa za SWAT nadam se da ce vam se sviditi
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Baza[slike]:













-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oruzje:
M4: (200 metaka)
MP5: (90 metaka)
DEAGLE: (50 metaka)
SNIPER: (25 metaka)
IN SVIJETLO: (1 komad)
SUZAVAC: (3 komada)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Komande:
/members: da vidjeti clanove koji su online u organizacij
/duty: za uzimati oruzje iz ormarica
/kamera: da se vidi baza izvana
/kusiranje: da se kusiras
/up: da ptidemo na krov
/down: da se spustino s krova
/otvori: za otvoriti 2 kapije
/r: radio
/d: depremant chat
/tazer: sokirati nekoga
/wanted: vidjeti koje osumljicen
/arrest: uhititi nekoga
/cuff: nekoga svezati s lisicama
/uncuff: nekome skinuti lisice
/drag: nekoga ubaciti u vozilo
/helidown: da se specijalci spustaju iz helica[ako to moze](helic mora biti opremljen za to(imati spagu za spustanje))
/giverank: dati nekome rank up/down
/invite: nekoga ubaciti u SWAT
/uninvite: nekoga izbaciti iz SWATa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poslednja Izmena: Maj 07, 2011, 11:42:53 PRE PODNE od |ЯPF i CH-FR|...Neno...















Super, odlicno je sve
samo imam jednu zamerku, to mesto po meni je vise za neku mafiju, i helici su ti nabacani ne stoje lepo
9/10

Lepo, lepo, samo mi se bas ne svidjjaju ovi lezeci policajci..

Veoma lose mesto, 5/10 zbog truda, to bi valjda trebala da bude gradonacelnikova rezidencija  ::)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [CH:FR] gotti! poslato Maj 07, 2011, 11:24:52 PRE PODNE
Veoma lose mesto, 5/10 zbog truda, to bi valjda trebala da bude gradonacelnikova rezidencija  ::)

Ili neke vece mafije :)

...Neno...

Smanjio sam ti font,bio ti je 20!

@Mapa - Nije losa,nesvidja mi se mjesto i lezeci a mogao si i malo bolje uklopiti ograde,ocjena 6/10! :)

Citat: .ılllı.SteXi.ılllı. poslato Maj 07, 2011, 11:22:20 PRE PODNE
Super, odlicno je sve
samo imam jednu zamerku, to mesto po meni je vise za neku mafiju, i helici su ti nabacani ne stoje lepo
9/10


salzem se mjesto nije za FBI/SWAT ali to je meni mjesto ponajvise za Mayora ! Kao ono Bjela Kuca i to ....

ahh cuj znam da je lose mjesto ali ja sam takav tip samo bi volio da bude na nekome malo brdu i da je o mome tipu hvala svima

















Lose mjesto..I oni helici nabacani sta ce lezeci polici bre u bazi :/
7/10
Respect to:mafica .pwn




Citat: nikola36 poslato Maj 07, 2011, 12:34:09 POSLE PODNE
Lose mjesto..I oni helici nabacani sta ce lezeci polici bre u bazi :/
7/10
prije svakoga zavoja sam stavio a vi razlislite zasto















5/10 razlog:moze puno bolje mjesto,puno boljese mogu uklopiti objekti a najruznije je onaj ulaz stasi stavio @ ono je gadno ova slika http://www.zaslike.com/files/zteywsquonijna1625.jpg

Citat: $--L84S--$ poslato Maj 07, 2011, 13:50:14 POSLE PODNE
5/10 razlog:moze puno bolje mjesto,puno boljese mogu uklopiti objekti a najruznije je onaj ulaz stasi stavio @ ono je gadno ova slika http://www.zaslike.com/files/zteywsquonijna1625.jpg
cijenim misljenje















Citat: [SA:MP]Cent poslato Maj 07, 2011, 14:04:36 POSLE PODNE
Citat: $--L84S--$ poslato Maj 07, 2011, 13:50:14 POSLE PODNE
5/10 razlog:moze puno bolje mjesto,puno boljese mogu uklopiti objekti a najruznije je onaj ulaz stasi stavio @ ono je gadno ova slika http://www.zaslike.com/files/zteywsquonijna1625.jpg
cijenim misljenje
Probaj nesto svoje napravit nesto unikatnije i kompliciranije.Takoder nemoras nakon 30 minuta kad napravis odma objavljivat nego malo doreduj gledaj da bude sto preciznije (npr. na ovoj mapi sta sam rekao za ovaj ulaz mogao si onu kucicu staviti polovicu u zid da imas cijelu cestu a ne da pola stoji na cesti i tako neke sitnice da bolje izgledai da je preciznije)  ;)
Poslednja Izmena: Maj 07, 2011, 14:09:58 POSLE PODNE od $--L84S--$