[Pitanje] oko MTA

Započeo [SC] Davidâ„¢, Maj 06, 2011, 22:54:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zasto mi nece u MTA da uzima auto,znaci objekte i sve ostalo moze samo auta nemoze.Ako ko moze pomoci nek posta.

kad uzimas auto nemoj kliknut ok ili sto je vec nego 2 puta na njega
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √


ma otidji otvori onu listu elemenata ili pritisni slove e na tast pa naciljaj auto pa levi klik

A di ti je taj problem? Kada želiš postavit element ili kada si ga postavio pa mu želiš opcije promjenit?




Reinstaliraj MTA, jer ti je jedan od Recources fajlova obrisan/pokvaren
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Za editor su ti samo potreni oni editor_main editor_gui EDF i ti vezani, ostali gamemodovi i mape nemaju veze sa funkcionalnosti editora.
Poslednja Izmena: Maj 07, 2011, 13:16:16 POSLE PODNE od Nik Delgad.lua




Citat: Nik Delgad.lua poslato Maj 07, 2011, 13:11:40 POSLE PODNE
Za editor su ti samo potreni oni editor_main editor_gui EDF i ti vezani, ostali gamemodovi i mape nemaju veze sa funkcionalnosti editora.

nisam ja ni napomenuo posebno gamemodove ili mape vec sam rekao jedan od fajlova

OT: Jesi resio ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Ne razumem jel to oces da ubacis auta na server ili ti nece u MTA.. Al da napomenem dzaba ih stavljas u MTA kad se ubacuje preko AddStaticVeh u pawnu.. Ali to je vec skriptanje.. tako da premesti temu.. i zavisno koji server i koji mod sve.. :/

Citat: Lane_Hudson poslato Maj 12, 2011, 20:50:20 POSLE PODNE
Ne razumem jel to oces da ubacis auta na server ili ti nece u MTA.. Al da napomenem dzaba ih stavljas u MTA kad se ubacuje preko AddStaticVeh u pawnu.. Ali to je vec skriptanje.. tako da premesti temu.. i zavisno koji server i koji mod sve.. :/

Čovjek nemože u mta ubacit auto, a objekte može, nema veze sa skriptom gledaj malo :S

OT: reinstall mta nema drugog rješenja :)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: [A]Michael poslato Maj 12, 2011, 20:52:27 POSLE PODNE

Čovjek nemože u mta ubacit auto, a objekte može, nema veze sa skriptom gledaj malo :S

OT: reinstall mta nema drugog rješenja :)

Hahahah xDD.. nisam shvatio..

Probaj preko ID..ako ne reinstal.. to je najmanji problem.. Ali obavezno sacuvaj mape da ih mozes kasnije ubacit. :D