[ED] Edimax RolePlay - ver 3.25 (new)

Započeo [ED] Kazakov, Maj 04, 2011, 23:15:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.



Novosti:

30.04.2011. na Edimaxu je napravljen UPDATE. Updateom je poboljšan speedometer,ANTI AFK,sistem goriva. Gorivo sada točimo po litrama. Dodano je mnogo novih mapi,Los Santos izgleda bolje,puno bolje.Napravljen je ZM:AC ( Anti Cheat),koji daje BAN ako neki igrač stvori neko oružje bez da je upisao komandu. Na skoro svakome uglu možete naći novu mapu. Gornji Burger Shot ima sasvim novi izgled,sada je na 2 kata. Napravljeno je nekoliko Caffe-Barova. Sa ovim UPDATEOM,napravljen je "Binco",dućan u kojemu svaki igrač može kupiti sebi odabranu robu (skin),te više ne moraju moliti GameMastere i Admine za drugi skin. Dodan je novi 24/7, koji se nalazi blizu Policijske Postaje.Napravljena je komanda /ans ,sa kojom admini i gamemasteri sada odgovaraju igračima na upite. Sa tom komandom je smanjen spam.


Mapperi koji su radili na updateu: [ED] ..Hawks.. ,   [ED]Carter i [ED] Matt


Slike sa updatea:

Novi izgled Burger Shota:


Parking kraj banke:


Shopping centar:


Novi izgled gradske vijećnice:


Novi 24/7:


Muzej:


Kafić pokraj bolnice:


Binco za odjeću:


Mali parkić pokraj benzinske:


Streljana pokraj željezničkog kolodvora:


Crkva u San Fierru:


Odmorište pokraj FBI baze:


Benzinska blizu Groove baze:


Cesta od Groove baze:


Novi prikaz kuće na prodaju/u vlasništvu:



Edimax FORUM


Vaš Edimax Gaming Team


Poslednja Izmena: Maj 08, 2011, 22:34:16 POSLE PODNE od [ED] Williams

Odlicno odradjeno



Svaka Vam Cast



:D
Poslednja Izmena: Maj 04, 2011, 23:28:25 POSLE PODNE od *BG*Nikola.pwn


super.... sve bolji i bolj                                           p.s na mobu sam pa nemogu vidjet slike... mozes stavit hotlink da vidim

Bravo momci!!!Odlicne mappe... 10/10 :D :) Eto mene malo na Edimax ovih dana!

XxKeKoxX

Extra Svaka cat ...... Mape su vam dobre 10/10...Binco to ste dobro ubaclili i drago mi je burg...jer prije mi nije bia bas nesto

burg mi se ne svidja.

sve ostalo extra

9.9/10



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

Bravo, predobre mape 10/10 samo je burg malo losiji 8/10 za njega.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Super je,10/10 ...Odlicno,napredujete sto je najvaznije ! Svaka cast . :)

...Neno...


Burger vam je sranje, vide se prekidi stakla.. Ugledajte se na Correllija i njegove radove :)


Johnny

Odlicno 10/10 nisu pretrpane totalno su RP. :)

Citat: [AG] Vilko poslato Maj 05, 2011, 12:56:23 POSLE PODNE
Burger vam je [cenzura], vide se prekidi stakla.. Ugledajte se na Correllija i njegove radove :)
Lol nisu svi Correlli svaka cas za update

Lijepo uradjeno,cestitke maperima.

Ulazio sam na ED da pogledam sve to sto ste uradili lijepo je,ali samo trebate popravit da ZM:AC ne bana kada igrac daje plaicu nekom.