[MAP] Second Kind Of Life | Banka

Započeo [•]SoberMutant[•], April 29, 2011, 16:52:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Second Kind Of Life Mapping Team vam predstavlja Banku : Na mom serveru koji će bit otvoren u 2012 . godini banka će izgledat ovako (nemojte mislit da serem,imam 13 godina i skriptam sam tako da ce mi stvarno punoooo trebat)





Poslednja Izmena: April 29, 2011, 17:15:36 POSLE PODNE od |BU| Turtouise Shield

Banka ce ti lijepo izgledati, samo bez one kricave podloge bilo bi puno ljepse, i negdje ti se elementi mimoilaze
ali jako dobra ideja 8/10 :D
CH Player || Pr0 vs-eR

Za banku neam rijeci,a ti stvarno planiras za 2012 god ?


a ljudi moji , trudim se sto vise nitko nezeli pomoc ... imam 13 godina sporo radim , necu da mi svaki igrac na serveru bude lider ... pa samo imam 5 bandi/mafija , a stvari su kricave zato Å¡to nisam uspio dobro poslozit al ok ... nemojte mi sad bljuvat zato Å¡to je tek u 2012 ipak sam radim  ;)  :D ... I HVALA NA POHVALAMA za banku

2 slika - 10 metara odmaknuto staklo jedno od drugog
5/10
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Rad mi se ne svidja, fulao si previse.
Pogledaj malo stakla a i ulaz u banku, gore imaju kao dva zida i jedan ispod drugog, vrata razdvojena il si to htio al svejedno ruzno je ispalo...

nema veze , nisi procitao sto mi se danas dogodilo , ljevu sam ruku slomio koja bih mi trebala pomagat xD ... ma ispravit cu to sto je krivo ako budem mogao hvala sto ste primjetili

Meni se svidja rad ,10/10

Btw,pa sta onda sto otvara 2012...Mozda zeli da napravi dosta toga sto podrzumeva da mod bude savrsen..I ja sam planirao no najkasnije ce biti za 2 meseca jer skriptam sa monkom :)


Citat: |BU| Turtouise Shield poslato April 29, 2011, 17:09:33 POSLE PODNE
nema veze , nisi procitao sto mi se danas dogodilo , ljevu sam ruku slomio koja bih mi trebala pomagat xD ... ma ispravit cu to sto je krivo ako budem mogao hvala sto ste primjetili
I sta bi mi sad?
Mazili te i pazili i dali ti 10/10 za mapu koja nevalja nista jer ti je ruka slomljena? Budi realan covjece, sve ti je odmaknuto, neprecizno, ulaz u banku je kao zatvor...
Realna ocjena je 2/10, ja sam ti dao peticu zbog te tvoje ruke a ti jos nisi zadovoljan?
2/10
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



ma Å¡to si se sad svÄ'at tu doÅ¡o a? jesam reko OK , ocjene prihvaćam koje zaslužujem svako ima svoj ukus Å¡to ne ? nije ni meni ova mapa neÅ¡to pretmurne boje i stavijo sam sve neprecizno , ali sam iÅ¡ao malo isprobat znanje o x,y,z rotiranje i to .

Citat: |BU| Turtouise Shield poslato April 29, 2011, 17:40:46 POSLE PODNE
ma Å¡to si se sad svÄ'at tu doÅ¡o a? jesam reko OK , ocjene prihvaćam koje zaslužujem svako ima svoj ukus Å¡to ne ? nije ni meni ova mapa neÅ¡to pretmurne boje i stavijo sam sve neprecizno , ali sam iÅ¡ao malo isprobat znanje o x,y,z rotiranje i to .
Ne, prvo si se postavio kao da je mapa bogovska i poceo odbijat ocjene manje od 9/10 ;) Ja sam samo realan
I da komentiram potpis, pise ''nemojte pljuvat pocetnik sam'', a kako ces naucit bez kritika? Ja bas jedva cekam taj mod da ga pljujem ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Gunex


Malo poradi na preciznosti, i sve će biti super :).