[MAP] Universal Race by Gotti

Započeo Gotti747, April 29, 2011, 15:46:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Hvala svima  ;)

Navratite da pogledate,

ubacio sam i

/skydrift - by Eset
i /ib (infernus basketball) by ...Neno...
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


hmm neskriptam niti se previse razumijem u to i nzn dal moze sljedece:

tu gdje ti se mijenja  iz auta u motor iz motora u brod iz broda u motor.. hmm po meni bi bilo bolje da stavis kao neki pickup kad prodes kroz njega dobijes npr motor pa onda sljedeci brod itd,...

al sve je super... :)
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

To cu i da uradim, jbg nije samp mta pa da imas pravi pickup kroz koji kad prodjes dobijas odredjeno vozilo, ali uspecu da napravim tako nesto (samo ce pickup biti nevidljiv ali kada dodjete blizu promenice vam vozilo)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


10/10 super je nego samo mos mi reci id nevidljve podloge i ovog tvistera tj tunela sa staklima na drugom delu sa nrg. Hvala unapred.  ;D


||HEAD Administrator on United Balkan||
||Ex Game Admin[1337] and GMOD on Los Balkan||
||Ex HEAD Administrator on Street's Creed||

Ja mislis da je ovo sto ti zoves"nevidljivom podlogom" neki put samo okrenut, a ovaj "tunel" to ti je lopta u 0.3c objektima.


Zanimljiva mapa,bice gusto kad se budu trkali jer ne mogu bas svugde da prodju zajedno,kao sto je na slici http://img153.imageshack.us/i/samp972t.png/...btw svaka cast,odlicna je mapa! 10/10

Hvala svima ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Johnny

Bravo Gotti iz dana u dan si sve bolji svidjaju mi se tvoje mape 10/10.

Hvala.  8)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri