Logitech RolePlay By $ L84S $

Započeo [TG:RP]$--L84S--$, April 28, 2011, 23:47:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


cristiane


Citat: Koksildo poslato April 28, 2011, 23:51:24 POSLE PODNE
Citat: $--L84S--$ poslato April 28, 2011, 23:47:35 POSLE PODNE
Ovako odlucio sam se postaviti jos par mojih ideja
To tvoje ideje?
To sam sve ja mapao tako da   :)
Nisam od nikoga kopirao tako da Neznam zasto si to pitao ?
Poslednja Izmena: April 28, 2011, 23:52:57 POSLE PODNE od $--L84S--$

cristiane

Citat: $--L84S--$ poslato April 28, 2011, 23:52:12 POSLE PODNE
Citat: Koksildo poslato April 28, 2011, 23:51:24 POSLE PODNE
Citat: $--L84S--$ poslato April 28, 2011, 23:47:35 POSLE PODNE
Ovako odlucio sam se postaviti jos par mojih ideja
To tvoje ideje?
To sam sve ja mapao tako da   :)
Nisam od nikoga kopirao tako da Neznam zasto si to pitao ?
Pitao sam iz razloga što tu skoro ništa nije unikatno (kao što si ti naveo da su tvoje ideje),ne mislim da si ukrao,samo te ispravljam.

Citat: Koksildo poslato April 29, 2011, 00:04:17 PRE PODNE
Citat: $--L84S--$ poslato April 28, 2011, 23:52:12 POSLE PODNE
Citat: Koksildo poslato April 28, 2011, 23:51:24 POSLE PODNE
Citat: $--L84S--$ poslato April 28, 2011, 23:47:35 POSLE PODNE
Ovako odlucio sam se postaviti jos par mojih ideja
To tvoje ideje?
To sam sve ja mapao tako da   :)
Nisam od nikoga kopirao tako da Neznam zasto si to pitao ?
Pitao sam iz razloga što tu skoro ništa nije unikatno (kao što si ti naveo da su tvoje ideje),ne mislim da si ukrao,samo te ispravljam.
Uredu mislim da neke stvari  jesu unikatne.Neznam posto nisam vidio na nekim serverima sta sam igrao a mozda i nije posto mozda neko ima ali to sam sve sam mapao tak da i nije unikatno moje je  :D  :D
btw osao sam previse OF neka drugi ocjenuju i davaju komantare.
Citat: Koksildo poslato April 29, 2011, 00:08:32 PRE PODNE
Mape su dobre,al ostalo što si slikao već postoje FS,neon svjetla,kaciga za motor i ona garaža (ćini mi se da je praona ono).

Evo da ne postam opet novi post uredit cu ovaj.
Ovako ja skriptam i mapam sve sam.Posluzim se nekada sa FS BS i samp forum kada zapnem takoder i sa Wiki.Ono je Neon garaza gdje se stavljaju neonke i naplacuje se 10 tisuca.Onda na drugoj slici ustvari neznam koja je poredu je autopraona.i na par slika je ja msm da niko nema moguce da i ima ali nisam vidio ona drveca izrezana gdje pise Logitech.
Btw Mod koji pravim tj. ovaj sada nekoristi niti jednu FS.
OSTALI KOMENTIRAJTE xD
Poslednja Izmena: April 29, 2011, 00:14:27 PRE PODNE od $--L84S--$

cristiane

Mape su dobre,al ostalo što si slikao već postoje FS,neon svjetla,kaciga za motor i ona garaža (ćini mi se da je praona ono).

Gunex

Slazem se sa Koskildo

textdraw ti nije unikatan a cim to nije onda i ostale mappe i skripte nisu .. mozda si samo malo editovo
Poslednja Izmena: April 29, 2011, 00:36:12 PRE PODNE od Gunex

Citat: Gunex poslato April 29, 2011, 00:29:18 PRE PODNE
Slazem se sa Koskildo

textdraw ti je unikatan a cim to nije onda i ostale mappe i skripte nisu .. mozda si samo malo editovo
Prvo procitaj sta si napisao  :D
Textdrawowe danas svi imaju tako da i nemoze biti unikatno svaki server ima po vise textdrawova.
Takoder ovo nije uopce vezano za textdrawove nego za slike par mapa (nista previse ec imam 2 ili 3 teme sa slikama sa servera.I sve sta mozes naci na serveru sam ja pravio).Po tvom postu nista nemoze biti unikatno zato sto imaju textdrawowi ??  :D
Znaci Netko ima nesto unikatno i ima textdrawowe koji se vecinom rade na  istu foru samo se razlikuje text boja background pozicija itd.  mozda iznimke koje nesto jos dodaju.
Poslednja Izmena: April 29, 2011, 00:40:08 PRE PODNE od $--L84S--$

Citat: Gunex poslato April 29, 2011, 00:29:18 PRE PODNE
Slazem se sa Koskildo

textdraw ti nije unikatan a cim to nije onda i ostale mappe i skripte nisu .. mozda si samo malo editovo
lol neznaci ako mu textdraw nij eunikatan da sve ostalo nije...
ON:Vidio sam ovo vec na gotijevom server,al dobro izgleda :) btw malo su vam textdravovi razbacani :P


Citat: StjepanS poslato April 29, 2011, 09:20:14 PRE PODNE
Odlicno si ovo napravio ..
Citat: Hitman poslato April 29, 2011, 11:33:04 PRE PODNE
SviÄ'aju mi se slike, lijepo je.  :D
Hvala :D
Citat: .:RTV:. poslato April 29, 2011, 09:27:55 PRE PODNE
Citat: Gunex poslato April 29, 2011, 00:29:18 PRE PODNE
Slazem se sa Koskildo

textdraw ti nije unikatan a cim to nije onda i ostale mappe i skripte nisu .. mozda si samo malo editovo
lol neznaci ako mu textdraw nij eunikatan da sve ostalo nije...
ON:Vidio sam ovo vec na gotijevom server,al dobro izgleda :) btw malo su vam textdravovi razbacani :P
Pogledaj post sta sam ja napisao.Textdrawowe danas svi imaju i svake velicine itd. tako da textdraw nemoze biti nikad unikatan kakv god da napravis slazem se s tobom da ih malo ima previse i da su razbacani ali ovaj sa strane sta imam cu maket sta pise dobrodosli logitech 0.3c
Hvala svima :D