Afrika Gaming Community - Forum rekord

Započeo mafica .pwn, April 27, 2011, 20:51:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.





Obavještavamo Balkan Samp Zajednicu da je Afrika Gaming Community sa svojim forumom oborio rekord u broju online članova.
Iako je rekord oboren jos u mjesecu Veljači (2.mjesec) naša zajednica odlučila je tek sada objaviti taj podatak.
Rekord iznosi 144 člana online.
Iako pojedincima ovaj podatak ne govori ništa, te da ovo nije uopce velik broj igrača online, za nas ovo je jedan veliki korak naprijed.


Slika:


Napominjem da naš server još nije otvoren.Naš skripter Paradox, kojem ovim putem zahvaljujemo na trudu i radu, radi po cijele dane na GameModu.
Maperi se takoÄ'er trude te daju sve od sebe.Pored Mapera i Skriptera trebamo spomenuti i NaneK-a bez kojeg nebi imali forum kojeg trenutno imamo i naravno gonss-a bez kojeg ovog svega ne bi bilo.


Administracija i članovi Afrika Gaming Community Foruma vam se zahvaljuju na povjerenju.DoÄ'ite nam i na sljedeće obaranje rekorda :)


URL Foruma: www.afrika-gaming.com
Datum otvorenja: Ne zna se točan, ali predpostavlja se oko 10. Svibnja 2011 (10.5.2011).

ÄŒestitam, Afrika Gaming Community će biti uspjeÅ¡an server, vidi se  ;)





Hvala svima na čestitkama. :)

Last nick: Paradox

The Writer

Hvala vam  ;)

Citat: [Modern] Sonny poslato April 27, 2011, 21:07:56 POSLE PODNE
Svaka cast, nemojte da vas sjebu kao nas...

Ma kako Bog zapovjedi xD
Dobar sa svima je dobra stvar xD

Ma kod dobrog hostera smo.
Btw. Hvala svima.
Poslednja Izmena: April 27, 2011, 21:39:29 POSLE PODNE od [AG] gonss.pwn <3 AleeN.

To su google botovi :) Forum tada još nije bio otvoren a toliko gostiju? Ha Ha Ha 8)

The Writer

Citat: [AG] Vilko poslato April 27, 2011, 21:52:57 POSLE PODNE
To su google botovi :) Forum tada još nije bio otvoren a toliko gostiju? Ha Ha Ha 8)

Zapravo, forum jeste bio otvoren, tacnije u mjesecu novembru 2010 godine, i tada sam ga ja u potpunosti sam vodio

Citat: [AG] NaneK poslato April 27, 2011, 21:55:44 POSLE PODNE
Citat: [AG] Vilko poslato April 27, 2011, 21:52:57 POSLE PODNE
To su google botovi :) Forum tada još nije bio otvoren a toliko gostiju? Ha Ha Ha 8)

Zapravo, forum jeste bio otvoren, tacnije u mjesecu novembru 2010 godine, i tada sam ga ja u potpunosti sam vodio

Da.. Ali nije bilo članova i jednostavno nemoguće da ima 140 posjeta a nitko ga još nije znao (možda neko od tvojih frendova)

Citat: [AG] Vilko poslato April 27, 2011, 21:58:52 POSLE PODNE
Citat: [AG] NaneK poslato April 27, 2011, 21:55:44 POSLE PODNE
Citat: [AG] Vilko poslato April 27, 2011, 21:52:57 POSLE PODNE
To su google botovi :) Forum tada još nije bio otvoren a toliko gostiju? Ha Ha Ha 8)

Zapravo, forum jeste bio otvoren, tacnije u mjesecu novembru 2010 godine, i tada sam ga ja u potpunosti sam vodio

Da.. Ali nije bilo članova i jednostavno nemoguće da ima 140 posjeta a nitko ga još nije znao (možda neko od tvojih frendova)
:s pa nema 140 frendova koji ce u isto mtrenutku biti online i u isto mtrenutku uc na forum :D

The Writer

Citat: [AG] Vilko poslato April 27, 2011, 21:58:52 POSLE PODNE
Citat: [AG] NaneK poslato April 27, 2011, 21:55:44 POSLE PODNE
Citat: [AG] Vilko poslato April 27, 2011, 21:52:57 POSLE PODNE
To su google botovi :) Forum tada još nije bio otvoren a toliko gostiju? Ha Ha Ha 8)

Zapravo, forum jeste bio otvoren, tacnije u mjesecu novembru 2010 godine, i tada sam ga ja u potpunosti sam vodio

Da.. Ali nije bilo članova i jednostavno nemoguće da ima 140 posjeta a nitko ga još nije znao (možda neko od tvojih frendova)

Prije toga je bio samo CS, koji je brojao oko 120 clanova.
Nakon dogovora za SAMP, neaktivni racuni su obrisani.
Rekord je brojao mozda 20 botova a ostalo us korisnici
Poslednja Izmena: April 27, 2011, 22:05:45 POSLE PODNE od [AG] NaneK