Los City Promotion Video!

Započeo Ivan[Los City], April 26, 2011, 23:50:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [BU] Black_Zero poslato April 29, 2011, 15:28:13 POSLE PODNE
Sta bi vi napravili bre sami, to je maximum koliko mozete. Mozete samo da namolite nekog da vam napravi, ili da skinete s neta i izmenite ime.
Black :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

EDIT: I vise nemoj ovde se vise svadjat da admin ne locka temu!
Poslednja Izmena: April 29, 2011, 15:30:40 POSLE PODNE od Markomen
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

Ne znam sta ti to znaci? Mi smo vam napravili klip niste ni creditse ostavili.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU][CH:FR] Gotti747 poslato April 29, 2011, 15:31:42 POSLE PODNE
Ne znam sta ti to znaci? Mi smo vam napravili klip niste ni creditse ostavili.
Hahaha pa pogledaj gore u prvom postu video by Gotti!
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

edituj i Zero je pravio.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

cristiane

Citat: [BU][CH:FR] Gotti747 poslato April 29, 2011, 15:33:23 POSLE PODNE
edituj i Zero je pravio.
Ne može edit jer ono je Ryder-ov post,a on je dobio ban ni sam ne znam po koji put.Ako ga još jednom vidim na forumu,otići će i njegov server sa ove zajednice.
I prestanite se raspravljati da ne bi lock temu.

Citat: [BU][CH:FR] Gotti747 poslato April 29, 2011, 15:33:23 POSLE PODNE
edituj i Zero je pravio.
Kako ja da editujem nije ono moj post gore!

EDIT: Video by Gotti and Black Zero
ETO!
Hvala koksildo nesvadjam se ja vec onaj.
I molio bi sada bez svadje ako vam se svidja video recite i ako vam se nesvidja recite nesvidja i to je to nema potrebe za svadjom  ;)
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

1.Na videu su igraci svi sa LB-a .Ok svaka cast kada ste ih ukrali.Jos gora stvar :

2.

3. Mod je FULL RP a u naslovu servera tu ste samo kopirali LB.Vi ste FULL RP i samo znate kopirati Los Balkan ! Svaka cast !

@Autori videa : Odlicno uradjeno  ;)

Od sad imena servera na arapskom da se LB igrači ne bi ljutili ;)

Prvi video odličan,ali opet da ga objavite protiv volje autora mi je malo glupo.

Druga dva udri me do zore,ne sviÄ'aju mi se nikako. Samo snimljeno bez ikakvog edita.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: [ʟσƨ вαʟκαп] B0$©0r3ll& poslato April 29, 2011, 15:37:44 POSLE PODNE
1.Na videu su igraci svi sa LB-a .Ok svaka cast kada ste ih ukrali.Jos gora stvar :

2.

3. Mod je FULL RP a u naslovu servera tu ste samo kopirali LB.Vi ste FULL RP i samo znate kopirati Los Balkan ! Svaka cast !

@Autori videa : Odlicno uradjeno  ;)
Ovako mi vam nistha nismo ukrali,slazem se igrache neke jesmo ali nismo ih mi dovodili mislim na admine/vlasnika
Vasi igrachi mi opste nismo reklamirali kod vas neznam za mene mozda nasi igrachi ali mi nismo.
Priznajem jesmo mi kada smo oborili juce onaj rekord od 27 jesmo bio je 90 % sa LB-a i forum nam je 95 % isto sa LB-a.
Ali kako mi mozemo vama ukrast igrache?Ako im se svidja kod vas igrace ako im se nesvidja nece igrat.Znachi nemoj sada tu da fantaziras samo neznam sto je dolazio Otto i Makarov na nas server i pretio nam ovo ono ma nosite se i vi i samo neznam kako je nastao LC?Hahaha pa zato sto je vas Makarov izigravao nekog Boss-a i svima naredjuje samo da kazem vi ste sami krivi sto je nastao LC ne mi :)
Ryder je pre LC-a imao EG ali Dawid i Marko cak i Benjo i ostala ekipa su se pobunili i tajno organizovali jednom prilikom oni dosli na server samo dawid je dosao i pitao oces da ti dovedem igrache ovo ono ryder reko da moze i tako je nastala cela prica.
EG ili danasnji LC nikog nije kopirala jer EG-LC je nastala pre 12 meseci!Ali LC je sada novi nick i sve smo poceli ispocetka.
Haha lepo si to naslikao kako imamo 2/50 mogu si ono kada je bilo 27/50 a na vasem 30/100.
Reci Otto da vise ne cita i da ne dolazi da se prestavlja kao Theo hahaha i kao nam nestho preti jer to ne pali kod nas :)
Nego ste mi unbanovali Large-a da mi ne kuka na serveru da je banan na LB :(
Evo sacu ti nabrojat jednu ekipu LC_a koju ja znam sto je sa LB-a
Dawid_Fearn,Marko_Boss,benjo_shoot,Jerry_arsevic,jones_castelo,adis_tokalic,drago_zerve,Filip_Trance,Skols_Diablo,Large_Rudy,carlos_sanchez,cesar_vialpando sto ste ga banali sa LB-a pa doso kod nas :),,drift_killer,Ermin_Fresh,genius,john_bin,Josip_MCjohson,,michael,sergio_mendez,tony_montana,Mickey_montana,Rydi...
Ovo je jedna ekipa sto sam nabrojao ima ih jos 30 takvih i mozda vise ali neznam imena sva napamet idi na nas forum members i videces koje sve :)
Neki su mi rekli da ih ne nabrajam jel su culi da makarov banuje sve ko igra na LC i zapretili ste svima kao ko igra na LC dobije ban 4 life na LB to je stvaarno smesno ovi ljude sto sam ti nabrojao gore igrao stalno ali znachi redovno igraju kod nas zbog makarova sto tako preti za ove druge igraju malo lb malo lc.
Ae sada pozdrav :)
Pozdravi mi Ott-a

EDIT: Izvinite ako imaju neke gramaticke greske u pisanju zurio sam.
Poslednja Izmena: April 29, 2011, 15:58:45 POSLE PODNE od Markomen
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

CitatOvako mi vam nistha nismo ukrali,slazem se igrache neke jesmo ali nismo ih mi dovodili mislim na admine/vlasnika
Vasi igrachi mi opste nismo reklamirali kod vas neznam za mene mozda nasi igrachi ali mi nismo.
Priznajem jesmo mi kada smo oborili juce onaj rekord od 27 jesmo bio je 90 % sa LB-a i forum nam je 95 % isto sa LB-a.

Niste nista ukrali ?! Forum ste ukrali 95 % tema i dr. si priznao

Citatmakarov banuje sve ko igra na LC i zapretili ste svima kao ko igra na LC dobije ban 4 life na LB to je stvaarno smesno

Procitaj Server pravila LB-a pa ces se uvjeriti zasto su igraci dobili opomenu !

CitatEvo sacu ti nabrojat jednu ekipu LC_a koju ja znam sto je sa LB-a
Dawid_Fearn,Marko_Boss,benjo_shoot,Jerry_arsevic,jones_castelo,adis_tokalic,drago_zerve,Filip_Trance,Skols_Diablo,Large_Rudy,carlos_sanchez,cesar_vialpando sto ste ga banali sa LB-a pa doso kod nas ,,drift_killer,Ermin_Fresh,genius,john_bin,Josip_MCjohson,,michael,sergio_mendez,tony_montana,Mickey_montana,Rydi...

To mene ne zanima ! To su igraci koji su banani radi Cheata,vrijedanje administracije i drugog. Nisu uspjeli na LB i traze sebi druga sranja.




Sve si rekao.KOPIRATE LB.Evo dokaza sto si ti sam rekao :

CitatPriznajem jesmo mi kada smo oborili juce onaj rekord od 27 jesmo bio je 90 % sa LB-a i forum nam je 95 % isto sa LB-a.

I ja sam se uvjerio jer je u PDF-u svake org. sve haman iz LB-a.Event daj ,ama SVE vam je na forumu sa LB-a !




I zavrsili smo.Kopirate LB.Imajte igrace i dr. Sretno !

cristiane

Los Balkan nas ne zanima,ako nisi znao odavno su napustili ovu zajednicu.
Lock,.