Online GameRanger

Započeo [PH]Nikola36, April 24, 2011, 01:05:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Jako dobar progam skoro za svaku igricu ima ne bas svaku ali ima dobrih..
Ja igram Fifu11  i Cusader  preko GameRanger ..Ima jos dosta tu igara..Mozes da napravis svoj server i da igras sa svojim drugarim idt..
evo vam link mozda vam neka zatreba samo da kazem predobar :)
http://www.filesonic.com/file/829118624/Online_GameRanger.exe
Respect to:mafica .pwn




Znam ovo, koristim kad igram Stronghold. STvarno zanimljiv program.

Odlican je program, imam ga 2 god ja mislim, koristim za Stronghold, mogli bismo da odigramo neku partiju ?  :P
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

I da zaboravio sam i ja igram Stronghold Cusader (:
Respect to:mafica .pwn




Ja igram Stronghold Crusader...Ali nisam znao kako da igram online sem preko Hamachia,mozemo odigrat jednu partiju xD

dragan12

I ja sam igrao jedno vreme Stronghold Crusader. Najzesce je kada sam usao prvi put i igram sa drugom kad meni jednom wood need ja mu kazem, a on meni e jbg sada si zaj**ao stvar  :) Ali program je zakon

ovo nesto kao Xfire?
Ako mozete uci ovde http://suvajacss.deviantart.com/art/Y-U-No-Eat-My-Spine-284280317  i kliknuti sa desne strane "I'd wear this" i "add to favourites" (trebate se prvo registrovati) treba sestri za takmicenje....:)

Citat: Just Say OmG poslato April 24, 2011, 15:33:13 POSLE PODNE
ovo nesto kao Xfire?
Tako nesto slicno..
A Stronghold Crusader je predobra igrica :)
Respect to:mafica .pwn




Ajmo jednom partiju Strongholda.

i ja igram StrongHold ali preko Hamachia dali bi mogli neku partiju :D ?


ajde kada skinete dog cemo se pa da igramo malo...
Respect to:mafica .pwn




U bolan pa ovdje pola balkana igra Stronhold :) Takodjer igram, ali ja igram svakog petka u LANu kod mene u gradu ;)

Jel vam ovo izgleda kao neki chat??

Dogovaramo se za partiju, preko Game rangera a tema je o njemu.