Za Correlija

Započeo e.mouse, April 23, 2011, 01:00:00 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

U ovom podforumu ste stalno aktivni, tacnije Correli pa rekoh da postujem ovde.
Ja ne mogu vise da izdrzim ovde, jednostavno se iznerviram kada vidim ovaj Correlijev opis,

- da ja tebe nesto pitam, kako ti mozes podrzavati onu ustasu tompsona, lik poziva na ratne zlocine, gradisku i tako,
znas li ti  sta je tamo bilo, ocigledno ne znas, cim takve ljude velicas..
- u jednom si postu rekao nesto ovako " Ljudima je komunizam 60-ih i 70-ih isprao mozak ", nesto u tom zargonu. Na osnovu cega to zakljucujes?
Komunizam za razliku od fasizma [ to tvoje nije patriotrizam, vec fasizam ] nije ljude mucio,
kada si video da je neki komunista djetetu od 1 god, sjekao glavu, vadio oci i tako te gnusne stvari..
- zasto sam ovde postao? brate ne znam ni ja sam mislim da ovde najvise gledate
- moje misljenje je da si ti psihicki nestabilna osoba, cim podrzavas takve stvari, znam da ces me banovati, ali mene brate iskreno
boli kurac da li cu biti banovan, nista mi ovo u zivotu ne znaci.
- savetujem te, batali to, nece ti to nista dobro doneti, ni tebi ni drugima
- ti si prvi mene uvredio, rekao si da je komunizam isprao mozak ljudima 60-ih i 70-ih godina, pogledaj kako je bilo tada, a kako sada kada su ovi debili dosli na vlast, nema vise srednje [ radnicke klase ] samo ekstremno bogati, i ekstremno siromasi, ali to tebi nista ne znaci.
- ovde vecina nema pojma o nicemu cemu sada pisem, ali dzaba da ti saljem PM kada znam da neces odgovoriti.
- banuj me brate, ali samo me zanima kako i zasto to podrzavas, samo mi odgovori na PM, jer takve ljude ne mogu da shvatim.


Poz i sve najbolje, i da izbacis ta govna iz glave..



Slazem se ali necu ja tu nistha sada pricat da me coreli ne bana :)

mislim da takvi potpisi nebi trebali biti na balkanskom siteu... ovdje ima srba kojima se to bas nesvidja...
STRANICA U IZRADI

Ma batali to, nece niko zato sto ce ih banovati, uvlace mu se.

ne zelim ja njemu nista lose, kao ni jednom drugome covjeku, samo da mi pojasni tu stvar malo,
bas mislim da bi imali dugu debatu i diskusiju, eto ako gresim ispravi me correli, ako imas nesto MSN, Gtalk ili nesto,
pa da popricamo malo, uvijek imam vremena za to


EDIT:

nije problem da on stavi hrvatsku zastavu ili nesto, to je patriotizam, ili da je stavio neku finu rodoljubnu pjesmu,
ali kako moze da podrzava toga covjeka, koji poziva na zlocine nad djecom, to nije u redu.

- Kazem, neka me adduje ili nesto, da popricamo.
Poslednja Izmena: April 23, 2011, 01:06:12 PRE PODNE od e.mouse

Mikic95

Previše Filozofirate ...

cristiane

Citat: Wicked poslato April 23, 2011, 01:04:14 PRE PODNE
mislim da takvi potpisi nebi trebali biti na balkanskom siteu... ovdje ima srba kojima se to bas nesvidja...
Kakvi potpisi? Ja ne vidim ništa uvrijedljivo u njegovom potpisu.

Pa kada je bila Jugoslavija[SFRJ]  bilo je sve dobro tada sam mogo ostavit otkljucana kola i otvorena vrata od kuce i niko nece upast,a sada moramo plus da stavljamo kola u garaze itd se zakljucavamo ko da smo precednici neki....
Josip Broz Tito sve ljude koje je ubijao imao je veliki razlog a da je bio zlocinac to mnogo hrvata kao prica ali nije istina ja sam iz srbije ali imam hrvacki program i bilo kako neki hrvati dolaze kada je tito umro i placu...
Ja samo kazem ako je neko imao protiv tita tada bi reko//
Pa odma posle titove smrti nezna se ko ce prvi da vlada odma kada je drugi doso na vlast titovo zenu i decu su izbacili na ulicu,i to je danasnja vlast ko ce bre da doce i da neke otera i da uzme od drugih nestho ili da pokupi...............................................................................................
Ja samo da kazem Srbija,Hrvacka,Makedonija,Slovina,CrnaGora,Bosna su bili u najboljem vremenu i najbolje ljudi ziveli kada je bio Tito.

Citat: yamaha poslato April 23, 2011, 01:07:52 PRE PODNE
Citat: Wicked poslato April 23, 2011, 01:04:14 PRE PODNE
mislim da takvi potpisi nebi trebali biti na balkanskom siteu... ovdje ima srba kojima se to bas nesvidja...
Kakvi potpisi? Ja ne vidim ništa uvrijedljivo u njegovom potpisu.

Vidim da i ti ne razumes, poslusaj malo o cemu taj covjek pjeva, ne samo tu, vec inace.
nisam imao volje da procitam do kraja, ali cim vidim Thompson, kako to moze biti dobro?

CitatPa kada je bila Jugoslavija[SFRJ]  bilo je sve dobro tada sam mogo ostavit otkljucana kola i otvorena vrata od kuce i niko nece upast,a sada moramo plus da stavljamo kola u garaze itd se zakljucavamo ko da smo precednici neki....
Josip Broz Tito sve ljude koje je ubijao imao je veliki razlog a da je bio zlocinac to mnogo hrvata kao prica ali nije istina ja sam iz srbije ali imam hrvacki program i bilo kako neki hrvati dolaze kada je tito umro i placu...
Ja samo kazem ako je neko imao protiv tita tada bi reko//
Pa odma posle titove smrti nezna se ko ce prvi da vlada odma kada je drugi doso na vlast titovo zenu i decu su izbacili na ulicu,i to je danasnja vlast ko ce bre da doce i da neke otera i da uzme od drugih nestho ili da pokupi...............................................................................................
Ja samo da kazem Srbija,Hrvacka,Makedonija,Slovina,CrnaGora,Bosna su bili u najboljem vremenu i najbolje ljudi ziveli kada je bio Tito.

Evo brate prvi koji me razume, ali nije problem, ne moraju ljudi da se vole kao sto su tada, ali Correli evo pitanje

nedaj boze ali evo primer,

Citav zivot gradis nesto, crncis kao konj, nadjes finu zenu sve ide kako treba, dobijes sincica, i sada pazi
dodje ti neki fasista, ne znas coveka, ne zelis mu zlo, on ti udje u kucu i sve sto si radio unisti, a sa tvojim sinom se igra, secka mu prste i tako
da li bi ti podrzavao takvog coveka?

Citat: hawksPreviše Filozofirate ...

Vidim da ne razumes. Ne znas ni sta je fazisam ni sta komunizam, tako da te molim da se ne mesas.
Poslednja Izmena: April 23, 2011, 01:15:43 PRE PODNE od e.mouse

Mikic95

Citat: e.mouse poslato April 23, 2011, 01:10:05 PRE PODNE
Citat: yamaha poslato April 23, 2011, 01:07:52 PRE PODNE
Citat: Wicked poslato April 23, 2011, 01:04:14 PRE PODNE
mislim da takvi potpisi nebi trebali biti na balkanskom siteu... ovdje ima srba kojima se to bas nesvidja...
Kakvi potpisi? Ja ne vidim ništa uvrijedljivo u njegovom potpisu.
nisam imao volje da procitam do kraja

Pa trebao si pročitat do kraja, jer ovdje nema niÅ¡ta Å¡to vrijeÄ'a nekoga.

Od mog srca draga i ljubavi tvoje
ima jača ljubav, ljubav zemlje moje.
Sjećaš li se draga, pričale su kiše,
za ljubav se gine, zbog Hrvatske diše.

Ljutu travu, na ljutu ranu,
dat ću draga ja i život za nju.
Hej, ljutu travu, na ljutu ranu.
Nemoj nikad zaboravit na nju.

Onu istu našu košulju pripremi.
Na tavan je stavi, za mene je spremi.
Bit će ona opet i sinu po mjeri
kao Å¡to je bila mom djedu i meni.
(Marko Perković
"Thompson" - Ljutu travu na ljutu ranu)

Nije do texta, vec do coveka, ali ti to ne shvatas.

EDIT: Molio bih te da se ne uvlacis tamo gde sunce ne sija, kada nemas pojma, jer da imas, nebi pricao u prazno.

Trazio sam od Correlija odgovor. Ako hoce da mi odgovori.
Poslednja Izmena: April 23, 2011, 01:18:00 PRE PODNE od e.mouse

cristiane

Citat: e.mouse poslato April 23, 2011, 01:10:05 PRE PODNE
Vidim da i ti ne razumes, poslusaj malo o cemu taj covjek pjeva, ne samo tu, vec inace.
Slušao sam,a šta tebi smeta ustvari? Koja pjesma od njega ti smeta?

Citat: e.mouse poslato April 23, 2011, 01:10:05 PRE PODNE
ali cim vidim Thompson, kako to moze biti dobro?
Postavi link pjesme koja nije dobra.

Citat: e.mouse poslato April 23, 2011, 01:16:20 PRE PODNE
Nije do texta, vec do coveka, ali ti to ne shvatas.
Bitno je da ti sve shvataš.

//Gloop sam necu da se mjesam,ovo nije Dobro... ;)
Poslednja Izmena: April 23, 2011, 01:22:31 PRE PODNE od [ED].:Curtis:.

E moj ti.. neces daleko dogurati.

Uzmi i citaj malo, ako nista imas po internetu svasta, o tome kako poziva na Gradisku i ostale ratne logore.

Evo samo jedna za sad, muka mi je da ga kucam: http://www.youtube.com/watch?v=KtlwFxCDumY

"baci bombu, goni bandu" ..

a vidim i ti ga podrzavas, da te pitam, ako vec znas sve o njemu, znas onda da je pozivao na ratne zlocine,
a znas li sta se tu radilo, da znas veruj mi ne bi ga podrzavao.

-/-
Poslednja Izmena: April 23, 2011, 03:46:08 PRE PODNE od Correlli

cristiane

Citat: e.mouse poslato April 23, 2011, 01:20:50 PRE PODNE
E moj ti.. neces daleko dogurati.
:'(

Citat: e.mouse poslato April 23, 2011, 01:20:50 PRE PODNE
Uzmi i citaj malo, ako nista imas po internetu svasta, o tome kako poziva na Gradisku i ostale ratne logore.
Vjerovatno si ti preko interneta se informisao pa si tako glu*p.

Citat: e.mouse poslato April 23, 2011, 01:20:50 PRE PODNE
Evo samo jedna za sad, muka mi je da ga kucam: http://www.youtube.com/watch?v=KtlwFxCDumY
Ova mi je jako dobra pjesma i dosta je slušam kad mi je dosadno,a ti očito i dalje ne kontaš sam sebe.
Pjesma govori protiv četnika i srpske bande koji su hladnokrvno počinili velike zločine,samo može biti uvrijedljiva četnicima a ne normalnim Srbima,a očito ti si četo-a takvima ovdje mjesto nije.

Citat: e.mouse poslato April 23, 2011, 01:20:50 PRE PODNE
a vidim i ti ga podrzavas, da te pitam, ako vec znas sve o njemu,
Normalno da podržavam.

Citat: e.mouse poslato April 23, 2011, 01:20:50 PRE PODNE
znas onda da je pozivao na ratne zlocine,
a znas li sta se tu radilo, da znas veruj mi ne bi ga podrzavao.
Znaš li ti šta je bilo u Vukovaru,znaš li ti šta je bilo u Srebrenici? Ko je počinio zločin? četnici ili Hrvati? Ne znaš ti ništa i ne vrijedi tebi objašnjavati,a ovo nije ni mjesto za to.

Citat: majala poslato April 23, 2011, 01:28:49 PRE PODNE
Ako ste protiv tita onda ste protiv naroda i jugoslavije!
Šta si ti zakačio se za Titu?