Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [AG:CS & CH:T] Vilko poslato Maj 12, 2011, 18:24:39 POSLE PODNE
Jaoo nisam mogo dočekati moj prvi ban na CH Freeroam hahaha i to je pao DEXTERU hahahahahahahahah
Dečko me cijeli dan tamo muči, i kad mi je Gotti dao admina odma sam mu spuco ban :D Psovao mi je, vreÄ'ao i sada može ljubiti moju predivnu guzu

ÄŒuo sam da me je prijavio smodovima, smodovi.. Banajte me, nije me briga! Dijete jedno balavo, samo zna sr*t



Koji je to server?
hakler xD

Pitanje : Kakve to veze ima sa glavnim chatom koga briga sta se na jednom srw dogada ? haha i daj mi reci sta si postigo time sto si me banao otjerao jednog igraca sa CH Freeroom hahaha ....

Citat: [Banana$]ReadMe.txt poslato Maj 12, 2011, 18:26:16 POSLE PODNE
Citat: [AG:CS & CH:T] Vilko poslato Maj 12, 2011, 18:24:39 POSLE PODNE
Jaoo nisam mogo dočekati moj prvi ban na CH Freeroam hahaha i to je pao DEXTERU hahahahahahahahah
Dečko me cijeli dan tamo muči, i kad mi je Gotti dao admina odma sam mu spuco ban :D Psovao mi je, vreÄ'ao i sada može ljubiti moju predivnu guzu

ÄŒuo sam da me je prijavio smodovima, smodovi.. Banajte me, nije me briga! Dijete jedno balavo, samo zna sr*t



Koji je to server?

CroHerzegovina Freeroam
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

poznaticovik

Citat: [AG:CS & CH:T] Vilko poslato Maj 12, 2011, 18:24:39 POSLE PODNE
Jaoo nisam mogo dočekati moj prvi ban na CH Freeroam hahaha i to je pao DEXTERU hahahahahahahahah
Dečko me cijeli dan tamo muči, i kad mi je Gotti dao admina odma sam mu spuco ban :D Psovao mi je, vreÄ'ao i sada može ljubiti moju predivnu guzu

ÄŒuo sam da me je prijavio smodovima, smodovi.. Banajte me, nije me briga! Dijete jedno balavo, samo zna sr*t



Imao je i razloga ti sr*t , previše se bahatiš i sereš mu po tut-ovima , dok ti kradeš i kur*iš se da si pro skripter.

Mislim dobri jesmo i prijatelji smo odavno , ali sa ovime si fkt prevršio sve mjere.
Poslednja Izmena: Maj 12, 2011, 18:30:15 POSLE PODNE od Disney Channel

Disny nije on ni amater .... pricas nesto meni za callback ja znam sta ja znam a ti nemas pojma jer nisi sposoban napisat svoj tut ako ti nevalja tut neznas ignorirat temu neko moras svakom loncu biti poklopac ... i sta ces ti meni uradit bolan dodi mi pred kucna vrata dao sam ti adresu cekam te ...

Citat: [CH:FR] gotti! poslato Maj 12, 2011, 18:27:00 POSLE PODNE
Citat: [Banana$]ReadMe.txt poslato Maj 12, 2011, 18:26:16 POSLE PODNE
Citat: [AG:CS & CH:T] Vilko poslato Maj 12, 2011, 18:24:39 POSLE PODNE
Jaoo nisam mogo dočekati moj prvi ban na CH Freeroam hahaha i to je pao DEXTERU hahahahahahahahah
Dečko me cijeli dan tamo muči, i kad mi je Gotti dao admina odma sam mu spuco ban :D Psovao mi je, vreÄ'ao i sada može ljubiti moju predivnu guzu

ÄŒuo sam da me je prijavio smodovima, smodovi.. Banajte me, nije me briga! Dijete jedno balavo, samo zna sr*t



Koji je to server?

CroHerzegovina Freeroam

Jao pa bio sam na otvaranju xD
Moze li IP, izgubio XD
Poslednja Izmena: Maj 12, 2011, 18:30:52 POSLE PODNE od [Banana$]ReadMe.txt
hakler xD

Ajde bolan cijeli server ga mrzi! Svima pametuje, balonja!
Citat: [A]Dexter poslato Maj 12, 2011, 18:29:41 POSLE PODNE
Disny nije on ni amater .... pricas nesto meni za callback ja znam sta ja znam a ti nemas pojma jer nisi sposoban napisat svoj tut ako ti nevalja tut neznas ignorirat temu neko moras svakom loncu biti poklopac ... i sta ces ti meni uradit bolan dodi mi pred kucna vrata dao sam ti adresu cekam te ...

Tocna lokacija?? I znam skriptat, ali sam ljen pisat.. Imao sam 2 ili 3 svoja tuta pa je eXtreme obrisao jer su zastarjeli


ch-samp.com:7001

Bosna i Hercegovina > Hercegovina > Mostar > Citluk > Citluk Selo tocnije selo Garista > Prva kuca kad skrenes cekam te ...

U bogte.. Idem za ljeto u bosnu, posjetit cu te
Pripremi misice, balonjo :)

Hahah cekam te
Poslednja Izmena: Maj 12, 2011, 18:41:06 POSLE PODNE od [A]Dexter

vilko dexter smirite se da vas ne pobijem obojicu  8)  8)










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


evo vratio se sa klavira , odo malo skriptat i mappat !
i usput poslusajte nesto dobro : http://www.youtube.com/watch?v=4m9vlfmjDqM dobro je DM/STUNT videa !

Pozz ljudi evo i ja nakon dosta vremena navratio na BS

Citat: |SKOL|DonRonaldo poslato Maj 12, 2011, 19:05:09 POSLE PODNE
evo vratio se sa klavira , odo malo skriptat i mappat !
i usput poslusajte nesto dobro : http://www.youtube.com/watch?v=4m9vlfmjDqM dobro je DM/STUNT videa !

dosadan si vise jbt sta mene boli racKu kad ti jedes i kad hranis psa i kad dolazis i kad ides na klavir :S










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Aj Hummer smanji dozivljaj, msm lakse malo brate...