Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Mozemu se cale mu je vlasnik pressa...(nisam bas siguran ali msm da jeste) Edit: Ako je on jedan od talentovanih programera u srbiji ja se idem ubiti odma  :P


[RTVTDM] Waka-Waka.exe opet ti pises roman u prijavama a covek ti je lepo rekao prosli put -.-'
Poslednja Izmena: Maj 08, 2011, 12:33:00 POSLE PODNE od eXtreme

Ma video sam... zalosno  :-[

Citat: [BF] Monk poslato Maj 08, 2011, 12:29:17 POSLE PODNE
Evo nisam mogao da poverujem ali poverovao sam,BE je izasao u novinama,mozete pogledati u press-u.Ja sam se smorio kad sam video...Evo ako vas mrzi da kupujete novine pogledajte ovo: http://www.pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/160322/Balkan+ekspres+za+novi+su%C5%BEivot.html Znam da su oni zabranjeni ovde al stvarno je za pohvalu! ;)
Koja glupost.Vecu nsiam procito :S
Komentirao sam tamo ako mi je objavljen komentar uopce bgt

Citat: [BF] Monk poslato Maj 08, 2011, 12:29:17 POSLE PODNE
Evo nisam mogao da poverujem ali poverovao sam,BE je izasao u novinama,mozete pogledati u press-u.Ja sam se smorio kad sam video...Evo ako vas mrzi da kupujete novine pogledajte ovo: http://www.pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/160322/Balkan+ekspres+za+novi+su%C5%BEivot.html Znam da su oni zabranjeni ovde al stvarno je za pohvalu! ;)
nema nacionalizma????
a zastava srbije ????
ala... koja laž.... :S

Citat: [BF] Monk poslato Maj 08, 2011, 12:29:17 POSLE PODNE
Evo nisam mogao da poverujem ali poverovao sam,BE je izasao u novinama,mozete pogledati u press-u.Ja sam se smorio kad sam video...Evo ako vas mrzi da kupujete novine pogledajte ovo: http://www.pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/160322/Balkan+ekspres+za+novi+su%C5%BEivot.html Znam da su oni zabranjeni ovde al stvarno je za pohvalu! ;)
Jbt zgadile mi se novine nakon ovoga o.O...
Nema nacionalizma? A da pogledate zastavu...?

Uh, stvarno je programer
Svi cemo onda izac u novinama :D
A kolko taj Vucicevic ima godina uopce?
eXtreme - Kakav roman? Pise ''zasto bas vi?'', a svi kaze imam iskustva, a gore je pitanje koliko imate iskustva, znaci, treba pisat o necem drugom... I uopce to nije veliko, bar meni ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Ajd dosta sad o njemu i o ble serveru...


Juce sam zvanicno poceo da skriptam svoju mapu za DDC server :3 (MTA)


Nik mapa je preteska a i ti si dao to sa razlogom da ti se dive, i da kazu kako teske mape pravis xD Provalio sam te ptico

Ima oko 18-19. Ali pola od ovih stvari a mozda i vise su laz, zao mi je sto ovi novi igraci sto ce da dodju tamo, ne znaju u stvari kakav je markoni i njegov server, ali nadam se da ce da shvate, i da nece biti kasno kad to shvate

Citat: [BF] Monk poslato Maj 08, 2011, 12:29:17 POSLE PODNE
Evo nisam mogao da poverujem ali poverovao sam,BE je izasao u novinama,mozete pogledati u press-u.Ja sam se smorio kad sam video...Evo ako vas mrzi da kupujete novine pogledajte ovo: http://www.pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/160322/Balkan+ekspres+za+novi+su%C5%BEivot.html Znam da su oni zabranjeni ovde al stvarno je za pohvalu! ;)

" Grupa programera stvorila igricu koja promoviše sve ono čega u realnom životu ima sve manje -"

Ma neznaju sta pricaju :P
Programer netreba bit da napravis samp server xD
Pricaju [cenzura]osti :P
Poslednja Izmena: Maj 08, 2011, 12:58:39 POSLE PODNE od Klijesta
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

Correlli

"Grupa programera stvorila igricu"? :D :D :D :D
Poslednja Izmena: Maj 08, 2011, 12:45:27 POSLE PODNE od Correlli

Citat: Correlli poslato Maj 08, 2011, 12:45:12 POSLE PODNE
"Grupa programera stvorila igricu"? :D :D :D :D

Neznaju sta pricaju ;).. 

" Svetski popularnu igru „GTA San Andreas" domaći programeri prilagodili našim igračima"

Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

A ja jadan mali mislio da je Kalcor i Kye napravio SA:MP a mi radimo samo GM? :'(
Kako me lazete :D
xD
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Correlli

Čudi me što nisu napisali da je Kalcor ustvari Markoni.. ili možda i jesu - ne znam, jerbo ne volim čitati puno ovakve glu*osti.
Poslednja Izmena: Maj 08, 2011, 12:52:41 POSLE PODNE od Correlli

LoL ma pisu oni sta oce .. da su prvi stvorili to i to na prostoru balkana i tako .. meni bi bilo tesko da kazem da prvi stvorio takav server a znam da nisam LoL


Off: pogledajte mi potpis LoL

Correlli

Citat: [SA4EVER]Tinu_Tuna poslato Maj 08, 2011, 12:59:17 POSLE PODNE
Off: pogledajte mi potpis LoL

Ti baš ne kontaš neke osnovne stvari.