Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja <3 :D

Upravo sam razvrsio svoju zivotnu pricu na afrika gaming. Eo vam:

Citat: _tHe_WoLf_ poslato Maj 04, 2011, 18:49:54 POSLE PODNE


Od rodjena do 15. godine

Rodjen sam '82 godine u blizini Miami-a. Moj život je bio drugačiji od druge dece '80-ih godina. Roditelji su me ostavili na nekom smetlištu kad sam imao 1 nedelju dana. Predpostavljam da me je našao jedan čovek, koji se brinuo o meni sve te godine i bio mi je kao otac. Nikad nije pričao o tome kako me je našao. Kada sam imao 6 godina, krenuo sam u školu. Drugi dečaci su me odbacivali jer nisam imao majke, mislio sam da mi je John, čovek koji me je odgoio, otac. Kada sam imao 9 godina, John se razbolio. Nije mogao pričati jer je bio na operaciji, nije mi mogao reći "Bravo na oceni" "Samo nastavi" i to mi je teško palo. Nismo imali novca jer John nije mogao raditi a ja sam bio premali da bi radio neki posao. U 13 godini shvatio sam da moram napustiti svoju školu i pokušati zaraditi novac. John je bio na ivici smrti, morao je ici na operaciju a nismo imali dovoljno novaca da platio. Video sam da od legalnog posla nema ništa, svi su mislili da se zajebavam jer sam imao 13 godina. Razmislio sam malo i poceo se baviti svercovanjem. Dobro mi je išlo, prenosio sam drogu iz jednog kraja grada u drugi i dnevno sam zaradjivao do $100. Tako sam radio do svoje 15 godine. Falilo mi je dosta novaca, još bar $20.000. Razgovarao sam sa svojim 'šefom' i on mi je dao pištolj Glock i fantomku da idemo u pljačku. Imao sam 15. godina, svako me je mogao savladati, ali se nisam dao. Ušli smo u banku i neprimetno uzeli ček od $1000. Ali, to nije bilo dosta. Pljačkali smo lokalne trgovine i skupljali novac. Imali smo $11.546, a operacija je koštala $30.000. Uspeo sam ih ubediti da smanje cenu na $28.000.

Prvo ubistvo, prvi metak.

Svaki dan smo nešto opljačkali, svaki put je prošlo u redu. Vredio nam je svaki cent. Sa 16. godina sam otišao u jedan shop malo dalje od Miamia. Uperio sam pištolj u radnika i viknuo: "Vadi pare, pičkolizcu jedan, ovo je pljačka!". Nije me poslušao, ja nisam ni znao da u pištolju bilo metaka i slučajno sam povukao okidač i ubio radnika. Preseče me živog, nisam očekivao da će opaliti. Suze mi grunuše kad sam skontao da sam ubio nevinog čoveka. Nisam hteo da ne opljačkam ovaj shop, bio je pun para. Sav u suzama sam pokupio zadnji dolar iz kase i pobegao.
Danima smo pljačkali. Imali smo ukupno $14.219. Šefu je pala ideja da opljačkamo banku, nisam se složio.

Prva velika pljačka

Za moj 17. rodjendan, dobio sam od šefa Desert Eagle sa 2 puna okvira. Dobio sam poziv i neki nepoznat glas kaže: "John je u kritičnom stanju, trebamo tih $28.000 u roku od 5 dana ili će John umreti!". Prekinuo sam vezu, stavio fantomku, uzeo glock i eagle, i zaputio se Miami Banki. Ušao sam unutra i odma sa ulaza zapretio da ću pucati i pokrao u vreću mnogo novaca. Pobegao sam u svoj mali, skromni stan i prebrojao novce. Bilo je tu $14.000. Prsnuo sam od sreće.

Prvi put robijaš

Uspeo sam otici na vreme u NY bolnicu i dati novce za operaciju. Medjutim, bolnici je zafalilio novca. Neka mafija je pokrala sve što je bilo unutra. Bolnici je trebalo još $5.000. Seo sam za motor i otišao u jednu prodavnicu. Krenuo sam pljačkati i nisam primetio debelog policajca koji je kupovao krofne. Došao mi je glave. Pozvao je pojačanje i bio sam uhapšen na 1 mj. dana zbog pokušaja pljačke lokalne trgovine. Kad izašo sam 'vani', trkom sam otišao u NY bolnicu i saznao jednu jako tužnu vest. John je preminuo. Suze su mi samo lile niz lice. Dobio sam svojih $28.000 nazad ali mi nije bilo do novca. Pitao sam doktore: "Gde je sahranjen?". Doktor mi je odgovorio da je sahranjen u Los Santosu.

Prvi put u Los Santosu

Kroz 5 dana sam se preselio u Los Santos. Sav svoj novac sam potrošio za siromašnu decu jer sam baš ja takav bio. Jedne noći mi je palo na pamet prvi put u životu da ja u stvari nisam Twister? Bog zna ko sam ja i ko mi je otac pravi. Johnov grob sam posecivao svakodnevno. Jednom sam prošetao malo grobljem i video na jednom grobu: "Jelenna i Kevin Twister". Oboje su baš ličili na mene. U dnu groba je pisalo: "Izvini što smo te ostavili!" Suze su mi grunule niz lice.

Novi život

Sa 25 godina sam započeo novi život. Postao sam policajac i brinuo se o gradu. Sa 30 godina sam dobio otkaz, ali me nije bilo briga. Postao sam taksista i dobio decu sa ženom koji sam zavolio mnogo jer se zvala kao moja majka, Jelenna.

...Neno...


Citat: BloodMaster . ^ [6]. poslato Maj 04, 2011, 12:34:05 POSLE PODNE
Evo da objavim nesto korisno:

Ako ima ovdje osmasa, koji trebaju lekciju "Svijet u doba hladnog rata" evo vam. Ja sam izvukao najvaznije, ali nazlost to je samo polovica.
Ali vi mozete dovrsiti, dosta ce vam skratiti posao!

http://pastebin.com/LVWmXTst

ahhahah kako si znao, lega svaka cast bas mi to treba sutra to odgovaram :* :* :* :* <3 hvalaaaaaa!

Citat: korda poslato Maj 04, 2011, 20:03:01 POSLE PODNE
Citat: BloodMaster . ^ [6]. poslato Maj 04, 2011, 12:34:05 POSLE PODNE
Evo da objavim nesto korisno:

Ako ima ovdje osmasa, koji trebaju lekciju "Svijet u doba hladnog rata" evo vam. Ja sam izvukao najvaznije, ali nazlost to je samo polovica.
Ali vi mozete dovrsiti, dosta ce vam skratiti posao!

http://pastebin.com/LVWmXTst

ahhahah kako si znao, lega svaka cast bas mi to treba sutra to odgovaram :* :* :* :* <3 hvalaaaaaa!

Jaoooo, nema na čemu, ja sam danas iz tog dobio 1 , pa ako tebi pomogne, drago mi je

Ja bi radio neku fs ne znam sta xD

Citat: ьшлш.jpg poslato Maj 04, 2011, 20:16:25 POSLE PODNE
Ja bi radio neku fs ne znam sta xD

uradi neki poso -.-'' a mozda cu i ja  8)

Veceras schalke uzima man utd imam predosjecaj :)

cristiane

Citat: k@lu poslato Maj 04, 2011, 20:35:45 POSLE PODNE
Veceras schalke uzima man utd imam predosjecaj :)
Kad na vrbi rodi grožÄ'e.

ljudi znate li vi kako/gdje kupiti mta server?
hakler xD


cristiane

Citat: [Banana$]ReadMe.txt poslato Maj 04, 2011, 20:42:07 POSLE PODNE
ljudi znate li vi kako/gdje kupiti mta server?
Prvo smanji potpis,pa kupuj šta hoćeš.

Evo i mene sa ekskurzije mrtav umoran sam i idem da odmorim  8)

eXtreme gdje ste bili na Exkurziji?

Maloprije sam procito ovu temu, o kopiranju Afrike, i moram vam reci da nisam nista kopirao.

Logo sam ja radio, i nisam vas kopirao...

I NaneK, znaci svi ovi logo-i su kopija Afrike:









Varas se ;)



Nikakvu svadju necu da pocinjem, samo sam napisao!!!


|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nisu svi, kao Å¡to smo mi,
pravi drugovi, uvijek najjači!
Horde Zla, kao nekada,
jedini moj san, za njega živim ja!
Sad' smo tu, došlo je i to,
spremite se svi, vratilo se ZLO!


hmmm ... ljudi imam problem sa TextDraw Editorom onim od zamarotha ... naime odjednom kad kucam /text pojavi mi onaj dialog
ja biram new project kad ono samo stoji zaledeno,nista se nedogada a sa likom mogu sve ? u cem je problem ?

Hehehehe....Barcelona i MA:NU u finalu Lige prvaka.

Ja navijam za Barcelonu  ;D
Poslednja Izmena: Maj 04, 2011, 23:17:19 POSLE PODNE od [ED] Williams