Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

cristiane

Nema više tih linkova u GR (pr.Nova mapa,Nova skripta i sl.),to neka bude zadnji.Vide svi nije niko slijep.

eh...moram se pohvalit xD naucio sam radit textdrawove i liftove radit  :P sad sam napravio lift za Berezutsky Crime Family i za
Mountain Cloud Triads , samo sporo se dize -.-' , jel se moze promjenit brzina ?

Citat: |BU| Turtouise Shield poslato April 29, 2011, 16:31:29 POSLE PODNE
eh...moram se pohvalit xD naucio sam radit textdrawove i liftove radit  :P sad sam napravio lift za Berezutsky Crime Family i za
Mountain Cloud Triads , samo sporo se dize -.-' , jel se moze promjenit brzina ?
Naravno da moze

Citat: |BU| Turtouise Shield poslato April 29, 2011, 16:31:29 POSLE PODNE
eh...moram se pohvalit xD naucio sam radit textdrawove i liftove radit  :P sad sam napravio lift za Berezutsky Crime Family i za
Mountain Cloud Triads , samo sporo se dize -.-' , jel se moze promjenit brzina ?

http://wiki.sa-mp.com/wiki/MoveObject

Ti promijenis argument broj 5 u brzinu koju zelis.

Float:Speed - The speed of which the object will be moved with.
Poslednja Izmena: April 29, 2011, 16:35:50 POSLE PODNE od BloodMaster . ^ [6].

kompajlao isprobao RADI !!! Hvala čovječe  ???  ???  ;)  :D

ako mi neko moze pomoci neka mi se javi na pp u vezi ove graske oko dialoga
ja sve lepo uradim ali opet me zeza evo slika i kod...

public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])
{
if (strcmp("/organizacije", cmdtext, true) == 0)
   {
        new ORG[128];
        new Poruka1[]="ID:1|Faction Name:L.S.P.D\nID:2|Faction Name:F.B.I\nID:3|Faction Name:The Army\nID:4|Faction Name:L.S.M.D\nID:5|Faction Name:Los Surenos\nID:6|Faction Name:La Famigla Sinatra\nID:7|Faction Name:L.S Government\nID:8|Faction Name:Hitmen";
        new Poruka2[]="ID:9|Faction Name:L.S News Channel\nID:10|Faction Name:L.S Taxi Cab Co.\nID:11|Faction Name:L.S Licensers\nID:12|Faction Name:L.S Fire Department\nID:13|Faction Name:Sons of Anarchy\nID:14|Faction Name:Yamaguchi\nID:15|Faction Name:Chornaya Bratva\nID:16|Faction Name:La Vice";

format(ORG, sizeof(ORG),"%s %s %s",ORG,Poruka1,Poruka2);
        ShowPlayerDialog(playerid, 1, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "ORGANIZACIJE",ORG,"Ok","CANCEL");
   }
}

gamemode radim iz zezanja mozda ga u bliskoj buducnosti i pokrenem :D

RTV TeamDeadMatch Beta Test:
Sutra u 21:00 ce biti beta test naseg moda
Dodane su neke mape, ispravljeni neki bugovi, ispravljeni neki textdrawowi i presli smo na R3 verziju
IP: 46.19.33.111 :7775
Server ce biti lockan do sutra u 21:00 kad ce biti betatest
IP: 46.19.33.111 :7775
Enjoy!
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Pravim mod. I sad. Da li je dobra ideja da kad te invite u  pd ti si na policiskoj akaedmiji. Direktor zaduzen za to organizuje a komadant daje instrukcije. To bi naravno bilo mappano sve, voznja, lazne uzbune itd. Imali bi vreme kad su u kontroli u gradu i oni mogu /cuff pa da zovu kolege koji su pravi policajci da ih hapse. P.S. Nemoj da vidim na nekom serveru ovo xD

Citat: ьшлш.jpg poslato April 29, 2011, 19:20:34 POSLE PODNE
Pravim mod. I sad. Da li je dobra ideja da kad te invite u  pd ti si na policiskoj akaedmiji. Direktor zaduzen za to organizuje a komadant daje instrukcije. To bi naravno bilo mappano sve, voznja, lazne uzbune itd. Imali bi vreme kad su u kontroli u gradu i oni mogu /cuff pa da zovu kolege koji su pravi policajci da ih hapse. P.S. Nemoj da vidim na nekom serveru ovo xD

To je dobra ideja,ali to si mogao zadrzat zasebe pa vidit reakcije na otvorenju...  :-\

Otvorene prijave za lidere Klik
:D
Poslednja Izmena: April 29, 2011, 20:54:20 POSLE PODNE od k@lu

k@lu, posalji mi ip tog servera u PM..

btw, odosmo na basket, cujemo se veceras kad se vratimo o/

Dodana Admin baza u SKOL RP skriptu , ubrzo slike dolaze u slike i video podforum , mislim da je dosta dobra

Citat: |SKOL|DonRonaldo poslato April 29, 2011, 21:09:33 POSLE PODNE
Dodana Admin baza u SKOL RP skriptu , ubrzo slike dolaze u slike i video podforum , mislim da je dosta dobra
Vidim da radiš punom parom,samo guraj :)

Ugasi nam Gotti server,palim na DDC Lilac na MTA,nema mi druge.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Lazy Ass poslato April 29, 2011, 21:23:12 POSLE PODNE
Citat: |SKOL|DonRonaldo poslato April 29, 2011, 21:09:33 POSLE PODNE
Dodana Admin baza u SKOL RP skriptu , ubrzo slike dolaze u slike i video podforum , mislim da je dosta dobra
Vidim da radiš punom parom,samo guraj :)

Ugasi nam Gotti server,palim na DDC Lilac na MTA,nema mi druge.
Ti bar na lilac mozes, ja banan tamo :-\
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Nickname? Da vidim zbog čeka si banan, možda te unbanam...