Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Koksildo poslato April 27, 2011, 22:50:10 POSLE PODNE
Citat: [AG] Vilko poslato April 27, 2011, 22:47:27 POSLE PODNE
Pepe je loptu udario, i kada je loptu udario nije još spuštao nogu, već ju je držao u zraku sve dok nije došao do Danija. Da ju je spustio, i udario Danija, nebi bio crveni 100%
Vidjeo sam,ali ipak nije bilo za najstrožiju kaznu u ovako važnoj tekmi.

Adebayor je 3 puta napravio prekrsaj za žuti karton, a dobio je samo JEDNOM! Dakle ovo je bilo za crveni!

Btw. je*em majku onima sa kopije ovog foruma! Pokrali sve tutove od nas -.- Svinje, gadovi! Treba njih fino prijavit abuse službi!

aj nek ih ja kosim ... dobio bih narančasto crveno bjelo plavo ljubičasto crveni karton , imam zabranu igranja u školi jos ovaj tjedan pa onda opet kosit ;D to je jedan razlog zašt me zovu Krešta , ja doletim do igraca ( djeteta ) izderem se , on izgubi kontrolu i uola , ovaj je savjet bio besplatan

poznaticovik

Citat: [AG] Vilko poslato April 27, 2011, 22:55:39 POSLE PODNE
Citat: Koksildo poslato April 27, 2011, 22:50:10 POSLE PODNE
Citat: [AG] Vilko poslato April 27, 2011, 22:47:27 POSLE PODNE
Pepe je loptu udario, i kada je loptu udario nije još spuštao nogu, već ju je držao u zraku sve dok nije došao do Danija. Da ju je spustio, i udario Danija, nebi bio crveni 100%
Vidjeo sam,ali ipak nije bilo za najstrožiju kaznu u ovako važnoj tekmi.

Adebayor je 3 puta napravio prekrsaj za žuti karton, a dobio je samo JEDNOM! Dakle ovo je bilo za crveni!

Btw. je*em majku onima sa kopije ovog foruma! Pokrali sve tutove od nas -.- Svinje, gadovi! Treba njih fino prijavit abuse službi!

Da , sve živo pokrali čak creditse nisu stavili.

ÄŒak su i potpise ukrali.

ÄŒestitke meni na 2000 - tom postu! Eto mene sad na Godfather :D

Å¡to su tolika govna ? ako su tolko dobri i pristojni i super urbani nek si naprave sami tutove ipak smo mi ''ustaski serveri'' za njih i svi smo mi ''budale koji smo ode'' , nek idu desni klik pa onda refresh , pamćenje drugacije nemogu oćistit (mislim na te budale) koji su Å¡upčine veće nego od mog prijatelja majke  :'(  :'(  :-\

Bravo spameru... Salim se naravno, svaka cast, naravno svaki post posteno zaradjen, msm od kad sam ovde nisam video da si postavio

neki bezpotreban post...

Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: |BU| Turtouise Shield poslato April 27, 2011, 23:06:09 POSLE PODNE
Å¡to su tolika govna ? ako su tolko dobri i pristojni i super urbani nek si naprave sami tutove ipak smo mi ''ustaski serveri'' za njih i svi smo mi ''budale koji smo ode'' , nek idu desni klik pa onda refresh , pamćenje drugacije nemogu oćistit (mislim na te budale) koji su Å¡upčine veće nego od mog prijatelja majke  :'(  :'(  :-\

Kaj si ti sad reko? Koji zarez ti nebi falio, malo bolje sročenje rečenice nebi isto falilo
Citat: [BU] Black_Zero poslato April 27, 2011, 23:07:30 POSLE PODNE
Bravo spameru... Salim se naravno, svaka cast, naravno svaki post posteno zaradjen, msm od kad sam ovde nisam video da si postavio

neki bezpotreban post...

Bilo je.. Dok Alen nije došao na SMod poziciju, napravio sam 320 postova u jednom danu i dobio ban na 2 tjedna xaxa
Citat: мσмαк. ^ [5] poslato April 27, 2011, 23:08:36 POSLE PODNE
Ajmo ljepotani  :D


http://www.youtube.com/watch?v=L7S4r1lz1QM&feature=player_embedded#at=33

Momaaak, dobre guzeee

Dobro, ali kazem, od kad sam ja ovde, nisam video :P

A kada sam ja dosao, Alen je bio sMod..

Citat: [AG] Vilko poslato April 27, 2011, 23:09:31 POSLE PODNE
Bilo je.. Dok Alen nije došao na SMod poziciju, napravio sam 320 postova u jednom danu i dobio ban na 2 tjedna xaxa

Odkako sam ja ovdje, ti se smirio ?

Ili ti dosadilo da te banujem ?

haha   :D
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

A , ja sad idem spavat ... a moja luda sestra ide na komp  :'(

nema roditelja , na poslovnom putu  :'( , imamo neku dadilju Jadranku , tira me leć ovako rano :(
Citat: [AG] Vilko poslato April 27, 2011, 23:09:31 POSLE PODNE
Citat: |BU| Turtouise Shield poslato April 27, 2011, 23:06:09 POSLE PODNE
Å¡to su tolika govna ? ako su tolko dobri i pristojni i super urbani nek si naprave sami tutove ipak smo mi ''ustaski serveri'' za njih i svi smo mi ''budale koji smo ode'' , nek idu desni klik pa onda refresh , pamćenje drugacije nemogu oćistit (mislim na te budale) koji su Å¡upčine veće nego od mog prijatelja majke  :'(  :'(  :-\

Kaj si ti sad reko? Koji zarez ti nebi falio, malo bolje sročenje rečenice nebi isto falilo


pa ti znaš da sam ja gramatički INAČE nepismeno derište xD

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato April 27, 2011, 23:11:03 POSLE PODNE
Citat: [AG] Vilko poslato April 27, 2011, 23:09:31 POSLE PODNE
Bilo je.. Dok Alen nije došao na SMod poziciju, napravio sam 320 postova u jednom danu i dobio ban na 2 tjedna xaxa

Odkako sam ja ovdje, ti se smirio ?

Ili ti dosadilo da te banujem ?

haha   :D

Smirio sam se otkad sam mogao ostat bez moderatora zbog spama :P A jbg.. Dobar sam sad, valjda?



Daj da citiram.
CitatUskoro odlazim sa foruma, a kao što sam rekao: taj dan će doći kad bude LI:RP skripta gotova, a skriptu planiram završiti u mjesecu lipnju/srpnju (junu/julu).
Tada ću napraviti i javni beta test, za kojeg će se moći prijaviti svi koji budu željeli (to ne znači da će svi prijavljeni biti primljeni).