Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.




Citat: [AG] mafica .pwn poslato April 27, 2011, 16:06:39 POSLE PODNE
Citat: [BRP]Mario poslato April 27, 2011, 15:55:35 POSLE PODNE
@[AG]aleluja: ja sam video mafica.pwn nick "tamo" pre jedno 2-3 dana ali sam mislio da mu neko kopira nick...sad se dokazalo da je to on o.O
JA sam taj.
Imam extra plan kojeg zna Correlli :P

samo ti napiši ovdje, neće oni skontat.. :D


Ako ništa drugo barem ima dobrih modova tamo, naravno ukradenih -.-" Čak je jedno vrijeme bio od BU novi mod, ali su maknuli nabrzaka, no uspio sam ga ufatit :D

Molim vas poslusajte me i naucite ZCMD & SSCANF i zasigurno ste skratili sebi muke, sve je jako jednostavno...


Hvala, hvala.  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Ljudi ko zna konvertati 0.3c objekte nek mi se javi ,meni uvik neki problem  :'(



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje


Citat: [BC]Ante_Dracar aka Lopa poslato April 27, 2011, 18:30:15 POSLE PODNE
Ljudi ko zna konvertati 0.3c objekte nek mi se javi ,meni uvik neki problem  :'(
Ja sam to sam sebi radio bez tuteva bez iceg i radilo mi

Citat: [AG] mafica .pwn poslato April 27, 2011, 18:33:03 POSLE PODNE
Citat: [BC]Ante_Dracar aka Lopa poslato April 27, 2011, 18:30:15 POSLE PODNE
Ljudi ko zna konvertati 0.3c objekte nek mi se javi ,meni uvik neki problem  :'(
Ja sam to sam sebi radio bez tuteva bez iceg i radilo mi

Ma meni sve ljepo krasno ali nikad mi ne stvori Output.txt datoteku , ili kad je ja sam napavim nikad u njoj konvertani objeki  :'( :'( :'(

aj ako ko zna neka se javi ,dobije nagradu  :'( :'( :'( sto prije to oblje  ;D

Poslednja Izmena: April 27, 2011, 18:38:33 POSLE PODNE od [BC]Ante_Dracar aka Lopa



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

kako ti izgledao Source fajl ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri