Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Mikic95

Jutro svima ...   ;)


Correlli, hahaha.


Sinoc mi salje markoni na facebooku: "Gotti mi te volimo iako si us..." - hrvatski pokret osnovan u drugom svetskom ratu,

eto toliko o njegovom patriotizmu koji spominje na svom privatnom YT kanalu: http://www.youtube.com/user/WUCKO91, dok na serveru stvara Jugoslaviju gde su svi narodi jednaki i ravnopravni,

a kao sto je Correli rekao, pravi patriota postuje ostale narode, ne vredja ih.  ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Hahahah ...
Plačem xD.
Milan meraklija hahah :P.
O, nova tema :).
I ova će biti brzo popunjena :P.

I ja sam lud, jbg.  :P
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


poznaticovik

Tko su oni klinci Å¡to su otvori Balkan SA:MP #2 ?

Citat: [M]att poslato April 23, 2011, 10:12:14 PRE PODNE
Tko su oni klinci Å¡to su otvori Balkan SA:MP #2 ?

Å ta to ti, majke ti ? :D
Kakvi klinci, Balkan SA:MP #2 ?
Ma ne mogu vjerovati, Å¡ta sam čuo sa svojim očima [Srećko Å ojić].  8)

poznaticovik

E Correlli sada sam pročitao onaj veliki post Å¡to si e.mouseu dao uguÅ¡io sam se od smijeha  :D
Citat: Reddy poslato April 23, 2011, 10:14:38 PRE PODNE
Citat: [M]att poslato April 23, 2011, 10:12:14 PRE PODNE
Tko su oni klinci Å¡to su otvori Balkan SA:MP #2 ?

Å ta to ti, majke ti ? :D
Kakvi klinci, Balkan SA:MP #2 ?
Ma ne mogu vjerovati, Å¡ta sam čuo sa svojim očima [Srećko Å ojić].  8)

Ma neki klinci otvorili forum isti kao Balkan SA:MP
Poslednja Izmena: April 23, 2011, 10:17:57 PRE PODNE od [M]att

Pa mislim. :D
Ko će drugi haha. :D
Ma protjerani botovi, sad kao navalili na osvetu haha.
Sise jedne male ...

Ahahaha, a suvlasnici Falcone i Markoni  :'(
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Gdje ste to našli, da im odem tamo, da im rušim host haha.
Jedino ako nije free. :D
Botovi.

...Neno...

Vlasico otvorio Samp forum,xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa daj nemoj me zajebavat  :D :D :D

a kako oni imaju ovu temu?

Prijavite ih za kopiranje sajta
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Kakvi su to botovi omg. :D
Prijavite ba odmah.
Može biti rizično. :D

Novi glavni razgovor :D

Ne opet ::S

Upozorenje - dok ste čitali poruku poslana su 10 nova odgovora. Možda trebate revidirati svoju poruku.










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda