Korisne stvari za MTA mod

Započeo cristiane, Mart 10, 2011, 15:39:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [NB]SrKi_KinG poslato Maj 16, 2011, 11:35:27 PRE PODNE
Citat: [AG] System32 poslato April 08, 2011, 10:15:07 PRE PODNE
Stakal su prozirna v2:


Kad ste napravili staklo (stavili ga), klknite na njega da se oznaci (crvenom bojom) pritisnite F3 i dolje imate doubleside i to stavite na true i zatim ok,to je sve,nemorate vise ona 2 stakla praviti :D

Spora rotacija,micanje i dizanje

Stisnite i drzite Alt te zatim page up ili page down ako zelite podignuti ili spustiti objket, lijevo desno da pomicete objekt, okrecanje kurga misa (MMB).


Sad ce vam se objekt polkao dizati,spusatiti,micati ili rotirati!

Nadam se da je malo pomoglo!
Pa da pomocice onima koji rade oko MTA servera nego mene zanima za SA:MP kako da dupliram staklo preko skripte ?  :P

Zahvatis staklo, pritisnes C i rotiras ga za 180 stepeni, iduci put koristi trazilicu.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [NB]SrKi_KinG poslato Maj 16, 2011, 11:37:39 PRE PODNE
Citat: [AG] System32 poslato Maj 16, 2011, 11:36:07 PRE PODNE
Citat: [NB]SrKi_KinG poslato Maj 16, 2011, 11:35:27 PRE PODNE
Citat: [AG] System32 poslato April 08, 2011, 10:15:07 PRE PODNE
Stakal su prozirna v2:


Kad ste napravili staklo (stavili ga), klknite na njega da se oznaci (crvenom bojom) pritisnite F3 i dolje imate doubleside i to stavite na true i zatim ok,to je sve,nemorate vise ona 2 stakla praviti :D

Spora rotacija,micanje i dizanje

Stisnite i drzite Alt te zatim page up ili page down ako zelite podignuti ili spustiti objket, lijevo desno da pomicete objekt, okrecanje kurga misa (MMB).


Sad ce vam se objekt polkao dizati,spusatiti,micati ili rotirati!

Nadam se da je malo pomoglo!
Pa da pomocice onima koji rade oko MTA servera nego mene zanima za SA:MP kako da dupliram staklo preko skripte ?  :P
pre ko skripte? :O Samo sa duplim objektima ccc
Da neko mi je rekao da se moze raditi preko skripte pa me zanima dali to stvarno moze...
lowara rece i moja baba da zna otvori pawno a nezna ni komp upalit
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Bok... ja sam novi u MTa.. i napravio sam neke stepenice kod burga i kad idem test da vidim jel to sve dobro, zaledi mi se lik i nemogu nista. Mogu samo vozilom se priblizit. Zasto je to tako?
[ce

Objasni malo bolje, daj sliku i slicno...

Tarislavius

Ljudi moze pomoc uninstall sam mta i install ga opet i krenem uci idem na map editor i sve fino i pise connecting to server i odjednom izbaci neki error You were kicked by console (AC #1)

Citat: Tarislavius poslato Avgust 19, 2011, 16:04:17 POSLE PODNE
Ljudi moze pomoc uninstall sam mta i install ga opet i krenem uci idem na map editor i sve fino i pise connecting to server i odjednom izbaci neki error You were kicked by console (AC #1)

Imas s0beit ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Hahahah izbrisi cheat i mozes uci :)
OTISAO SAM BREEEEEEEEEEEEE

Da nisi zakasnio sa odgovorom malo?  8)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ne razumim daj pojanite mi kada mi neko posaljem MAPU st aje on radio Ja dobijem u folderu NPR KUCA.MAP i ono nes meta
I sada ja to stavim u MTA San Andreas\server\mods\deathmatch\resources I kada zadem onda u MTA IDEM GORE NEW i onda OPEN I NEMOGU DA NADEM TU MAPU......?? Pojasmite mi to
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Treba mi pomoc
Ovako ja neznam kako da dizem gore i dole npr stepenice kod pumpe ocu da stavim ja kad sam blizu pumpe ja nmg dici ni gore ni dolje,ja moram se odaljiti kamerom da bi mogao mrdati stepenice gore i dole a tako mi je tesko potrefit.Pomoc


Ali ja koristim Pageup,Pagedown i to mi okrece objekat ,ne dize ga :(

J4€k

Nesmijes drzat CTRL dok stisces Page up i down jer ce ti ga iznace rotirat

Citat: Tarislavius poslato Avgust 19, 2011, 16:04:17 POSLE PODNE
Ljudi moze pomoc uninstall sam mta i install ga opet i krenem uci idem na map editor i sve fino i pise connecting to server i odjednom izbaci neki error You were kicked by console (AC #1)

OBRISI U FOLDERU U KOM TI JE GTA dld9file ili ga rename i radice ti.