[GM] |FactionGame RolePlay V2.01|

Započeo Snich, April 16, 2011, 21:42:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ok tnx , al meni na kucnom srvu nema ni jedno auto na prodaju ni jedna kuca, u cemu je problem?

Citat: sampzone poslato April 17, 2011, 21:15:06 POSLE PODNE
ok tnx , al meni na kucnom srvu nema ni jedno auto na prodaju ni jedna kuca, u cemu je problem?
/setvw 0 ili 1 mozda rijesi problem :D zavisi na cemu si!!


Dali netko zna kako rijesiti taj error s JunkBusterom :D

Citat: miki94 poslato April 17, 2011, 21:32:34 POSLE PODNE
Dali netko zna kako rijesiti taj error s JunkBusterom :D

To nije error to je warning?!

Citat: [BU]Ryder_Crips poslato April 17, 2011, 21:35:49 POSLE PODNE
Citat: miki94 poslato April 17, 2011, 21:32:34 POSLE PODNE
Dali netko zna kako rijesiti taj error s JunkBusterom :D

To nije error to je warning?!
C:\Documents and Settings\Vujic\Desktop\FactionGame RP latest&final version By Snich_Falcone\gamemodes\FactionGame.pwn(18) : fatal error 100: cannot read from file: "JunkBuster"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Error i to fatal  :(

Snich

Citat: miki94 poslato April 17, 2011, 21:50:04 POSLE PODNE
Citat: [BU]Ryder_Crips poslato April 17, 2011, 21:35:49 POSLE PODNE
Citat: miki94 poslato April 17, 2011, 21:32:34 POSLE PODNE
Dali netko zna kako rijesiti taj error s JunkBusterom :D

To nije error to je warning?!
C:\Documents and Settings\Vujic\Desktop\FactionGame RP latest&final version By Snich_Falcone\gamemodes\FactionGame.pwn(18) : fatal error 100: cannot read from file: "JunkBuster"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Error i to fatal  :(


Stavi samo noviji include...


Prekinite pitati o problemima, naučite se da imate odreÄ'eni PODFORUM za takva pitanja.

U suprotnom sam prisiljen zaključati tako ljepu temu.

mod je extra, ali imam porblme vi kazete da imaju /v buy auta, bizevi i kuce na srv ali kod mene na srv nema a i u scriptfiles/cfg /(cars,bizz) nema onih kordinata za auta i za bizeve i imena bize nego samo pise neke nule

Jel to neko nesto caprko prije postavljanja linka za download ili se potkrala greska?

Ovo je najaci Mod igro sam na serveru bio GM zao mi sto je propao ali tako je bilo sudjeno valjda a Snich nikad te necu zaboraviti jer si bio jedan od pozitivnih likova koje sam upoznao a i Najaci SKripter

Snich

Citat: [CroElite]Walker poslato April 18, 2011, 00:34:09 PRE PODNE
Ovo je najaci Mod igro sam na serveru bio GM zao mi sto je propao ali tako je bilo sudjeno valjda a Snich nikad te necu zaboraviti jer si bio jedan od pozitivnih likova koje sam upoznao a i Najaci SKripter

Hvala Predsjednice :D
Sjecas se sazivanja parlamentarne skupstine, biranja lidera organizacija, biranja admina, gamemastera, imao si vlastitog vozaca na serveru :D
hahaha ma sve u svemu lijepo nam bilo bgmi, a hvala ti sto si mi uvjek vjerovao, jer sam i ja tebi, malo te skola mucila, pa si neko vrijeme ostao neaktivan, ali nema veze...  8)  ;D  ;)


mnogo truda je ulozeno u ovaj gm, steta sto je propalo
nothing can stop me


ocel meni ko da odgovori? jbt kazete ima bizova i auta a u cfg nema ni jednog samo 0000000000 pise jbt