[Pomoc] sporo trcanje

Započeo nesa97, April 13, 2011, 12:00:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Edit Street Stories
Detaljan opis problema:Mozeli mi ko pomoci kako da promjenim kada hoda i trci da se krece brze a ne onako polako posto hoda skroz polako i trci pa sam mislio da promjenim to ali nez kako mozeli mi ko reci
Dio skripte:
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):


Uploaded with ImageShack.us


Mogao si da koristiš tražilicu ali ajd'...

Pod OnGameModeInit dodaš UsePlayerPedAnims(); i eto ga.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Da ne bi trcao onako glupo u UsePlayerPedAnims();  //unique walking mora ovako da ti bude da bi isao i trcao normalno a ako je ovako //UsePlayerPedAnims();  //unique walking onda ti trci onako.Samo obrises // isped ovoga i onda save i compile a ako nemas ubaci ga  ovde SetGameModeText("SS:RP 1.5");
SendRconCommand("mapname • Los Angeles •");
SendRconCommand("weburl www.street-stories.tk");
format(objstore, sizeof(objstore), "MOLE: I got nothing, check back with me later.");
format(cbjstore, sizeof(cbjstore), "HQ: There is nothing in your Vicinity, Out.");
format(motd, sizeof(motd), "Dobrodosli na Street Stories Server.");
gettime(ghour, gminute, gsecond);
FixHour(ghour);
ghour = shifthour;
if(!realtime)
{
SetWorldTime(wtime);
}
SetPDistance(10);
AllowInteriorWeapons(1);
AllowAdminTeleport(0);
UsePlayerPedAnims();  //unique walking  
//ShowPlayerMarkers(false);
DisableInteriorEnterExits();
EnableStuntBonusForAll(0);


vidis tako ti nadji ovako i samo ubaci ovo UsePlayerPedAnims();  //unique walking




A Å¡ta sam mu ja rekao?

Ti si samo zakomplikovao stvari. ::)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: ... Djea ... poslato April 13, 2011, 12:09:31 POSLE PODNE
Mogao si da koristiš tražilicu ali ajd'...

Pod OnGameModeInit dodaš UsePlayerPedAnims(); i eto ga.

E hvala ti napravio sam a jeli mogu napraviti jos brze da trci ako moze se napraviti posto na nekim modovima jos brze trci i imam jedan problem kad pisem onda prodje 5 secundi i tek se pokaze sto sam napiso ili kad kucam /veh /goto /gethere treba 5min da uradi to jeli znas o cega je to i kako da porpavim to i trcanje ako moze jos brze


Uploaded with ImageShack.us