[FS]gCamera 1.0

Započeo Nenad, April 11, 2011, 23:25:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo jedna odlicna FS koju sam nasao na oficijalnom samp forumu  ;D

Skriptu objavio i preveo: ja xD

Skriptu napravio: gamer931215

Originalna tema: SA-MP official


Opis skripte: Ovo vam je neka vrsta policijskog radara. Kada prodjete vecom brzinom od dozvoljene dobijete kaznu. Sve je odradjeno u dialog sistemu.

Komande: Ima samo jedna komanda nakon koje vam se otvori dijalog (MORATE BITI ULOGOVANI KAO RCON ADMIN) /gcam

Ako nekom nije jasno neka pogleda ovaj VIDEO



LINK 1 (ENG): KLIKNI
LINK 2 (SRB/HR/BIH): KLIKNI

Poslednja Izmena: April 11, 2011, 23:27:11 POSLE PODNE od Nenad










Services
Web Designing
Graphic Designing
PAWN Scripting

Svidja mi se FS hvala sto si objavio


Uploaded with ImageShack.us




Lijepo
Reci samo dal ostanu nakon gmx ti radari ili se mora postavljati svaki puta nakon GMX
Inace je nice :)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...




Ja sam bio testo na kucnom srw stavio i ja uze nrg i vozio 150 i samo pise kazna presli ste ogranicenje od 60 km/h pre dobra je stvar ova FS


Uploaded with ImageShack.us


Citat: BestOne.exe poslato April 12, 2011, 11:00:35 PRE PODNE
Lijepo
Reci samo dal ostanu nakon gmx ti radari ili se mora postavljati svaki puta nakon GMX
Inace je nice :)
mislim da ostaju :) nisam radio GMX na svom serveru tako da nisam siguran...javim vam kad testam danas ;D

EDIT: TESTIRANO--->RADARI SE BRISU NAKON GMX :(
Poslednja Izmena: April 12, 2011, 22:27:08 POSLE PODNE od Nenad










Services
Web Designing
Graphic Designing
PAWN Scripting

dobra fs ali ja kad hocu da napravim cameru sve iraim logujem se ko rcon kucam komandu /gcam i izbaci mi prozor pise napravi novi stub (tako nesto) ja kliknem na njega i vise mi nista ne izbaci......U cemu je caka?

poznaticovik

Citat: sampzone poslato April 12, 2011, 18:23:20 POSLE PODNE
dobra fs ali ja kad hocu da napravim cameru sve iraim logujem se ko rcon kucam komandu /gcam i izbaci mi prozor pise napravi novi stub (tako nesto) ja kliknem na njega i vise mi nista ne izbaci......U cemu je caka?

Tebi ništa ne radi , vjerojatno ti je do moda drugo ne znam -.-

Citat: sampzone poslato April 12, 2011, 18:23:20 POSLE PODNE
dobra fs ali ja kad hocu da napravim cameru sve iraim logujem se ko rcon kucam komandu /gcam i izbaci mi prozor pise napravi novi stub (tako nesto) ja kliknem na njega i vise mi nista ne izbaci......U cemu je caka?
to ti je do moda 100%










Services
Web Designing
Graphic Designing
PAWN Scripting

Fina FS, nego jel to samo na posebnim mjestima ta kamera ili svugdje?? :O
//

ako je do moda kako onda rade druge fs a nece samo ova i gunshop?

heh mogao je lik bolje napravit ovaj fs, malo vise optimizacije ne bi skodilo, cemu timer kad je callback OnPlayerUpdate savrsen za to...

no ideja je dobra, mislim da cu ja nesto ovako napraviti na ch serveru, no naravno malo optimiziranije i drugacije...

Citat: Dude poslato April 12, 2011, 19:07:13 POSLE PODNE
heh mogao je lik bolje napravit ovaj fs, malo vise optimizacije ne bi skodilo, cemu timer kad je callback OnPlayerUpdate savrsen za to...

no ideja je dobra, mislim da cu ja nesto ovako napraviti na ch serveru, no naravno malo optimiziranije i drugacije...

samo daj, bit ce predobro! :P

imat ce CNN pisati o tome puno hahahh

OT.. preljepa FS