[HITNO] Los Santos RolePlay

Započeo TheMonk, April 11, 2011, 12:58:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zasto je na ovom serveru toliko tesko da se registrujes???????
Prvo je bilo da odgovorim na pitanja (da stikliram) i to sam tacno uradio,zatim sam popunio neki character (ko da sam pisao romeo i juliju) i treba da me kao prihvate,ali nista od toga,izadje mi neko sranje:

Sorry but you don't have any characters yet. You can either

    import a existing character from the old UCP
    or create a completely new character


Popizdeo sam,nemam zivaca vise,dok se covek registruje,izgubi volju za igranjem :-\

cristiane

Citat: [BF] Monk poslato April 11, 2011, 12:58:19 POSLE PODNE
Zasto je na ovom serveru toliko tesko da se registrujes???????
Zato što nije to Balkan,ako ne znaš se regati onda nisi za taj server.

Citat: yamaha poslato April 11, 2011, 13:02:16 POSLE PODNE
Citat: [BF] Monk poslato April 11, 2011, 12:58:19 POSLE PODNE
Zasto je na ovom serveru toliko tesko da se registrujes???????
Zato što nije to Balkan,ako ne znaš se regati onda nisi za taj server.

Ne znam 100% engleski,ali bi se snaso ;D

Zato jer namejravaju postici 100postotni RP, tj. vec su postigli.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Ako bas zelis nesto RP igraj na Red County, i tu je malo registracija sjebana al eto dobar je server
nema debila znaci sve je RP, ja ti tam igram vec dugo...

Ok,znao sam i ja to,al mnogo mi se igra kod njih,msm ocu da vidim kakav je mod i server.Ako neko ima nalog tamo koji mu ne treba,molio bi ga da mi posalje na PM,ja stvarno ne znam kako da se registrujem.Znaci ako ima neko,samo nek mi da da pregledam server nekih pola sata-sat vremena da vidim kakav je i vracam nalog,necu da vas zajebem,samo hocu da vidim kakvi su.Hvala unapred

Citat: [BF] Monk poslato April 11, 2011, 12:58:19 POSLE PODNE
Zasto je na ovom serveru toliko tesko da se registrujes???????
Prvo je bilo da odgovorim na pitanja (da stikliram) i to sam tacno uradio,zatim sam popunio neki character (ko da sam pisao romeo i juliju) i treba da me kao prihvate,ali nista od toga,izadje mi neko [cenzura]:

Sorry but you don't have any characters yet. You can either

   import a existing character from the old UCP
   or create a completely new character


Popizdeo sam,nemam zivaca vise,dok se covek registruje,izgubi volju za igranjem :-\

Ja budem dobar pa ti pomognem :) ajde reci mi koja ti pravila ili sta treba na PM i napisem ti sve na eng. :)

btw. nemos nikog sjebat za acc. i nesme niko da daje tebi svoj acc. jer ce dobiti ban4life na njemu za account share
Poslednja Izmena: April 11, 2011, 18:04:42 POSLE PODNE od Al3x4

Ja sam se registrovao tamo i odbili su me sutradan zbog pogresnog nicka, ali nije teska registracija. Msm ako hoces strani RP moras da znas odlicno eng a takodje i rp...

Sta je teska registracija rofl?
Napises nesto o sebi
Nesto o pravilima i cekas da te prime.

Citat: elDar. poslato April 11, 2011, 18:15:23 POSLE PODNE
Sta je teska registracija rofl?
Napises nesto o sebi
Nesto o pravilima i cekas da te prime.
Napisao sam ceo roman,naveo sva pravila i znacenja,napisao o sebi sve sto sam uspeo...nzm vise

Citat: [BF] Monk poslato April 11, 2011, 18:18:57 POSLE PODNE
Citat: elDar. poslato April 11, 2011, 18:15:23 POSLE PODNE
Sta je teska registracija rofl?
Napises nesto o sebi
Nesto o pravilima i cekas da te prime.
Napisao sam ceo roman,naveo sva pravila i znacenja,napisao o sebi sve sto sam uspeo...nzm vise

jbg , to je dokaz da si pravi Balkanac  :D

Citat: Al3x4 poslato April 11, 2011, 18:02:20 POSLE PODNE
Citat: [BF] Monk poslato April 11, 2011, 12:58:19 POSLE PODNE
Zasto je na ovom serveru toliko tesko da se registrujes???????
Prvo je bilo da odgovorim na pitanja (da stikliram) i to sam tacno uradio,zatim sam popunio neki character (ko da sam pisao romeo i juliju) i treba da me kao prihvate,ali nista od toga,izadje mi neko [cenzura]:

Sorry but you don't have any characters yet. You can either

   import a existing character from the old UCP
   or create a completely new character


Popizdeo sam,nemam zivaca vise,dok se covek registruje,izgubi volju za igranjem :-\

Ja budem dobar pa ti pomognem :) ajde reci mi koja ti pravila ili sta treba na PM i napisem ti sve na eng. :)

btw. nemos nikog sjebat za acc. i nesme niko da daje tebi svoj acc. jer ce dobiti ban4life na njemu za account share

A cekaj,otkud ce oni znati dal sam ja uzeo od nekog nalog???
Znaci ako ima neko nalog ne treba nista da bude na njemu,samo da je registrovan..hvala

Johnny

Ljudi ja krenuo da udjem na server,i pise registruj se na forumu... Ja odem registrujem se na forumu i aktiviram acc preko e-maila. Odem na server i pise morate se regitrovati  na forum! Pa koga oni zajebavaju  :D

Mikic95

Citat: Johnny[E] poslato April 12, 2011, 22:00:42 POSLE PODNE
Ljudi ja krenuo da udjem na server,i pise registruj se na forumu... Ja odem registrujem se na forumu i aktiviram acc preko e-maila. Odem na server i pise morate se regitrovati  na forum! Pa koga oni zajebavaju  :D

Pa ti si se samo rego na forum, a 100% nisi uradio onih 5 koraka što treba, jer to ako ne ispuniš isto ti je kao da se nisi ni registriro na forum.
Poslednja Izmena: April 12, 2011, 22:11:53 POSLE PODNE od [ED] ..Hawks..

Citat: LuKsA poslato April 11, 2011, 13:37:47 POSLE PODNE
Zato jer namejravaju postici 100postotni RP, tj. vec su postigli.
Vjerujte mi na takvoj razini RP-a je tesko igrati... To cemo mi probati postici na modernu kad se otvori ^^