Razer RolePlay

Započeo SARMA, April 07, 2011, 17:50:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo nisam znao gdje da savim temu pa evo ovde...Htio bih samo da najavim Razer RolePlay server. Server je jos u fazi samih zacetaka, tj. tek smisljamo mjesto radnje i tako te stvari...
Uz ovo evo jedna kratka animacija za Razer RP(Made by me):

http://www.youtube.com/watch?v=5VbDPuVeqko&feature=youtube_gdata



Hvala, drago mi je da vam se svida.
Evo i danas sam napravio jedan Joomla portal (jos u izradi) na kojem ce te moci vidjeti dogadanja, tj. proces izrade servera, neke detalje sa servera i tako to...Naravno kao sto pise na naslovnoj strani ovo nece biti "stvarna" stranica, kad bude vrijeme uzet ce mo placeni web host i domenu...

Razer RolePlay Portal


Hvala, evo od sada mozete i na ovoj adresi pronaci Razer RP Portal:
www.razer-rp.tk

zanimljivo
Chief Marketing Officer
                                 on
www.croatiahosting.com



Kontakt:
[email protected]
Skype: marketing-croatiahosting.com






Najbolji citat:
Citat: Sampemir poslato Mart 28, 2011, 20:44:34 POSLE PODNE
[cenzura] da ti [cenzura] u [cenzura] da ti nikad [cenzura] necu [cenzura] da mars u [cenzura] [cenzura] [cenzura] ti pas [cenzura]
neces ti mene [cenzura] [cenzura] jer [cenzura] [cenzura] mater onaj koji [cenzura] je [cenzura] da ti on [cenzura] sve po spisku !

Samo nemoj da propadne kao SFRP ;) Jos imam taj mod hihiih

Jaooo hebote pa jel to Zande s tobom vlasnik? :D
Poslednja Izmena: April 09, 2011, 22:06:54 POSLE PODNE od Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »

Je zande je vlasnik. Ja se nadam da nece propast. Evo jos jedna usput obavijest. Sutra ili najkasnije u petak cu narucit web hosting i uz njega ide domena .info.
Vilko kad si spomenuo mod od SFRP, trebas mi nesto na PM.

EDIT: Evo kupljen je host i domena razer-rp.info u Game HR-a. Naime web jos nije postavljen ali namjeravam do nedjelje navecer sve osnovno zavrsit i onda sredit jos malo...
Poslednja Izmena: April 15, 2011, 10:01:41 PRE PODNE od ƧΛЯMΛ