Noxicus RolePlay otvoren! IP: 78.129.229.168:6555 Upadajte!!

Započeo |Pacino, April 07, 2011, 15:57:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

e sada da vas jedno pitanje pitam imate li vi licensu za VB?ili uopce neznate sta je to!?!
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

CitatNoxicus Forum - Powered by vBulletin

vjerojatno imaju :D
Noxicux Roleplay

Dodjite se i uvjerite zasto smo najbolji

Citat: RickyMakaveli poslato April 07, 2011, 19:36:07 POSLE PODNE
CitatNoxicus Forum - Powered by vBulletin

vjerojatno imaju :D
nemora znacit!
znam i ja kako ovo napraviti
jednostavno skines nulled verziju:S
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....




Citat: Ali poslato April 07, 2011, 19:29:23 POSLE PODNE
e sada da vas jedno pitanje pitam imate li vi licensu za VB?ili uopce neznate sta je to!?!

Opet se pametni koji zna se javlja ?

ON: Sretno.




Citat: Ali poslato April 07, 2011, 19:29:23 POSLE PODNE
ili uopce neznate sta je to!?!
Naravno da mi znamo, čak bolje i od tebe, ali očigledno je dečko da ti ne znas pravopis, hah, za tvoju informaciju neznate- je nepravilno napisati, ne znate je pravilno.


Nije sramota ne znati, sramota je neznati! :*

Sretno nam! :D
Poslednja Izmena: April 08, 2011, 13:14:28 POSLE PODNE od puffi

cristiane

Citat: Jamaica poslato April 08, 2011, 09:10:27 PRE PODNE
Opet se pametni koji zna se javlja ?
Citat: puffi poslato April 08, 2011, 13:13:40 POSLE PODNE
Naravno da mi znamo, čak bolje i od tebe, ali očigledno je dečko da ti ne znas pravopis, hah, za tvoju informaciju neznate- je nepravilno napisati, ne znate je pravilno.
Svako ima pravo postaviti pitanje,ako vam smeta nemojte odgovarati.



Doci cu vidjeti server! ;)


TREBATE DA VAM NETKO IZRADI WEB STRANICU BILO KAKVE KATEGORIJE?? JAVITE MI SE NA PM 50â,¬ SREDIVANJE..

Ako zelite posjetit nesto od moih radova kliknite na slijedece ---->

Online Browser Igrica: http://balkansxnova.ba.funpic.org/ogame/login.php

Forum: http://balkanelite.info/

Web stranica: http://sportske-vijesti.com/

UZIVAJTE!!

vas 2 imate velikih problema kod sebe
pricitajte moj post prosli par puta i shvatit cete,ako necete javite mi se na pP da vam objasnim u zargonu djece od 6 godina :**

neznam zasto ste se toliko uzbudili oko te license normalno da cu pitat jel ju imate zasto bi vi koristili nesto sto se placa a vi skinuli preko wareza i tako ostetili ljude koji su to radili...
Poslednja Izmena: April 08, 2011, 13:40:33 POSLE PODNE od Ali
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

Citatvas 2 imate velikih problema kod sebe
pricitajte moj post prosli par puta i shvatit cete,ako necete javite mi se na pP da vam objasnim u zargonu djece od 6 godina :**

neznam zasto ste se toliko uzbudili oko te license normalno da cu pitat jel ju imate zasto bi vi koristili nesto sto se placa a vi skinuli preko wareza i tako ostetili ljude koji su to radili...

naporan si, i ko si ti policija? molim te svoju ljubomoru ostavi negdje drugo
Poslednja Izmena: April 08, 2011, 13:42:11 POSLE PODNE od |Pacino

Citat: |Pacino poslato April 08, 2011, 13:41:58 POSLE PODNE
Citatvas 2 imate velikih problema kod sebe
pricitajte moj post prosli par puta i shvatit cete,ako necete javite mi se na pP da vam objasnim u zargonu djece od 6 godina :**

neznam zasto ste se toliko uzbudili oko te license normalno da cu pitat jel ju imate zasto bi vi koristili nesto sto se placa a vi skinuli preko wareza i tako ostetili ljude koji su to radili...

naporan si, i ko si ti policija? molim te svoju ljubomoru ostavi negdje drugo
drago mi je sto sam naporan,eo brate samo da zavrsim akademiju bit cu,ljubomora?de smjesan si toliko si glup da sam na to ljubomoran -.-
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

Citat: Ali poslato April 08, 2011, 13:49:27 POSLE PODNE
Citat: |Pacino poslato April 08, 2011, 13:41:58 POSLE PODNE
Citatvas 2 imate velikih problema kod sebe
pricitajte moj post prosli par puta i shvatit cete,ako necete javite mi se na pP da vam objasnim u zargonu djece od 6 godina :**

neznam zasto ste se toliko uzbudili oko te license normalno da cu pitat jel ju imate zasto bi vi koristili nesto sto se placa a vi skinuli preko wareza i tako ostetili ljude koji su to radili...

naporan si, i ko si ti policija? molim te svoju ljubomoru ostavi negdje drugo
drago mi je sto sam naporan,eo brate samo da zavrsim akademiju bit cu,ljubomora?de smjesan si toliko si [cenzura] da sam na to ljubomoran -.-


sto tebe zanima imaju li licensu ti se drzi svog posla a nezabadaj nos di mu nije mjesto mene iskreno boli neka stvar imaju li licencu a vjerujem da imaju !