Glavni razgovor #6

Započeo мσмαк. ^ [5]., April 04, 2011, 21:54:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Ali poslato April 04, 2011, 23:14:14 POSLE PODNE
http://i.imgur.com/cecHa.png

e moj vito Cccc

cavka ne ljuti se bro znas i sam da je necasno otpusten sa CH ( BAN )











Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Neznam od kud mu pravo da uzme ime Ludi Grad, niko mu nije dao i s time samo pljuje pravi lg ako se vrati. ::) Stvarno nemam riječi.




Citat: Nik Delgad poslato April 04, 2011, 23:31:11 POSLE PODNE
Neznam od kud mu pravo da uzme ime Ludi Grad, niko mu nije dao i s time samo pljuje pravi lg ako se vrati. ::) Stvarno nemam riječi.

Koliko znam stari LG vec odavno ne postoji, mozda se varam ali mislim da ne postoji...

Johnny

Citat: Soprano poslato April 04, 2011, 23:53:34 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato April 04, 2011, 23:31:11 POSLE PODNE
Neznam od kud mu pravo da uzme ime Ludi Grad, niko mu nije dao i s time samo pljuje pravi lg ako se vrati. ::) Stvarno nemam riječi.

Koliko znam stari LG vec odavno ne postoji, mozda se varam ali mislim da ne postoji...

Mozda ne postoji,al sigurno ima dobre uspomene i nebi trebalo kaljati ime Ludi Grad  ;)

Mikic95

Pa Å¡ta je toliki bot da nezna smislit neko ime za server   ???   :'(

Zna netko hakirati e-mail, zab sam pass :S

Nije ni cudo sto se stalno novi chat otvara xD evo otvorit veceras a vec 2 strana uskoro 3  :D :D
Spam <3  :D :D
btw Ja do sada msm da imam samo 2 psota u svim glavnim chatovima xD ;D

Decki sta kazete, dali je rp stavljat bandama aute, uopce radit neke baze i to...

Citat: [Modern] Sonny poslato April 05, 2011, 00:38:15 PRE PODNE
Decki sta kazete, dali je rp stavljat bandama aute, uopce radit neke baze i to...
Ja sam imo par systema zabande i org ali sam izbacio zbog malo irgaca zato sto nitko nezeli igrati kad nema auta i toga a da pojasnim system koj isam htio napraviti.Znaci  napravio samm malo COS za bande i mafije.I znaci lider svake mafije na crnom trzistu gdje je bio COS kupuje auta ali samo lider moze kupiti.
Napravio sam rank 7 kao taj lider koji moze kupovati.i sad lider bi trebao skupiti pare ili sam skupljait u kupovati sa ccrnog trzista i tako svaka banda/org.
To sam bio krenuo pravit ali sam odustao razlog eto nije se svidjelo igracima par zapreka jos itd. itd.

Citat: $--L84S--$ poslato April 05, 2011, 00:44:30 PRE PODNE
Citat: [Modern] Sonny poslato April 05, 2011, 00:38:15 PRE PODNE
Decki sta kazete, dali je rp stavljat bandama aute, uopce radit neke baze i to...
Ja sam imo par systema zabande i org ali sam izbacio zbog malo irgaca zato sto nitko nezeli igrati kad nema auta i toga a da pojasnim system koj isam htio napraviti.Znaci  napravio samm malo COS za bande i mafije.I znaci lider svake mafije na crnom trzistu gdje je bio COS kupuje auta ali samo lider moze kupiti.
Napravio sam rank 7 kao taj lider koji moze kupovati.i sad lider bi trebao skupiti pare ili sam skupljait u kupovati sa ccrnog trzista i tako svaka banda/org.
To sam bio krenuo pravit ali sam odustao razlog eto nije se svidjelo igracima par zapreka jos itd. itd.

na ch od 3.0 moda, velike mafije i bande kupuju vozila i nije da nije sistem uspio, ovako lideri s clanovima odlucuju koja ce vozila imati...

poznaticovik

Unban :D Samo ne znam gdje sam psovao pa zaslužio ban uglavnom :D

cristiane

Citat: [M]att poslato April 05, 2011, 06:49:13 PRE PODNE
Samo ne znam gdje sam psovao pa zaslužio ban uglavnom :D
>:(
Citat: [M]att poslato April 02, 2011, 18:19:35 POSLE PODNE
Odjebi više dosadan si budi sretan što si uopće na forumu a ne opet [cenzura]endarije svoje pisat.

Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato April 04, 2011, 22:41:23 POSLE PODNE
mene bas od srca zanima kako ce LI:RP izgledat,
vidio sam samo dio i svidjelo mi se,
cuo sam/procito tu na forumu kao i da ce bit i mobitel....

Evo sta sam ja uspeo da nadjem o LI:RP-u,ovo su slike od pre godinu i nest',tako da je moguce i da je nesto izmenjeno:










Svejedno,ovo sto sam video kida. Jedino mi se ne svidja sto je Correlli pobrisao sve video klipove ali dobro,cuva se covek od kopiranja :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


jebote ja cu ovde igrati od 00:00 do 24:00