Glavni razgovor #6

Započeo мσмαк. ^ [5]., April 04, 2011, 21:54:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Correlli poslato April 05, 2011, 19:35:33 POSLE PODNE
Citat: yamaha poslato April 05, 2011, 17:56:07 POSLE PODNE
Sve je super.
Naišao sam u ovoj temi na komentar,
Citat: Correlli poslato Decembar 20, 2009, 16:42:41 POSLE PODNE
Citat: Marijan poslato Decembar 20, 2009, 16:29:54 POSLE PODNE
Predobra funkcija za server, jedva cekam da ga otvoris. Koliko stvari jos trebas sredit do otvorenja?
Još nekoliko, sad je skripta na 88% - 89%.
a tema je objavljena u 2009. god.,pa mi nije jasno jesil radio ostatak cijelu 2010. godinu il već kako... Obzirom koliko si vremena uložio,skripta će biti vrhunska bez sumnje.

Postotke ne brojim već dugo. Kako god, skripta će biti završena u lipnju/srpnju.

Sad si i vidovit, a?  :P

Al nije mi jasno zasto ides sa foruma? :(
Ofc, kad otvoris server ja opet krecem sa samp-om i dolazim kao stalni igrac...

Gle kako ja to gledam.

Ti si ovdje najpametniji, a mi smo djeca o kojoj se ti brines. Pa kakav si ti tata ako nas napustis? xD




Evo ja predlazem podforum "Patuljak i Sedam Snjeguljica"....

Correlli

Citat: [InfernoGaming]dJ^DotA poslato April 05, 2011, 20:27:13 POSLE PODNE
Correlli kako se zove objekat onaj sto si koristio na Burgeru za LIRP, ono kao debeli zid oko vrata?

ID: 9131

Correlli imam pitanje vezano za tvoj server LI:RP ujedno i za forum.
1.Da li imas vec napravljen forum LI:RP servera,ako imas mozemo li dobit link ?
2.Posto vidim vecina je na Engleskom jeziku,a i cuo sam de ce ljudi pricati Engleski i sl.Sada me zanima je li istina da ce biti Engleski ? Ako jeste kkako ce to bit ak Egnlez treba Bosancu prodat auto :D ?

Citat: [AG] mafica .pwn poslato April 05, 2011, 21:00:08 POSLE PODNE
Correlli imam pitanje vezano za tvoj server LI:RP ujedno i za forum.
1.Da li imas vec napravljen forum LI:RP servera,ako imas mozemo li dobit link ?
2.Posto vidim vecina je na Engleskom jeziku,a i cuo sam de ce ljudi pricati Engleski i sl.Sada me zanima je li istina da ce biti Engleski ? Ako jeste kkako ce to bit ak Egnlez treba Bosancu prodat auto :D ?

Mislim da je rekao da je skripta dvojezična, tj. bit će i balkanski i engleski   ;)
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Johnny

Citat: мσмαк. ^ [5] .pwn poslato April 05, 2011, 21:01:06 POSLE PODNE
Citat: [AG] mafica .pwn poslato April 05, 2011, 21:00:08 POSLE PODNE
Correlli imam pitanje vezano za tvoj server LI:RP ujedno i za forum.
1.Da li imas vec napravljen forum LI:RP servera,ako imas mozemo li dobit link ?
2.Posto vidim vecina je na Engleskom jeziku,a i cuo sam de ce ljudi pricati Engleski i sl.Sada me zanima je li istina da ce biti Engleski ? Ako jeste kkako ce to bit ak Egnlez treba Bosancu prodat auto :D ?

Mislim da je rekao da je skripta dvojezična, tj. bit će i balkanski i engleski   ;)

To je bas orginalno valjda cu nauciti engleski uz SA:MP to je jedino korisno!


PS: Correli verovatno odlazi sa balkan-samp.com jer je on ovde 5 godina(mozda i vise) a takodje znam da je vise od 4/5 godina(mozda i vise) na sa-mp.com on je jedan poseban lik i najpametniji je kao sto i ti kazes,msm da ga je ovaj forum prevazisao i da ga to objasnjavanje vise ne zanima od otvaranja LIRP tada ce ga zanima LI:RP bas bas projekat i vodice o njemu sve sto je potrebno nece imati vremena za balkan-samp.com i objasnjavanje deci(nama) :D ! Moj savet je da nekad dodjes da postavetujes i da pomognes i objasvis novosti o Little Italy RolePlay :) Naravno ja sam tvoj stalan/aktivan igrac. Toliko od mene :D :D

Mikic95

Pustite to uvlačenje u dupe, "ja sam tvoj igrač"  ... mene samo zanima koliko ce da bude igrača na otvorenju LI:RP.

Iskreno mislim da ce napuniti server na otvorenju..
Vjerovatno ce uzeti 500 slotova..

Ja ne planiram igrati na njemu,ali cu doci na otvorenje(naravno,ukoliko budem u mogucnosti)..
Poslednja Izmena: April 05, 2011, 21:20:18 POSLE PODNE od Aleksandar

tooo ljudi stigli mi CS serveri ali sam ih dobro platio moram priznati 50e










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


I sta sad imas s praznih servera?
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: Aleksandar poslato April 05, 2011, 21:17:33 POSLE PODNE
Iskreno mislim da ce napuniti server na otvorenju..
Vjerovatno ce uzeti 500 slotova..

Ja ne planiram igrati na njemu,ali cu doci na otvorenje(naravno,ukoliko budem u mogucnosti)..

Cini mi se da je Correlli jednom rekao da ce da uzme za otvaranje 100-150 slotova,nisam siguran ali to mi je ostalo nekako urezano. To je premalo,ceo balkan i jos bar 1/8 likova sa engleskog foruma ce da dodju na otvaranje. Jednostavno je covek pre skroman.

A vi sto pricate da cete biti stalni igraci,pa odakle vam ta sigurnost? Recimo,mene ume zestoko da s*ebe ono vrljavo trcanje,i to me jako nerivira,tako da dok ne vidim mod necu moci da tvrdim dal' mi se svidja ili ne i da li cu igrati. Mod jeste klasa,to se zna i vidi na prilozenim slikama/video zapisima,ali svako ima svoj ukus.

A da,jos nesto. Correlli,gledaj da izbacis taj server oko 6-og meseca,tad krecu raspusti i sve pa ce deca imati na sta da trose dane,a nije lose ni taj 7. mesec :)

Citat: Omg.pwn [Hummer^] poslato April 05, 2011, 21:27:54 POSLE PODNE
tooo ljudi stigli mi CS serveri ali sam ih dobro platio moram priznati 50e

Koji ce ti moj kad su svi prazni?

Upozorenje - dok ste pisali poruku netko je poslao novi odgovor. Možda trebate revidirati svoju poruku.



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Da i ja cu igrati na Correllievom srvru 100% naravno ako Bog da.
Ako je stvarno rekao 100-150 servera moje misljenje da je premalo za tebe to.Bice ti NAJMANJE 300 igraca na otvaranju 100%

Citat: Omg.pwn [Hummer^] poslato April 05, 2011, 21:27:54 POSLE PODNE
tooo ljudi stigli mi CS serveri ali sam ih dobro platio moram priznati 50e
Ako trebas Plugin-se javi se,imam negdje dosta njih,npr smoke u boji,flesh crni,oruzje na ledjima,bllablalbabla Jes da stvara lag ali je fora  ;)

poznaticovik

Citat: Johnny[E] poslato April 05, 2011, 21:12:49 POSLE PODNE
Citat: мσмαк. ^ [5] .pwn poslato April 05, 2011, 21:01:06 POSLE PODNE
Citat: [AG] mafica .pwn poslato April 05, 2011, 21:00:08 POSLE PODNE
Correlli imam pitanje vezano za tvoj server LI:RP ujedno i za forum.
1.Da li imas vec napravljen forum LI:RP servera,ako imas mozemo li dobit link ?
2.Posto vidim vecina je na Engleskom jeziku,a i cuo sam de ce ljudi pricati Engleski i sl.Sada me zanima je li istina da ce biti Engleski ? Ako jeste kkako ce to bit ak Egnlez treba Bosancu prodat auto :D ?

Mislim da je rekao da je skripta dvojezična, tj. bit će i balkanski i engleski   ;)

To je bas orginalno valjda cu nauciti engleski uz SA:MP to je jedino korisno!


PS: Correli verovatno odlazi sa balkan-samp.com jer je on ovde 5 godina(mozda i vise) a takodje znam da je vise od 4/5 godina(mozda i vise) na sa-mp.com on je jedan poseban lik i najpametniji je kao sto i ti kazes,msm da ga je ovaj forum prevazisao i da ga to objasnjavanje vise ne zanima od otvaranja LIRP tada ce ga zanima LI:RP bas bas projekat i vodice o njemu sve sto je potrebno nece imati vremena za balkan-samp.com i objasnjavanje deci(nama) :D ! Moj savet je da nekad dodjes da postavetujes i da pomognes i objasvis novosti o Little Italy RolePlay :) Naravno ja sam tvoj stalan/aktivan igrac. Toliko od mene :D :D

Ovo me nasmijalo  :D Inače da znaÅ¡ Balkan SA:MP postoji od svibnja 2009 ako sam siguran.

Correlli

Citat: BloodMaster poslato April 05, 2011, 20:37:44 POSLE PODNE
Al nije mi jasno zasto ides sa foruma? :(
Napisao sam već više razloga, koristi tražilicu, jer nemam volje da pišem još jednom.

Citat: BloodMaster poslato April 05, 2011, 20:37:44 POSLE PODNE
Gle kako ja to gledam.

Ti si ovdje najpametniji, a mi smo djeca o kojoj se ti brines. Pa kakav si ti tata ako nas napustis? xD
Eto, gledaj ovako: jednom i djeca moraju da odrastu i da se odvoje od roditelja. :D

Citat: [AG] mafica .pwn poslato April 05, 2011, 21:00:08 POSLE PODNE
Correlli imam pitanje vezano za tvoj server LI:RP ujedno i za forum.
1.Da li imas vec napravljen forum LI:RP servera,ako imas mozemo li dobit link ?
Ne, službeni forum još ne postoji.

Citat: [AG] mafica .pwn poslato April 05, 2011, 21:00:08 POSLE PODNE
2.Posto vidim vecina je na Engleskom jeziku,a i cuo sam de ce ljudi pricati Engleski i sl.Sada me zanima je li istina da ce biti Engleski ? Ako jeste kkako ce to bit ak Egnlez treba Bosancu prodat auto :D ?
I na to pitanje sam takoÄ'er odgovorio - tražilica.

Citat: Johnny[E] poslato April 05, 2011, 21:12:49 POSLE PODNE
Correli verovatno odlazi sa balkan-samp.com jer je on ovde 5 godina(mozda i vise) a takodje znam da je vise od 4/5 godina(mozda i vise) na sa-mp.com
Balkan SA:MP zajednici će za 17 dana biti 2 godine, tako da ja na ovoj stranici nisam mogao biti 5 godina ili više. Na ovu stranicu sam došao mjesec dana nakon otvorenja, i to sam došao, jer me je Soprano pozvao.
A to da sam u SA:MP svijetu već 5 godina je istina (skoro toliko dugo radim i sa PAWN jezikom) - već od početka. Pratio sam SA:MP projekt već u 2005. godini (razvoj), a u 2006. (prvo izdanje), 2007. i 2008. sam aktivno igrao, moderirao i skriptao na GTA:T zajednici, uz to da sam igrao i na RP serverima i imao i svoj RP server (kraj 2006. godine, početak 2007. godine) prije nego što sam upoznao Sopranota.
Sve to sam napustio u 2008. godini kad mi je sve dosadilo i odazvao se pozivu da budem betatester SA:MP moda i moderator gang-pod-foruma na službenom SA:MP forumu dok sam uz to joÅ¡ jednom pokrenuo svoj stari RP server pod nazivom Grand RPG (to je takoÄ'er bio gamemod napisan od nule sa moje strane i gamemod kojeg smo ja i Soprano koristili na CH-SA:MP serveru neko vrijeme dok smo joÅ¡ radili skupa tamo), kad sam na kraju i to napustio (RP server i SA:MP ekipu) kad mi je dosadilo i tada nisam baÅ¡ puno skriptao, nego sam malo igrao SA:MP tu i tamo, a nedugo nakon toga dobio sam od Sopranota poziv ako mogu da doÄ'em i budem dio ove zajednice.
Sada je došao kraj i tom periodu i opet je vrijeme da otvorim RP zajednicu, ali ovaj put u pravom smislu, jer SA:MP mod već neko vrijeme ima 20,000 igrača na dan i stvar je potpuno drukčija nego u 2006./2007. i 2008. godini kad sam ja vodio svoju staru RP zajednicu.
Poslednja Izmena: April 05, 2011, 21:52:53 POSLE PODNE od Correlli

Citat: [ED].:Curtis:. poslato April 05, 2011, 21:47:39 POSLE PODNE
Citat: Omg.pwn [Hummer^] poslato April 05, 2011, 21:27:54 POSLE PODNE
tooo ljudi stigli mi CS serveri ali sam ih dobro platio moram priznati 50e
Ako trebas Plugin-se javi se,imam negdje dosta njih,npr smoke u boji,flesh crni,oruzje na ledjima,bllablalbabla Jes da stvara lag ali je fora  ;)

Daj mi onaj kada ukucaj /server da im izbaci na koji ce server da se prebace

@ napunit cu servere polako :D










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda