Glavni razgovor #6

Započeo мσмαк. ^ [5]., April 04, 2011, 21:54:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Ukucaj u konzolu "status" i izbacice ti steam ID svih igraca, samo kopiraj svoj
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

cristiane

Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato April 08, 2011, 13:35:16 POSLE PODNE
bravo yamaha ,
pametno ,
ja citiram djuru onom liku sto je mjenjo CH account ,
a ti dodes i obrises moj post, da bi stavio svoj..
Bravo , stvarno si car ;)
Valjda je to moj posao,krajnje je vrijeme da prestanete se mješati,od sad ću brisati i postove tipa "čitaj pravila" "fulio si pod-forum" i sl.

...Neno...

Evo,posto je izbrisana tema Balkan Samp Funny Centar da ispricam jedan vic u ovoj temi  :D

Dosao Perica u skolu i 1. cas imao on svoju razrednicu,i pita njega razrednica:
Perice,sta sve srce moze?
A Perice rece:
Nastavnice,srce moze da hoda.
Kad na to razrednica kaze:
Pobogu Perice,kako srce moze da hoda?
A Perice rece:
Pa ja kad idem na spavanje,tata mami kaze:Srce,digni noge  :D
Poslednja Izmena: April 08, 2011, 14:38:21 POSLE PODNE od |ЯPF|...Neno...

cristiane

Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato April 08, 2011, 14:33:18 POSLE PODNE
ili samo skupljas postove?
Meni postovi ništa ne znače,samo ne želim da se i ko mješa u ono što ga se ne tiče.

poznaticovik

Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato April 08, 2011, 14:33:18 POSLE PODNE
Citat: yamaha poslato April 08, 2011, 13:54:05 POSLE PODNE
Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato April 08, 2011, 13:35:16 POSLE PODNE
bravo yamaha ,
pametno ,
ja citiram djuru onom liku sto je mjenjo CH account ,
a ti dodes i obrises moj post, da bi stavio svoj..
Bravo , stvarno si car ;)
Valjda je to moj posao,krajnje je vrijeme da prestanete se mješati,od sad ću brisati i postove tipa "čitaj pravila" "fulio si pod-forum" i sl.

ili samo skupljas postove?

Koliko ja znam , upozoravanje nekoga da krši pravila a nije SMOD/Admin je tzv. "Back Seat Modding"

Tako da on ima pravo obrisati tebi taj post.

Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato April 08, 2011, 14:33:18 POSLE PODNE
ili samo skupljas postove?

Sigurno ne.. SMOD pa da skuplja postove? :S

Npr. meni slobodno admin, co-admin moze stavit postove na 0, bas je to vazno :S
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Kakva ti je korist od postova ? Šta misliš ako imaš preko 1000 postova da ćes dobiti neke novce ili šta već ?

cristiane

Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato April 08, 2011, 15:03:41 POSLE PODNE
dobro,ali post je imo istu poantu , ja sam citiro djuru a on je stavio link od teme.
tako da je mogo samo lockat
Citat: yamaha poslato April 08, 2011, 14:39:50 POSLE PODNE
ne želim da se i ko mješa u ono što ga se ne tiče.

Citat: LuKsA poslato April 08, 2011, 15:21:29 POSLE PODNE

Npr. meni slobodno admin, co-admin moze stavit postove na 0, bas je to vazno :S
TakoÄ'e,meni da znače postovi ocjenjivao bi svaki rad drugih korisnika (primjer) kao Å¡to to rade mnogi,al mi ne znače,jel mi pisalo 1 post il 4000 u profilu svejedno mi.

dragan12


Citat: fixman|AND1| poslato April 08, 2011, 10:25:24 PRE PODNE
Da mi stavi admina na CS trazi da posaljem steam ili tako nesto,e sad ja neznam staje to kako poslati???

a zasto taj vlasnik jednostavno nebi ukucao status i nasao te ?










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Zna tko kako prebacit postove, teme i sve ostalo sa SMF foruma na vBulletin... ?


black_dota

Hahaha danas nema skole za mene, jer mi je slava :D

black_dota

Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato April 08, 2011, 17:03:11 POSLE PODNE
ni za mene,jel sam isfoliro da me glava boli samo da me ne pita matematiku i tehnicki :D
Hahaha mi imamo fiziku kontrolni, a i da sam isao rasturio bi ga :P

Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato April 08, 2011, 15:03:41 POSLE PODNE
dobro,ali post je imo istu poantu , ja sam citiro djuru a on je stavio link od teme.
tako da je mogo samo lockat
To i meni ide na živce, kad uÄ'em u neku temu i vidim bisera kaže "ÄŒitaj pravilaaaaa!!!!" nekima sam govorio "pa Å¡to nisi lockao?"
Gledajte svoja posla i pustite nas da radimo naš posao ;)