Glavni razgovor #6

Započeo мσмαк. ^ [5]., April 04, 2011, 21:54:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

poznaticovik

Ne vjerojatno kako je retardiran ovaj Max ADSL. Znači prije 2 tjedna me počeo net nešto zezat , štekao i ping mi bio užasan. Došli mi prošli tjedan sve žice nove , novi ruter , novi prijemnik za MAX TV sve novo , super radi i danas opet. Ping mi užasno skače na 100,150 ping i to baš kad igram cb 1v1 -.-'

black_dota

Telekom ADSL je extra!
Kupio Click 2 i ovo ide iznad limita za download lol.

poznaticovik

Citat: [InfernoGaming]dJ^DotA poslato April 22, 2011, 01:22:26 PRE PODNE
Telekom ADSL je extra!
Kupio Click 2 i ovo ide iznad limita za download lol.

Ma dobro radi , samo skače ping ne znam nazvat ću ih , možda je kod njih u stanici neki problem.

Ajme ovi ministri na BE su me fino nasmijali.

Moze mi netko dat link di je Zahtjev za unban tema od CH, znaci ako zelim unban na CH di to mogu postat? Hvala unaprijed!

http://ch-samp.com/forum/

pa se tamo registrujes, cekas da ti odobre acc, pa onda sam trazis ;)

Tamo ja vec jesam regovan nego je forum u kvaru i popravlja se pa su svi od tamo presli ovdje. A ja sam jucer bas dobio ban kad je zagasen server a zelio bih unban, dali mogu negdje postat di ce mi odgovoriti Headovi na CH ako ima tema, daj link pls...

Citat: Johnson poslato April 22, 2011, 08:16:02 PRE PODNE
Tamo ja vec jesam regovan nego je forum u kvaru i popravlja se pa su svi od tamo presli ovdje. A ja sam jucer bas dobio ban kad je zagasen server a zelio bih unban, dali mogu negdje postat di ce mi odgovoriti Headovi na CH ako ima tema, daj link pls...

Ovo je forum o skriptanju, nije nikakav server !  :'(
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Dobro jutro.. Ima li danas prenos utakmice negde da gledam, nisam upalio TV ima 2 nedelje

...Neno...

Citat: _tHe_WoLf_ poslato April 22, 2011, 10:31:35 PRE PODNE
Dobro jutro.. Ima li danas prenos utakmice negde da gledam, nisam upalio TV ima 2 nedelje
Imas ne Euro Sportu uvek  :D

btw Jao,sutra partizan zvezda uhuuu  :P

AA da meni danas subota jer nisam imao trening juce

Jučer bio vani do pola 1... Bili na skate parku a krepo reflektor, ovaj frend se dobro sasuo... Išo skateat po mraku preko piramide... Samo se čulo: "Tup", "aaaaaa, jeb*m ti sveee", mi smo krepavali od smjeha xD

Citat: [Modern] Sonny poslato April 22, 2011, 00:40:29 PRE PODNE
Decki jel dobro mjesto San Fierro; za roleplay server?

Ajmo gledat' realno. Jel znaš koliko je bilo takvih tema? "Selo ili Grad", "SF ili LS", "LS ili LV" itd. I svi bi govorili sve sto nije LS. I bili su komentari tipa ovog: "LS nas smorio, bolje daj nešto novo", a kad se server otvori nema žive duše... Zašto? Zato što nije u LS jer su svi navikli samo na LS i gotovo. Iskreno, jel znaš neki server da je opstao a da mu radnja nije u LS? Ja kad ovorim SawSelo, ocekivam jedno 5 igraca dnevno. Zasto? Zato sto nije u LS... Žalosno ali istinito...

@Sonny
Nikako SF. Slažem se sa gonssom šta je rekao ...
TakoÄ'e i sa Mattom, LV je najbolji grad za RP radnju.
Btw. Neno, jutro.
Polomio sam ga hahaha xD, sav je modar od sinoćne avanture hahahaha :P ...