[Pomoc]Mta Sam Sprema

Započeo CoRtez, Mart 30, 2011, 10:28:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ubacim neki objekt i ne svida mi se i ja CTRL + DEL i izbrisem ga i onda fino izmapam sta hocu a dole se stalno nes pojavljuje kao "Save From While Map" Kao samo sprema mapu i ja kad zavrsim idem normallno Save As i testam kad me stavi na test sve oni objekti sto sam ubacio pa izbriso se stvaraju na onim mjestima ...Molim pomoc radim u MTA 1.0.5
Uskoro Otvaranje Novog SAMP Bosanskog Servera | Bosnia And Herzegovina | Rol3play

PRODAJEM ACC NA CROHERZI lvl 12 Respekti 7/28 Jeftinooo !
Ili mjenjam za RP dobar mod koji ima /v /kuca sisteme  u dijalogu !

...Neno...

Citat: CoRtez poslato Mart 30, 2011, 10:28:40 PRE PODNE
Ubacim neki objekt i ne svida mi se i ja CTRL + DEL i izbrisem ga i onda fino izmapam sta hocu a dole se stalno nes pojavljuje kao "Save From While Map" Kao samo sprema mapu i ja kad zavrsim idem normallno Save As i testam kad me stavi na test sve oni objekti sto sam ubacio pa izbriso se stvaraju na onim mjestima ...Molim pomoc radim u MTA 1.0.5
MTA 1.0.5 je bugan u pm...Kad trazis objekte pa vidis da li odgovaraju pa ih DEL i onda test oni se svi vide sto si ih isprobavao

Kako može editor 1.0.5 bit buganiji od 1.0.4 kad nisu ništa mjenjali u editoru? I kako meni sve radi? Postavim objekt, izbrišem ga sejva. I sve je kako spada? Neznam šta vas muči.




Upravu si prijatelju bugan je pravo , neznam koji mu je k... ja ubacim objekt izbrisem i sejvam sve se vidi posle to bgt ko da nisam delete ..Sta cemo sad ?
Uskoro Otvaranje Novog SAMP Bosanskog Servera | Bosnia And Herzegovina | Rol3play

PRODAJEM ACC NA CROHERZI lvl 12 Respekti 7/28 Jeftinooo !
Ili mjenjam za RP dobar mod koji ima /v /kuca sisteme  u dijalogu !

Ko zna sta je meni se to ne dogaÄ'a

...Neno...

Nik,uzmi neki objekat i postavi,pa idi uzmi drugi objekat i delete ga.pa idi test i videces

Kao Å¡to rekao meni sve dobro, čak sam napravio race mapu gdje ima punoo objekata i sve je OK! I to sam mapao u multiplayeru s joÅ¡ jednim tipom i sve je valjalo. Ako ti se dogaÄ'a taj bug prijavi ga na bug tracker neka ga poprave. A ne govorit da je bugovit u pm to ti niÅ¡ta ne znači. Prijavi ga pa će ga najvjerovatnije popravit.




...Neno...

Citat: Nik Delgad poslato Mart 30, 2011, 12:46:08 POSLE PODNE
Kao Å¡to rekao meni sve dobro, čak sam napravio race mapu gdje ima punoo objekata i sve je OK! I to sam mapao u multiplayeru s joÅ¡ jednim tipom i sve je valjalo. Ako ti se dogaÄ'a taj bug prijavi ga na bug tracker neka ga poprave. A ne govorit da je bugovit u pm to ti niÅ¡ta ne znači. Prijavi ga pa će ga najvjerovatnije popravit.
Ma ae,nema veze,skinucu opet 1.0.4 i ko kru

I šta ćeš time postić? Ništa nastavit ćeš mapat a on neće znat za ovaj bug.




...Neno...


Al sad je problem sto sam sad instalirao 1.0.4 sad i ovde isto tako  :'( :'( :'( :'( :'( :D :D
Uskoro Otvaranje Novog SAMP Bosanskog Servera | Bosnia And Herzegovina | Rol3play

PRODAJEM ACC NA CROHERZI lvl 12 Respekti 7/28 Jeftinooo !
Ili mjenjam za RP dobar mod koji ima /v /kuca sisteme  u dijalogu !

black_dota

Citat: CoRtez poslato Mart 30, 2011, 10:28:40 PRE PODNE
Ubacim neki objekt i ne svida mi se i ja CTRL + DEL i izbrisem ga i onda fino izmapam sta hocu a dole se stalno nes pojavljuje kao "Save From While Map" Kao samo sprema mapu i ja kad zavrsim idem normallno Save As i testam kad me stavi na test sve oni objekti sto sam ubacio pa izbriso se stvaraju na onim mjestima ...Molim pomoc radim u MTA 1.0.5
Ovaj problem imam od 1.0.4, i idalje nisam popravio :)

...Neno...

Ja sam evo sad uspio popraviti,sve radi kao sto je i radilo,nesto sam caprkao po MTa i popravio  :D

Pa reci i ostalima Å¡ta si napravio da poprave to. Ja iskrneo nikad takvih problema nisam imao.




Reci nam molim te sta si uradio pa si napravio ??
Uskoro Otvaranje Novog SAMP Bosanskog Servera | Bosnia And Herzegovina | Rol3play

PRODAJEM ACC NA CROHERZI lvl 12 Respekti 7/28 Jeftinooo !
Ili mjenjam za RP dobar mod koji ima /v /kuca sisteme  u dijalogu !