Modern | Online Gaming Community Otvaranje 4.04. 20 h!

Započeo Klijesta, Mart 24, 2011, 19:59:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Cobra 11


Nije lose, samo nisi morao Online Gaming Community od GFa krast :'(


Citat: GeForce Mallcolm poslato Mart 25, 2011, 15:32:31 POSLE PODNE
Nije lose, samo nisi morao Online Gaming Community od GFa krast :'(

Smesan si,izgleda da uopste i ne znas sta znaci "Online Gaming Community" -.-'

Nije GeForce jedina,postoji tu i CroHerze,Afrika Gaming,Modern i mnogi drugi.. ;)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ali mi jesmo community... Imamo TDM server i RP server... uskoro otvaramo i cod4 i LoL klan... Koliko ja znam GeForce imaju samo samp... sto bas i nije community u pravom smislu...
CoD team otvaramo cim se formira ekipa... ovi moji frendovi sta igraju cod su fakat ljeni pa jos nismo otvorili...


Citat: GeForce Mallcolm poslato Mart 25, 2011, 15:32:31 POSLE PODNE
Nije lose, samo nisi morao Online Gaming Community od GFa krast :'(


hahahahaha dobro sam se nasmija :DD
hvala ostalima :D
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

Predstavljanje je odlicno za moj ukus :D Prava bomba dolazim na server 100% nadam se da ce biti dobar...

Normalno da ce bit ^^
Toliko je truda ulozeno da bi bilo u redu da uspijemo :)

Johnny

Ma super je nekako me podsecate na GeForce(Ozbiljno) :D... Nadam se i da cete imati igraca kao GeForce  :D  :)  ;)


PS: Prijave za ulazak u Mafije/bande nema na forumu?  ???

Regrutiranje na sistem stranih RP servera... Znaci samo ingame... Imate u opisu ja mislim pod ulazenje u bandu.
Strogo RP regrutiranja... Za PD i interventnu imam u planu mappat jedan trening kamp, kao policijsku akademiju...
Samo lidere i GP regamo na forumu... Ako mislite da ste sposobni prijavite se...
Na ovom serveru se nista nece djeliti... Takvi serveri propadnu odmah... :)



1418 Postova u 184 Tema - od 71 ÄŒlanova
Pa nije lose krenulo bome ^^
Frende moj svake sekunde se netko rega ^^
Poslednja Izmena: Mart 25, 2011, 23:43:18 POSLE PODNE od [Modern] Sonny

GE Force nije clan ovog foruma, jer je vlasnik trazio da ih se makne sa ovog foruma, tako da me briga ocete li kopirati nesto ili necete, nisu pod nasom zastitom...