Gamers Rol3Play/DM Server

Započeo Gamer.Im, Mart 24, 2011, 16:11:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.



Citat: [Modern] Sonny poslato Mart 25, 2011, 23:23:05 POSLE PODNE
Nisam znao, cuo sam da se reklamiranja na serverima kaznjavaju...

Kaznjava, ali treba neka potvrda, odnosno dokaz. Sta ja znam tko je to mogao napisati, ljudi su bolesni i ljubomorni pa mogu namjerno to raditi a da uopce nemaju veze sa tim serverom, ono sto je potrebno je IP adresa, dakle da mi na neki nacin pokusamo doznati tko je to stavio. Jer na CH ima isto toga, dogada se jbg, ali sta cu ako nisam siguran 100% tko je, pobrisem temu i jbg nastavimo dalje...

Johnny

Citat: Soprano poslato Mart 28, 2011, 11:51:49 PRE PODNE
Citat: [Modern] Sonny poslato Mart 25, 2011, 23:23:05 POSLE PODNE
Nisam znao, cuo sam da se reklamiranja na serverima kaznjavaju...

Kaznjava, ali treba neka potvrda, odnosno dokaz. Sta ja znam tko je to mogao napisati, ljudi su bolesni i ljubomorni pa mogu namjerno to raditi a da uopce nemaju veze sa tim serverom, ono sto je potrebno je IP adresa, dakle da mi na neki nacin pokusamo doznati tko je to stavio. Jer na CH ima isto toga, dogada se jbg, ali sta cu ako nisam siguran 100% tko je, pobrisem temu i jbg nastavimo dalje...
To stoji al ti Soprano nebi imao problema sa tim jer taj koji reklamira ima max 15 igraca a CH ima dnevno 290 igraca (Gde bi ti igrao tamo de ima 15 ili vamo de ima 290 ) :D (Odgovor je jasan)

PS: Sto se tice Gamers RolePlay sada cu vam nesto reci bolje imati 15 igraca i uzivati u igri nego da reklamirate i pravite glu posti odma je server na losem glasu.

Opis 10/10 (Srecno i bez reklamiranja)
Poslednja Izmena: Mart 28, 2011, 11:59:26 PRE PODNE od Johnny[E]

Mod vam nije nesto...
Poslednja Izmena: Mart 28, 2011, 12:21:32 POSLE PODNE od [Modern] Sonny

daj bre..skidao sam Street Stories..i ovaj GM uopste nije od 0...vec je cisti street stories..nista nisu mijenjali..
ZALOSNOO!! :S

Gamer.Im

haha kakav street stories? ovo je edit Samp Storiesa,al do kraja,i rekao sam da nije od 0,nauci citat

e vito kad ce ti europa samp :P secas se mene :P bio sam own xD

Nije nesto mod ali et... ;)

I ne trebate reklamirati po tuÄ'im forumima servera!  :-[

ja neznam Å¡to će on sa Street Storiesom  8)