United RolePlay [Forum Rekord]

Započeo benam, Mart 23, 2011, 21:43:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Koji vam dio nije jasan u "SA:MP slike"

Al ajde, čestitam, samo naprijed  :*
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: benam poslato Mart 23, 2011, 22:38:27 POSLE PODNE
Necu da ulazim da li su to botovi ili ne ali primjer dajem, "CH" vise od pola su botovi.
Da je nama i botova nama to nesmeta i to su igraci :D:D

Ali necemo dalje ulaziti u raspravu!!
hahaha krivo si shvatio lol :D
jel ti znas o cemu on prica ? xD
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....


Mozda jesam krivo shvatio ali u svakom slucaju hvala vam!

Correlli

Citat: benam poslato Mart 23, 2011, 22:38:27 POSLE PODNE
Necu da ulazim da li su to botovi ili ne ali primjer dajem, "CH" vise od pola su botovi.
Da je nama i botova nama to nesmeta i to su igraci :D:D

Govorim o botovima, a ne ljudima. Ako ne znaš šta je bot, onda saznaj.

Citat: Correlli poslato Mart 23, 2011, 22:55:53 POSLE PODNE
Citat: benam poslato Mart 23, 2011, 22:38:27 POSLE PODNE
Necu da ulazim da li su to botovi ili ne ali primjer dajem, "CH" vise od pola su botovi.
Da je nama i botova nama to nesmeta i to su igraci :D:D

Govorim o botovima, a ne ljudima. Ako ne znaš šta je bot, onda saznaj.

savrseno dobro znam sta je bot, e moja greska krivo sam protumacio tvoje rijeci. Ja se izvinjajem!

cristiane

Correlli je upravu,et pogledajte sad smanjilo se duplo.Ja sam reklamirao svoju staru zajednicu na fcb stranicama po 100k članova dobio sam 100 gostiju i dva korisnika a da vama toliko doÄ'e bez nekih većih reklama,jednostavno nemoguće.
Moja vam je preporuka da uključite opciju za aktiviranje registracije preko email-a dok vam se nisu počeli botovi regati  :D.
I sretno dalje ako se budete trudili možda se nekada i napuni forum.

Citat: yamaha poslato Mart 23, 2011, 23:02:11 POSLE PODNE
Correlli je upravu,et pogledajte sad smanjilo se duplo.Ja sam reklamirao svoju staru zajednicu na fcb stranicama po 100k članova dobio sam 100 gostiju i dva korisnika a da vama toliko doÄ'e bez nekih većih reklama,jednostavno nemoguće.
Moja vam je preporuka da uključite opciju za aktiviranje registracije preko email-a dok vam se nisu počeli botovi regati  :D.
I sretno dalje ako se budete trudili možda se nekada i napuni forum.
Ne vredi to! Mi na Cyber-u imamo i aktivacijski Email i ona slova da upises ali svakako se botovi registruju. Ima preko 500 clanova xD Pola su botovi :/ Nzm kako da ih sprecimo haha :D

Citat: yamaha poslato Mart 23, 2011, 23:02:11 POSLE PODNE
Correlli je upravu,et pogledajte sad smanjilo se duplo.Ja sam reklamirao svoju staru zajednicu na fcb stranicama po 100k članova dobio sam 100 gostiju i dva korisnika a da vama toliko doÄ'e bez nekih većih reklama,jednostavno nemoguće.
Moja vam je preporuka da uključite opciju za aktiviranje registracije preko email-a dok vam se nisu počeli botovi regati  :D.
I sretno dalje ako se budete trudili možda se nekada i napuni forum.

Slazem se sa tobom i aktivirali smo reg. preko e-maila, ali od 300 gostiju dobili smo nekih 30-tak clanova, nije lose mozda i postanu stalni igraci!

Hvala!
Poslednja Izmena: Mart 23, 2011, 23:09:53 POSLE PODNE od benam

Gunex

ovo sto imaju 300+ gostiju to nije tacno
ima kao program za to
da poveca brojeve gde oces i da to se ne primecuje to moj drug ima i meni je isto za server stavio da ima 223 igraca
8)

Svaka vam čast... Ali ta domen postoji dugo tako da je moguće da su botovi, a postoji mod AreYouHuman protiv njih.

cristiane

Citat: Gunex poslato Mart 23, 2011, 23:34:12 POSLE PODNE
ovo sto imaju 300+ gostiju to nije tacno
ima kao program za to
da poveca brojeve gde oces i da to se ne primecuje to moj drug ima i meni je isto za server stavio da ima 223 igraca
8)

Ako nemaš šta pametno reći nemoj ništa govoriti,pa nije ovdje niko toliko gl*p.O moj Bože šta nećeš sve ćuti.

black_dota

Citat: Correlli poslato Mart 23, 2011, 22:21:55 POSLE PODNE
Citat: benam poslato Mart 23, 2011, 21:43:09 POSLE PODNE
evo nas forum je noces oborio rekord!!!

Pogledajte sliku 331 gost

Ne želim te razočarati, ali ne znam da li ti je poznato da to mogu biti i botovi. Opet ne kažem da jesu, možda ste ipak puno reklamirali pa privukli raju, ali onda bi i server trebao biti puniji, a nije mi poznato da li je bio.
To je bug do SMF-a

EDIT: Botovi su meni reklamirali proizvode za vijagru i kondome neke, pa ih sve lepo banujem ili im brisem accounte, a sad sam ubacio jos jednu opciju da moraju odgovarati na pitanja koja su na srpskom jeziku sto znaci da nece 101% pogoditi resenje jer ako je na ENG i ako imas da biras izmedju da i ne onda sigurno provali nekako, ali ako stavis da mora da upise odgovor na pitanje sigurno nece pogoditi
Poslednja Izmena: Mart 24, 2011, 00:52:48 PRE PODNE od [InfernoGaming]dJ^DotA

Citatovo sto imaju 300+ gostiju to nije tacno
ima kao program za to
da poveca brojeve gde oces i da to se ne primecuje to moj drug ima i meni je isto za server stavio da ima 223 igraca

hmmm, da mi je znat ko vas je reklamiro xDD...

A ti Gunex suti, ako je netko brze od tebe uspio(doso do tog broja) nemoras odma sr** , na tvom serveru ima 20 stalnih igraca vidit cemo koliko ce tu bit!!
Poslednja Izmena: Mart 24, 2011, 01:28:45 PRE PODNE od DarioCvitkovic


TREBATE DA VAM NETKO IZRADI WEB STRANICU BILO KAKVE KATEGORIJE?? JAVITE MI SE NA PM 50â,¬ SREDIVANJE..

Ako zelite posjetit nesto od moih radova kliknite na slijedece ---->

Online Browser Igrica: http://balkansxnova.ba.funpic.org/ogame/login.php

Forum: http://balkanelite.info/

Web stranica: http://sportske-vijesti.com/

UZIVAJTE!!

Mirnas_Tajic

Mislim da su to i botovi sposobni.[/quote] Sta zelis reci? da smo botovi jel to? Prvo Krivo ti je priznaj proznaj Priznaj a da ti vodis ovaj server i forum onda nebi rekao da su svi botovi jel tako zato molim te nemoj da se javljas
Poslednja Izmena: Mart 24, 2011, 20:21:14 POSLE PODNE od Mirnas_Tajic