[MAP] Diskoteka kod opstine

Započeo Gotti747, Mart 23, 2011, 15:16:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


samo neznam ko je izdao balkan express!!!!!!!!!
Ti ili ja?
A i pljujes svaki put po Markoniju i sta vec i po FaceBook stranici od BE-a Pljujes po marku i stavljas neke klipove za marka i kao pricas za njega da je bot.
Ja ne pljujem po drugim serverima samo im nalazim manu i ja im ne kazem ''[cenzura] server" nego kazem Moze bolje ali ajde ili tako nestho!
Hahaha pa sta se ja svadjam sa izdajicom i sada si se ovde prokurci^....
Ma nemam ja tebi se pravdam decki!
A ovo si copy samo da znas ;)

EDIT: i nemoj moje ime da spominjes ovde po BS da ja nekog pljujem ja nikom ne pljujem ni bilo sta!
A i sta ako mi se nesvidja rad?A sta ako sam reko istinu si ovo samo copy od nekog srv!
Aj bre nemoj tu da foliras bre!
Poslednja Izmena: Mart 23, 2011, 22:44:26 POSLE PODNE od [LC]Ryder
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

oslicno 10/10



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

Mikic95


Ljepo sreÄ'eno, ali mi se ne sviÄ'a to sto je tako visoko, i na jednom stupu, nije bas RP. 9/10
Poslednja Izmena: Mart 23, 2011, 22:48:07 POSLE PODNE od Van_Helsing

Citat: [LC]Ryder poslato Mart 23, 2011, 22:41:38 POSLE PODNE
samo neznam ko je izdao balkan express!!!!!!!!!
Ti ili ja?
A i pljujes svaki put po Markoniju i sta vec i po FaceBook stranici od BE-a Pljujes po marku i stavljas neke klipove za marka i kao pricas za njega da je bot.
Ja ne pljujem po drugim serverima samo im nalazim manu i ja im ne kazem ''[cenzura] server" nego kazem Moze bolje ali ajde ili tako nestho!
Hahaha pa sta se ja svadjam sa izdajicom i sada si se ovde prokurci^....
Ma nemam ja tebi se pravdam decki!
A ovo si copy samo da znas ;)

EDIT: i nemoj moje ime da spominjes ovde po BS da ja nekog pljujem ja nikom ne pljujem ni bilo sta!
A i sta ako mi se nesvidja rad?A sta ako sam reko istinu si ovo samo copy od nekog srv!
Aj bre nemoj tu da foliras bre!



Nisam izdao nikoga, ako mislis da sam izdajica jer sam otisao sa jednog sa:mp "servera" onda si nolifer kao i oni

i jos jednom ti kazem: sve sto radis na ovom forumu jeste da pokusavas da nastetis drugima i da ih nateras da se osecaju lose zbog neceg dobrog sto rade za celu zajednicu - kod mene to ne pali! i kloni se mojih tema, idi pametuj negde drugde

a ako umes bolje da mapujes od mene - onda napravi pa da vidimo.
Poslednja Izmena: Mart 23, 2011, 22:55:16 POSLE PODNE od [BU]Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Odlicno izgleda, ovi stapovi sto "drze" platformu ne bi mogli da pricuvaju ni ranjenog coveka a ne ovu platforumu. Stepenice hmm izgledaju bas fino dok bi se popeo do gore izdahnuo bi i onda ne bi imao volje bas da plesem.. A ovo iskreno ne lici na diskoteku ;)

0,2/10

1/10
Balkan Expressni momak .. ♥

black_dota

Super Mapa

10/10 Samo sto ovo Joxy kaze upravu je :P

Citat: Falcone poslato Mart 23, 2011, 23:05:49 POSLE PODNE
Odlicno izgleda, ovi stapovi sto "drze" platformu ne bi mogli da pricuvaju ni ranjenog coveka a ne ovu platforumu. Stepenice hmm izgledaju bas fino dok bi se popeo do gore izdahnuo bi i onda ne bi imao volje bas da plesem.. A ovo iskreno ne lici na diskoteku ;)

0,2/10

u svakom slucaju bolje nesto i da drzi platformu nego da lebdi u vazduhu  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


To ono od danas :D trebao si malo da preprawis,preciznije da naprawis, al ok :P
http://www.erepublik.com/en/referrer/Godra+Madafaka  eRepublic, dodjite i registrujte se, dobra igra ;)

Citat: [BU]Gotti747 poslato Mart 23, 2011, 23:41:13 POSLE PODNE
Citat: Falcone poslato Mart 23, 2011, 23:05:49 POSLE PODNE
Odlicno izgleda, ovi stapovi sto "drze" platformu ne bi mogli da pricuvaju ni ranjenog coveka a ne ovu platforumu. Stepenice hmm izgledaju bas fino dok bi se popeo do gore izdahnuo bi i onda ne bi imao volje bas da plesem.. A ovo iskreno ne lici na diskoteku ;)

0,2/10

u svakom slucaju bolje nesto i da drzi platformu nego da lebdi u vazduhu  :D

Jbg da si na serveru video bi da ne "lebdi" u vazduhu.. Al trudis se dobar si .. Diskoteka ispred glavne zgrade u drzavi ? HAHAH pametno ;)

a Falcone, znam da nikad neces moci da budes maper kao ja, jbg.  :'(

a i ko je rekao da je ono glavna zgrada u drzavi?

sta ako ova mapa nije za roleplay?

eto to je dokaz koliko uopste znas o SA:MP-u. ;)
Poslednja Izmena: Mart 24, 2011, 08:17:27 PRE PODNE od [BU]Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

10/10 naravno ovi iz be su navikli da to sve visi na vazduh xD