Los-City[V.1.4 UPDATE]

Započeo [LC]Ryder, Mart 20, 2011, 18:08:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Da mogu ja povecat Font slova na 15 da mi opis bude jedan od najboljih.
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: [LC]Ryder poslato Mart 24, 2011, 14:16:15 POSLE PODNE
Da mogu ja povecat Font slova na 15 da mi opis bude jedan od najboljih.
Nije fora u velicini fonta -.-

poznaticovik

Citat: [LC]Ryder poslato Mart 24, 2011, 14:16:15 POSLE PODNE
Da mogu ja povecat Font slova na 15 da mi opis bude jedan od najboljih.

Ne kužiš što hoću reć ali nema veze :)

,Los City RolePlay Server je izmesljen 2010 godine,prvi put se culo za njega Prvog Januora 2010 ali tada naravno ime servera naseg je bilo Evropa Gaming,Sada je 2011 godina 1 godina od naseg servera kolko postoji i mnogo se mucimo da skriptamo i igracima udovoljimo e pa sada drusthtvo vam prestavljam server koji necete zaboravit Los City RolePlay IP: 178.63.80.210:7908 FORUM: www.los-samp.info <<<F0rum jos nije u funkciji ali IP jeste>>> Mod je radjen od 0 ali necemo kazat od 0 nego je samo kopirano iz nekog moda 5000 Linija i posle sve samo smo radili mi smo u mod dodali preko 30000 Linija! Ko pozove svoje frendove i puno njih i ako budu redovni mozda dobija donator lvl 4,gamemaster sve zavisi! Pozdrav.

OPIS SERVERA:
EVO VAM LINK OVDE SMO UPLOAD OPIS Jer necemo ovde pravit spam i da ljudi moraju da vrte dole sto godina ;S
http://www.text-upload.com/read.php?id=64939&c=4324513
SERVER SE OTVARA 26/03/2011 u 15:00 :)
Napomena: Svi znate da je Ryder banan i on se vise nikada nece vracati ovde tako su rekli admini.Ali ja sam Head-Admin Los City ime mi je tamo Micky_Corleone,Samo da napomenem da Los City Ovde ima pristup da reklamira,Ryder je napravio krivicu,a ne zajednica Los City.
A to odobrenje smo dobili od alena,evo link od tog posta evo vam i link, http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=21984.0....
Taj post je zadnji odgovor u toj temi.
POZDRAV Milisav :)
Stranica Facebooka,TeamSpeak,Cs servera,opis servera sve se nalazi http://www.text-upload.com/read.php?id=64939&c=4324513.
POZDRAV!  ;D
MOD JE UPDATEN NA v.1.5 verziju samo sam to zaboravio ;S



EDIT: VI STO PRAVITE STO TEMA OD LOS CITY SERVERA ZA REKLAMU OVDE SE NALAZI I NEMOJTE DA SPAMUJETE DA NAM NE ZABRANE DA NE REKLAMIRAMO POZDRAW!
IZVINJAVAM SE ADMINIMA NECE TO VISE NIKAD PONOVIT!
Poslednja Izmena: Mart 26, 2011, 13:45:30 POSLE PODNE od Milisav
SVI SE REGISTRIRAJTE WWW.LOS-SAMP.INFO
POZDRAV :)

Svaka cast Ryder-u danas je server napunio do 33 igraca... Iako je banan na BS uspio je srusiti rekord...Jos jednom cestitam! I vidim da se bez BS foruma moze napuniti server..
/

cristiane

Citat: [CE]Don_Sergio poslato Mart 26, 2011, 21:12:55 POSLE PODNE
I vidim da se bez BS foruma moze napuniti server..
Očito nisi dobro primjetio,njegov server nije uklonjen sa BS foruma.

A i uostalom koga je briga? Ja sad vidim samo 10 igraca,i od toga su 7 GameMasteri/Admini. Nije fora u tome. GameMod nije neka klasa i nema nista sto bi privuklo igrace,tako da ce verovatno posle 5-6 dana ponovo da bude 0/50 ;) Ali svejedno,ja Ryderu kao susedu zelim sve najbolje sa serverom,i za koju godinu ce i on da odraste i shvati da ne ide to tako,pa ce se,nadam se,baciti na posao,da nauci skriptati i imati pun server. :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ovo mi je reko ryder da vam kazem:
[22:17:13] Filip Marinkovic-SONY: Reci Ovo mi je reko ryder da vam kazem:
[22:17:31] Filip Marinkovic-SONY: Los City RolePlay Zajednica se mucila ali je konacno uspela bilo to kako ili onako.
[22:17:52] Siniša Kotarski: To?
[22:17:53] Filip Marinkovic-SONY: Tesko je mnogima na ovom forumu to da prihvate pa izmisljaju da kazu da ima 10 admina i 1 igrac,ali nije istina na serveru je imalo od 32 igraca
[22:18:03] Filip Marinkovic-SONY: a bilo je samo 5 admina
[22:18:08] Filip Marinkovic-SONY: znachi 5 admina smo samo imali
[22:18:23] Filip Marinkovic-SONY: sada u 11 H kolko je vec imamo po 12 igraca i to nije neki uspeH?
[22:18:34] Filip Marinkovic-SONY: Od otvorenja je proslo vise od 6-7 sati
[22:18:52] Filip Marinkovic-SONY: I ako imamo 15 igraca a proslo je 6-7 H
[22:18:58] Filip Marinkovic-SONY: to je veliki Uspeh ne samo za mene i za mnoge servere
[22:19:06] Siniša Kotarski: To da napisem
[22:19:06] Siniša Kotarski: Sve?
[22:19:13] Filip Marinkovic-SONY: Yeap
[22:19:17] Filip Marinkovic-SONY: I reci ovo mi je ryder reko
[22:19:19] Siniša Kotarski: ok
[22:19:20] Filip Marinkovic-SONY: da kazem
[22:19:21] Filip Marinkovic-SONY: :0
[22:19:31] Filip Marinkovic-SONY: cekaj
[22:19:32] Filip Marinkovic-SONY: CEKAJ
[22:19:34] Filip Marinkovic-SONY: i jos nestho
[22:19:38] Siniša Kotarski: reci
[22:20:46] Filip Marinkovic-SONY: Vi znate da sam ja Banovan sa Balkan sampa mnogima je to drago ali i meni,malo sam se opametio kada me je neko ban4ever jer me vise ne boli glava,uspeva mi sa serverom svemi ide dobro vezi servera a i lakse mi je malo da se ne svadjam Sa onim Gotti i  jos nekima sto.....
[22:21:05] Filip Marinkovic-SONY: Sergia sam zamolio da ovo posta jer sam mu poslo da mi neke komentare u server oglasi vezi mog servera
[22:21:13] Filip Marinkovic-SONY: da mi posta vase komentare namerno da vidim stacete reci
[22:21:19] Filip Marinkovic-SONY: pa evo zamolio sam sergio da ovo posta nesvidja vam se ili ne...
[22:21:40] Filip Marinkovic-SONY: A ovde je mnogo tesko da nego prizna
[22:21:49] Filip Marinkovic-SONY: ja sam banovan zato sto sam branio BE Server
[22:21:53] Filip Marinkovic-SONY: a ne zato zbog pravila
[22:21:57] Filip Marinkovic-SONY: i to BAN 4EVER OMG
[22:22:12] Filip Marinkovic-SONY: neki od mene su gori i njima nistha..
[22:22:37] Filip Marinkovic-SONY: Pa od BE sam banovan ali to je Liku Gonns tesko da prizna pa cuti, a kada mu je reko Alen da nasa zajednica dozvoljena ovde usutko se!
[22:22:56] Filip Marinkovic-SONY: Sta on ima pravo zabranjuje pravo i to pljuje po meni,lik mi kaze preko MSN i tvoja zajednica ce biti banana i to!
[22:23:14] Filip Marinkovic-SONY: Zamolio Bi admine ili koga vec da se to ne desi jel sam ja skrivio ne moja zajednica
[22:23:25] Filip Marinkovic-SONY: a opste neznam ni sta sam skrivio ali nema svadje :)
Edit:
[22:24:24] Filip Marinkovic-SONY: e dodaj samo u EDIT:
[22:24:30] Filip Marinkovic-SONY: da je zadnji 5 admin koji sam mu dao
[22:25:02] Filip Marinkovic-SONY: to je jedna od najboljih mojih drugova u RL, i on igra samp i dao sam mu admina a i radi snimke za nas server i to videcete on ce vam posta sve u slike i video tamo :)
[22:25:10] Filip Marinkovic-SONY: Veceras cemo postavit reklamu na nasoj FB stranici i tako to
[22:25:14] Filip Marinkovic-SONY: Pozdrav !
Poslednja Izmena: Mart 26, 2011, 22:25:02 POSLE PODNE od [CE]Don_Sergio
/


Citat: ... Djea ... poslato Mart 26, 2011, 21:46:29 POSLE PODNE
A i uostalom koga je briga? Ja sad vidim samo 10 igraca,i od toga su 7 GameMasteri/Admini. Nije fora u tome. GameMod nije neka klasa i nema nista sto bi privuklo igrace,tako da ce verovatno posle 5-6 dana ponovo da bude 0/50 ;) Ali svejedno,ja Ryderu kao susedu zelim sve najbolje sa serverom,i za koju godinu ce i on da odraste i shvati da ne ide to tako,pa ce se,nadam se,baciti na posao,da nauci skriptati i imati pun server. :)
Ovako Ryder je banovan pa cu ja morat sve da odgovaram i ta sraja pa da pocnemo.
Los City je napredovao juce je imao 17 igracha a server se bio otvorio pre toga 48 H.
Napredovacemo mi jos i imacemo mi vise igracha samo sacekajte,A igrace ne privlaci da kazem ko dovede 100 igraca dobija heada nego im se svidja server a to mozete provaliti udjite neki dan i provalite ;)..
Vec smo napravili 3-4 movie vezi servera i u movie ucestovalo vise od 13 igracha i pravimo movie.
Igracima se svidja mod i mnogo njih privlaci vecina vas ima ovde server pa kaze nije nestho...
Samo da kazem ja kao Filipov Drug sto zivim pored njega evo nek doce ceo balkan samp se uveri da imamo samo 5 Admina.
Filip_Covekov
Milisav_Covekov
John_Recycle
I jos neka dva nicka zaboravio :S
Eto to od mene Pozdrav od Milisav!
Kada malo pogledate mod tek onda pricaje kako je i to ;).
A ne samo neko da udje i odma izadje kaze [cenzura]...
Pozdrav

EDIT: izvinite sto ovi prave temu ali reklamiraju ko ludi a opis uzimaju sa nase FB stranice danas zavrsavamo forum i sve....
Izvnite sto reklamiraju tolko puta dajte nam njihov ip pa da ih lociramo neznam kako drugcije Pozdrav ;)

Poslednja Izmena: Mart 28, 2011, 13:23:07 POSLE PODNE od Milisav
SVI SE REGISTRIRAJTE WWW.LOS-SAMP.INFO
POZDRAV :)

Ti misliš da mi ne znamo ko si? E moj Ryderu, ccc

Citat: [AG] gonss.pwn bg poslato Mart 28, 2011, 13:18:42 POSLE PODNE
Ti misliš da mi ne znamo ko si? E moj Ryderu, ccc
Ja sam Milisav,pa proveri moj IP!
Admini su Filipa ban Ip sa svih browsera sve bre ni anymouse kako vec nemoze da koristi zato...
Ja sam milisav kuca pored kuce smo on sada pored mene i pricamo zajedno a vi ;)..
A ako neverujete pitajte Nikolu(Djea) Da zivimo kuca pored kuce.

EDIT: E dobar ti je forum Gonns Mislim Portal ;)
Poslednja Izmena: Mart 28, 2011, 13:26:20 POSLE PODNE od Milisav
SVI SE REGISTRIRAJTE WWW.LOS-SAMP.INFO
POZDRAV :)

Da,jeste to Ryder,on je samo usao preko susedovog acc-a i pametuje. Tu su,kuca do kuce pa zato. (Iako stvarno ne znam dokle ces da iskoriscavas i ucenjujes to dete ali ajde,necemo o tome ovde -.- )




Dalje,da,mozda imate 5 admina,ali od tih 17 igraca minus 5 admina ostaje 12,a gde su ti lideri/gamemasteri? Dokle ces da lazes sebe?

Ali tvoja je odluka da biras,jer je tvoj server nastao iz zelje da gazdujes,dovoljno te poznajem i znam to.

Ovo je moje misljenje,i ti ne mozes da ga promenis pricajuci mi bajke o nekakvim filmovima i slicno.

Kad budes dospeo na sluzbenu listu balkanskih servera (a da pritom to ne bude ona za koju se placa),tad mozes reci da je server uspeo.

Ali ovako - mrka kapa.

Pozdrav i uzivaj dok imas igraca!





No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


cristiane

Citat: Milisav poslato Mart 28, 2011, 13:17:40 POSLE PODNE
dobija heada nego im se svidja server a to mozete provaliti udjite neki dan i provalite ;)..
Citat: Milisav poslato Mart 28, 2011, 13:17:40 POSLE PODNE
Vec smo napravili 3-4 movie vezi servera i u movie ucestovalo vise od 13 igracha i pravimo movie.
Citat: Milisav poslato Mart 26, 2011, 13:42:25 POSLE PODNE
Mod je radjen od 0 ali necemo kazat od 0 nego je samo kopirano iz nekog moda 5000 Linija i posle sve samo smo radili mi smo u mod dodali preko 30000 Linija! zavisi!
Citat: Milisav poslato Mart 26, 2011, 13:42:25 POSLE PODNE
EDIT: VI STO PRAVITE STO TEMA OD LOS CITY SERVERA ZA REKLAMU OVDE SE NALAZI I NEMOJTE DA SPAMUJETE DA NAM NE ZABRANE DA NE REKLAMIRAMO POZDRAW!
IZVINJAVAM SE ADMINIMA NECE TO VISE NIKAD PONOVIT!

Citat: ... Djea ... poslato Mart 28, 2011, 13:29:33 POSLE PODNE
Da,jeste to Ryder,on je samo usao preko susedovog acc-a i pametuje.
I slijep čovjek bi primjetio da je Ryder,kad samo pogledam postove.Bolje bi pisalo dijete od 5 godina.
Poslednja Izmena: Mart 28, 2011, 13:41:00 POSLE PODNE od yamaha

LOL Ryder nije kuci nego u school ima 7 casova a i ima privatni cas Fiziku valjda.
A ovaj pa normalno da lidere imamo pa svaki server ima lidere...Nego sada spominjemo Admine i Gmove..
Server moze imat 20 igracha i uspesan je marem po meni.
A sada bas gledam ono da kupimo da budemo na sluzbenoj listi mislm ja i ryder planiramo a ja tu se ni pitam vec on ;(


EDIT: Pa kolko se ja secam prvi je Ryder igro samp pa posle ti pa ja..Bez rydera ti nikad nebi cuo za samp ali nema to veze imam veceras da pricam preko snjim za skype pacemo videt..
A i samo neznam koje ulazio pre jedan dan i trazio admina a prestavio se......I reko dajmi admina.Ali nema veze nezelim da lockaju temu ili nestho slicno.

Ovaj server nije zabranjen ovde da se reklamira vec ryder je banovan a ne njegova zajednica.


EDIT: Na koje dete mislis da ja i ryder ucenjujemo admine ili mislis na mene da me filip ucenjuje LOL.
Pa ako lazem ako smo susedi onda nam je mozda IP razlicit neki broj pa nek uporedi Admin ili bilo ko vec...
Ae bre Nidzo necemo se mi svadjamo susedi/komsije necemo se svadjamo zbog sampa i tih gluposti.


A ako neverujes da sam ja oces da postam ovde kada sam bio kod tebe sta si reko za filipa i za los city i za sve ili ako neces ti to posaljem na PM

EDIT: NEMATE DOKAZE NEMATE NISTHA CAO! ja sam milisav bre Djea ae ne dizi paniku bezveze
SVI SE REGISTRIRAJTE WWW.LOS-SAMP.INFO
POZDRAV :)