Balkan Street Movie - OTMICA

Započeo Gunex, Mart 19, 2011, 21:19:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

:S snimas video i odjednom iz noci u dan prede i pise dobili ste platu  :D
ajde da si malo vise pripazio i da nisi copy bilo bi 10/10 ali ovako ajde za trdu 8/10

7/10-Moglo je puno bolje.
1:52 stigla plata ahah :)

Gunex

Ma to jes [cenzura]o ovo stigla plata mogli smo da ponovimo ovaj scenario al mi dojadilo vise 4 puta smo ponvaljali mi krenemo kad dojdje jedan pocne nas puca ja mu dam prison /drugi put mi krenemo kad ovom crash predsedniku /treci put mi krenemo kad nam se spawn kola na sred puta :S / i cetvrti put mi krenemo i sve dobro kad ono stigla plata i meni bilo mucno da svaki cas ponavljam i ostavio ......mada sam mogao da uradimo jos nekolko scenaria

A po meni prvi/drugi/treci scenario je dobro odradjen samo je los onaj sto ima stigla plata a meni se ostalo svidja sad neznam vama
Poslednja Izmena: Mart 20, 2011, 17:16:01 POSLE PODNE od Gunex


Scenario nije los samo da je snimatelj/kamerman bolji :)

Gunex

Ma ja sam sve radio i snimo i sve / i smislio scenario

Scenario je smislio snimatelj The mafia way-a.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gunex poslato Mart 20, 2011, 20:46:43 POSLE PODNE
Ma ja sam sve radio i snimo i sve / i smislio scenario

Sto se ne napravi cmd ovdje /facepalm :D..Epic Fail
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

Meni je ovo bas uzas :S Prvo ako vec koristis CamHack onda nauci ga koristiti LMAO, drugo kopija cista The Mafia Way.

Pa moj prvi rad za Tesanj RPG je izgledao bolje lol, pogledaj pa se uvjeri:

http://www.youtube.com/user/bosniani?feature=mhum#p/a/u/1/ORG8VzaFdGc
__________________________________________________________

Almir Tyler

__________________________________________________________

Citat: Gunex poslato Mart 20, 2011, 20:46:43 POSLE PODNE
Ma ja sam sve radio i snimo i sve / i smislio scenario

Ti smislio scenario ?

Ne

Ti snimao ?

Svaka cast, moraces da me naucis !

XxKeKoxX

Nije video nesto pretjerano.....niti je rp tako da 4/10 za trud ulozen

HAHahahahhahahahahahahahaha ti nisi normalan kad si ovo izbacio..ahhahahahaha onako noc i stigne plata ono dan hahahahahahahahahahahahaahahahahahhahahahahahahahah ti nisi krsten majke mi... ahhahaahahahah umrecu..ahaahhahahahaahahahahhahahaah lol
SA:MP in <3 .. :D

Gunex

ja nevidim sta je tu toliko smesno
dojadilo mi je da ponavljam svaki cas scenario jer smo 4puta ponavljali i bilo je mi je mucno da ponavljam na ono "Stigla plata"
ali ne morete nista vi meni da kazete
jer vi nebi mogli ni slicno da uradite

Meni se ovo nesvida :S
 
Moji Radovi:
_________________________________________
_________________________________________