We come and We go

Započeo ZicMortal, Mart 14, 2011, 21:24:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ZicMortal

Dragi BSovci,



Bilo mi je lijepo svama ovih nekoliko mjeseci u kojima sam doživio svačega. Nazalost više lošega nego dobroga ali nije me briga radi toga. Pišem ovaj *odlazak kako bih vam zaželio sreću, u potrazi onoga što već tražite na ovome forumu.. šta želite i koga želite. U svom vremenu provedenom ovdje *upoznao sam se sa dosta dobrih ljudi, neki od njih (većina) su u mome potpisu. Takodjer, sa dobrime dodje i lose.. upoznao sam dosta idiota, umisljenih debila, demona i ostalih pizdarija (da se sad ne izrazavam)... dosta onih koji kradu skriptu, varaju ili pokusavaju varati... dosta onih koji izmisljaju, lazu ili omalovazavaju tudji rad.Dobro za takve postoji forum team koji to odlicno odradjuje. Vjerujte, na toliko korisnika... treba dobru raspodjelu napravit sta se kaznjava a sta ne (govorim iz osobnog iskustva)...

I šta sam htio reć, bilo mi je drago sa vama biti, najaviti koji update za ED, naći nešto zanimljivo, objaviti nešto zanimljivo i tako toga (na kraju krajeva, čemu ovaj forum služi)...
Te još sam htio reći... neki su me pitali zašto se ne prijavim na listu službenih BS servera. Pa eto.. da objasnim... prije dok su GF, ST i BM (te jos jedan kojem se nemog sjetit naziva) bili na toj listi, onda je to za mene značilo nešto.. ono su bili (i jos jesu) predivni serveri za igru, sa svojom ekipicom, rjesavajuci svoje probleme, nikad se mjesajuci sa drugim serverima te je svaki imao ono nešto posebno radi čega je vrijedno igrati na njima. Eh sad vidite, ta lista se promjenila... CH najuspjesniji server... ajd dobro... i zatim jos dva od kojih je jedan od njih BE... naime kad sam ušao na server nije mi se nimalo svidio.. nije bila stvar skripta, neke izvedbe servera, nego sama ekipa.. a vjerujem kao i na CH ima dosta botova koji neznaju pravu igru. Ja sam prije igrao na GF prije globala.. ono je bila najbolja igra, nije bila full roleplay.. ali jednostavno težili su ljudi do toga, sami su se znali organizirati i napraviti bilo šta. I takav sam ja bio i jos uvijek jesam. I jednostavno došao sam do zaključka da neželim da ED bude dio tog popisa jer ja nevidim nikakve logike u tome, niti vidim neku *slavu ili kako vi to već nazivate u tome.

Na Edimaxu jer za par dana godišnjica servera... stoga pozivam vas, sve ljude dobre volje da nas posjete tada ako dosad nisu. Što se tiče Edimaxa, nikad nisam volio pretjerivati, bio sam zadovoljan onime šta imam, sa jednom ekipom od 30 igrača, koja se zna družiti, koja zna IGRATI. Ili bar teži do toga. Znam se često iživcirati, znam često pogubiti se u svemu tome, ali znam da sam radio server radi neke ekipe koja zna cijeniti trud, i ne samo moj trud, trud svih admina koji se nalaze na serveru, svih lidera. I jedino što mi je žao jest to što nemam puno vremena, inače bih više odvojio za razvoj servera... da postane što bolji i ljepši. I kada malo bolje shvatim, onog datuma kojeg sam ga otvorio, i nakon 6 mj. te sad nakon 1 god. SMATRAM da sam postigao ono što sam htio u samome otvorenju. Uvjek sam radio server do ekipe i ljudi na njemu i uvijek ću ga zbog toga i raditi te poboljšavati. Uskoro cu napisati biografiju servera na forumu pa vjerujem da će sve Edimaxovce zaintrigirati da pročitaju malo o tome. I ovdje prije nego li odem (dolazit cu ponekad) cu postaviti najavu za update na ED.


Te moja završna riječ
- pomagao sam koliko sam mogao te koliko sam imao volje za to, volio bih da sam pomagao više (novim članovima) jer znam kako je meni bilo kad sam išao sam sve raditi, ali opet da nisam sam išao raditi nebih naučio sve ovo što znam sad. Onima koji se uce skriptat zelim samo reci nek se potrude malo razvijati ono što su započeli, jer puno je ljepše napraviti nešto svoje i znati kako radi te imati samo za sebe nego skinuti negdje sa samp foruma ili pitaj bože gdje. Želim svima ugodan boravak ovdje, neka uživaju te neka iskoriste ovaj forum te znanje na njemu za nešto (budući server, zajednicu, forum).

Svima koji ste čitali, znam da sam se malo raspitao ali nema veze >.<,
lijep pozdrav od ZicMortal-a.




Ljut je sto ga nisi stavio u opis  :'(  :D :D
Extreme Generation - 178.63.80.210 :7871

Srecno dalje... Ti stojis u mom potpisu a da bi neko mogao stojati u mom potpisu mora to da zasluzi i puno ti hvala sto si mi pomagao kad sam bio noob :D

Citat: [ED] ZicMortal ~ poslato Mart 14, 2011, 21:24:40 POSLE PODNE

Na Edimaxu jer za par dana godišnjica servera... stoga pozivam vas, sve ljude dobre volje da nas posjete tada ako dosad nisu. Što se tiče Edimaxa, nikad nisam volio pretjerivati, bio sam zadovoljan onime šta imam, sa jednom ekipom od 30 igrača, koja se zna družiti, koja zna IGRATI.




datum ??

Doci cu obavezno...

17.03.  :-*
Edimax u <3
Ovo mi nista neznaci,tu je MSN i Server,tako da cu te jos duuuugo Smarati  8)

Sretno ti u RL-u, navrati nam ponekad  :*
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265


Sretno u RL :D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Sretno u RL-u. Posjeti nas koji put.

Last nick: Paradox

Cobra 11


Sretno Zic.
Vidimo se InGame i na forumu. :)

Poslednja Izmena: April 16, 2011, 12:51:32 POSLE PODNE od [ED] Capica

Eto,pozdrav ZIC ti si malo i meni pomogao svako toliko ;) , zao mi je sto odlazis,no sretno u zivotu te navrati kad budes imo vremena!