[POMOC]GameMode

Započeo Mario_, Mart 07, 2011, 21:11:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako,dobio sam onaj free hosting od 10 slotova i sad ja uploadam mod , stavim sve iz scriptfiles sve ubacim,pokrenem server i on radi...Ali sad sam preveo taj GameMod i samo sam ubacio novi tj. zamenio onaj stari i kada upalim server pise mi GameMode: Unknown....zna li neko resenje?Uploadao sam streamer i sscanf ali opet nece...
Poslednja Izmena: Mart 07, 2011, 21:12:07 POSLE PODNE od [CH]Mario


plugins streamer.so sscanf.so
Jesi stavio u .cfg?

Citat: [ED].:Curtis:. poslato Mart 07, 2011, 21:17:27 POSLE PODNE
plugins streamer.so sscanf.so
Jesi stavio u .cfg?
Eh uspeo sam sad....uploadao sam .dll a u cfg stavio .so -.- hvala na pomoci stvarno,moze lock ovde...
Poslednja Izmena: Mart 07, 2011, 21:30:55 POSLE PODNE od [CH]Mario

ja nemogu da upload streamer.so na ovaj free hosting 10 slota :(




Citat: Nikola I poslato Mart 07, 2011, 21:28:43 POSLE PODNE
ja nemogu da upload streamer.so na ovaj free hosting 10 slota :(

reci hosteru, nisam niti ja mogao ali on mi uploadao i sad radi

i ja imam isti problem sa full space hostingom tj sa .so fajlovima, kontaktirao sam support
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Meni su odgovoril,kazu ovako
Ovako kao sto sam Vam saopstio nasi serveri su na linux platformi i ovaj mod ima djelove koje linux OS nepodrzava to morate da zamjenite sa novim djelovima tj. fajlovima koje podrzava linux,za to imate zajednice za SAMP koje su zaduzene za to a imate i nasu domacu zajednicu balkan-samp.com

Mod je FactionGame edit i nesto ima tu sto Linux OS nepodrzava i pise da treba da se zamenim sa necime ali ja to neznam,molim vas ako mozete pomoci?
Poslednja Izmena: Mart 07, 2011, 21:40:55 POSLE PODNE od Nikola I




Citat: Nikola I poslato Mart 07, 2011, 21:38:43 POSLE PODNE
Meni su odgovoril,kazu ovako
Ovako kao sto sam Vam saopstio nasi serveri su na linux platformi i ovaj mod ima djelove koje linux OS nepodrzava to morate da zamjenite sa novim djelovima tj. fajlovima koje podrzava linux,za to imate zajednice za SAMP koje su zaduzene za to a imate i nasu domacu zajednicu balkan-samp.com

Mod je FactionGame edit i nesto ima tu sto Linux OS nepodrzava i pise da treba da se zamenim sa necime ali ja to neznam,molim vas ako mozete pomoci?
Mozda misle na .dll file? Ako ne podrzava .so probaj uploadat .dll i reci jel radi...

kako moze da radi .dll ako su rekli da im je OS na Linuxu ?!
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri