Trazim hosting za samp

Započeo [PH]Nikola36, Mart 06, 2011, 19:40:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Trazim hosting za samp da mogu da platim preko MTEL dopune :) od 30slotova server :)
Respect to:mafica .pwn




Mirnas_Tajic

Pa mos vako te paresto ces dati bolje ti je da odes u banku i uplatis bgm Host 40 slotova je 5 km pa eto onda ti je 30 slotova oko 3 km tako nekako samo odes u banku netreba ti licna ni nista bgm ja tako radim evo vidi cjene Gahehosting.rs


Citat: Mirnas_Tajic poslato Mart 06, 2011, 19:45:02 POSLE PODNE
Pa mos vako te paresto ces dati bolje ti je da odes u banku i uplatis bgm Host 40 slotova je 5 km pa eto onda ti je 30 slotova oko 3 km tako nekako samo odes u banku netreba ti licna ni nista bgm ja tako radim evo vidi cjene Gahehosting.rs

Ma znam to sve isli smo ja i drug i uvjek kaze jeli vi znate da imaju prevare preko interneta i mi kazemo znamo ona uzme onaj vrag i gleda i kaze nevalja to je prevara a sve sam isto napisao!
Respect to:mafica .pwn




Mirnas_Tajic

 :D :D :D :D :D nije bgm nije prevara ja sam uzeo i posalo slike uplatnice i u roku 4 H mi stigla sifra od G panela pa otidjite u drugu banku i uplatite nemorate kod tog da vam neda odete u neku banku dje vas neznaju

Citat: nikola36 poslato Mart 07, 2011, 13:20:15 POSLE PODNE
Citat: Mirnas_Tajic poslato Mart 06, 2011, 19:45:02 POSLE PODNE
Pa mos vako te paresto ces dati bolje ti je da odes u banku i uplatis bgm Host 40 slotova je 5 km pa eto onda ti je 30 slotova oko 3 km tako nekako samo odes u banku netreba ti licna ni nista bgm ja tako radim evo vidi cjene Gahehosting.rs

Ma znam to sve isli smo ja i drug i uvjek kaze jeli vi znate da imaju prevare preko interneta i mi kazemo znamo ona uzme onaj vrag i gleda i kaze nevalja to je prevara a sve sam isto napisao!
Jao prevera za 3km XD Nisam nikada uplacivao preko banke ali kazu da je jednostavno,Ima neki Banjalucki host ali pitaj Kalua,ili kad ga ja vidim pita cu ga!

cristiane