[0.3c]|-^Bratunac RoleplaY^-|[v1.6]

Započeo SpawNB., Mart 03, 2011, 21:20:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


>> Skripter i Mapper : SpawN <<

>> Owneri: SpawN & Savo <<

>> IP Servera: //ukonjeno <<

>> Forum: //uklonjeno (uskoro domena) <<

>> Otvaranje: 23.02.2011 <-> OTVOREN <<



Ovako zelio bih vam predstaviti svoj prvi Mod to jeste SAMP zajednicu.Za pocetak zelio sam napraviti neke novosti,izmjene sto nema na drugim serverima,ili ih u nekom smislu poboljsati.Sve u svemu napokon smo zavrsili prvi i vise nego ocekivani dio...verzija naseg SA-MP servera je v1.6. Mnogi ce se sad pitati kako 1.6 logicno je da se krene od 1.0...Kao sto sam naveo uradili smo i vise nego sto smo ocekivali tj. ubacio sam vecinu stvari koje sam namjeravao uraditi kroz male updejte na serveru.

Nisam neki skripter,al' ovde sam dao sve od sebe,dodao novi CarOwnership,popravio bugove na eventima i mnogim drugim mestima.Takodje sam i mapu delimicno promenio.

Radnja se odvija u Los Santosu,za sad ostajemo u ovome gradu,ali ne znaci da se necemo siriti dalje.Ovaj server je bio u planu da bude samo za nasu okolinu,da se nadjemo preko neta (SA-MP-a) i druzimo zajedno,al' onda su nam poceli dolaziti razni igraci i tako da se trudimo da budemo sto veca i bolja zajednica.Svake veceri na serveru se odrzavaju Zabavni Eventi (Cross Trke,Moto/Auto Trke,Survivor,Monster Race,SkyDiving i dr.)
Jedna velika napomena Adminima ili Gamemasterima jeste da je ovo Roleplay server i nadamo se da ce tako ostati.Nemamo u cilju da banujemo,nego da pridobijamo igrace.Jedna greska sa ban/kick i letis.


-Policija-
-FBI-
-SWAT-
Hitna Pomoc
-Vlada-
-ABC Studio-
-Taxi Company-


-Yakuza-
-La Cosa Nostra-
-Hitmen-
-The Escobar Cartel-
-47th Street Family-
-Faction Bikeri-


Legalni Poslovi

-Detektiv-
-Dostavljac produkata-
Auto Mehanicar-
-Pizza boy-
-Cistac ulica-
-Tjelohranitelj-
-Bokser-
-Vozac busa-
-Kamiondzija-
-Farmer-

Ilegalni Poslovi

-Posao Kurve-
-Diler oruzja-
-Dostavljac materijala-
-Diler droge-
-Kradljivac vozila-


Kratka Obavijest o Serveru:

•Kapije Bandi/Organizacija se otvaraju s komandom /otvori ili prosto pritiskom na taster ALT
•Sve baze su detaljno ogradene i namapane...
•Organizacije i Bande posjeduju sustav opreme,svaki sustav je poseban,detaljnije o tome vidjet ce te na serveru kucajuci komandu /help
•Takodje je dodan sistem polaganja.
•Bankomat sistem vidljiv u pojedinim dijelovima grada,vise u update-u
•Posjedujemo carownership - 1)- Verona Beach 2)- Blizu Burgera ... takodje smo imali i CarOwn. system na klik,al' smo uklonili jer mislimo da je to prosto NON-RP.
•Moguce pljackanje Banke,PigPena,Burgershoot-a,24/7,Pizzerije,CluckinBell,Donut,Alhambre itd..
•Za sad broj kuca i bizzova je ogranicen,ali dovoljno za pocetak...Naravno veci broj kuca i bizzeva ocekujte u update-u koji slijedi

EDIT: -FactionGame dorada-
Poslednja Izmena: Mart 04, 2011, 20:29:16 POSLE PODNE od yamaha

Faction mod i sve isto nevjerujem da su sta promjenili a vidi se po org
Sretno

edit: i cek kako si ti radio 3 mjeseca na skripti a nema ni 2 mjeseca kako je objavljena :P
Poslednja Izmena: Mart 03, 2011, 21:25:32 POSLE PODNE od iAmGod

Ja ne vidim slike

Zelis zaraditi sa iUreÄ'ajem ili Androidom?
Posalji mi svoj e-mail i prati upustva


www.speedtouch-samp.com


Sretno ali...ako je vec Faction GM mogao si ga malo vise edit a ne samo promenit ime i ubacit 4-5 TextDraw-ova al ok...

Jeste FactionGame Edit,al' nisam samo ubacio textdraw i promenio ime,dodao sam novi CarOwnership...popravio dosta bugova kao sto su bili eventi ili bug kod painta, i dodao jos dosta komandi.

CitatJa ne vidim slike

Moguce je zato sto nisam stavio slike :)

Stavicu slike,cim dobijem ADSL :) wireless , pa nece nikako da upload..
Poslednja Izmena: Mart 03, 2011, 21:53:07 POSLE PODNE od SpawN_Batica


Mikic95

Slabo to nešto, al nek je sa srećom.

Ok je opis, samo poruci svojim igracima da prestanu da reklamiraju tvoj server na nasem forumu/facebook stranici/serveru.

Izvinjavam se ako se bilo gde ovaj server reklamira,pokusavaju da dovedu igrace kao da bi dobili "GameMastere".Al' nista od tog.Ponovo izvini .. nisam znao..

Snich

QUOTE:Ok je opis, samo poruci svojim igracima da prestanu da reklamiraju tvoj server na nasem forumu/facebook stranici/serveru.



potpis..
Poslednja Izmena: Mart 04, 2011, 01:42:19 PRE PODNE od [FactionGame] Snich_Wolf

Fino fino, sretno i sve najbolje :D
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

Mislim da je ovo dobar server i vode ga ozbiljni ljudi. Igram CS na njihovim serverima i jako dobro su uradjeni.

sretno :)

Citat: JuustyGe poslato Mart 04, 2011, 17:23:50 POSLE PODNE
Mislim da je ovo dobar server i vode ga ozbiljni ljudi. Igram CS na njihovim serverima i jako dobro su uradjeni.
ovo je samp :) ne cs :D

I jos nesto da dodam ovaj samp server nema nikakve veze ssa CS serverima da znate!