Los City RolePlay[x4]UPDATE v.1.4

Započeo [LC]Ryder, Mart 01, 2011, 17:34:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

black_dota

Faco, samo sam cutao da vidim druge komentare :P

Sranje opis, gori od onih sto napisu 2 recenice

[NE]Sretno

Cobra 11

Citat: [LC]Ryder poslato Mart 01, 2011, 18:14:28 POSLE PODNE
a i cobra takodje kao ovom aleksandru, sam reko vase zivce negde drugde pisite.!A i stacu ti ja sto si izgubia admina i puko si od ljubomore na weber!
hahahahah....o cemu ti pricas????
WEBER JE PROPAO,JA SAM SAM OSO S WEBERA ZBOG NOVOG OWNERA...
ako se ikad weber vrati,vidit ces da cu opet bit admina....bio sam head na weberu,a nisam izgubio,a to ti mogu potvrdit i Luis koji je bio admin na weberu,a moze ti potvrdit i Begić koji je samnom takoÄ'er bio head....
i ubuduće ne pričaj gluposti!!!

black_dota

Citat: [LC]Ryder poslato Mart 01, 2011, 18:14:28 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Mart 01, 2011, 17:59:16 POSLE PODNE
slab opis,

btw.. od koga si uzeo ovu zastavu sa strane?


Srecno!
nisam ja to radio vec sam platio nekog skriptera mi napravi mod  sve to....Ja sam samo sada editirao mod malo dodo mape i mozda 2-3 komande...


Cobra pa sta ako prodajem lidere?Pa jedan od najboljih servera na balkanu prodaje lidere a to je CH makar sam ja to cuo danas...A i meni netrebaju donacije bas me briga za to nego ako bi mogo zaradit neku kintu ovako...
Imam da otvaram 100 puta tvoj problem nije!
a i cobra takodje kao ovom aleksandru, sam reko vase zivce negde drugde pisite.!A i stacu ti ja sto si izgubia admina i puko si od ljubomore na weber!
Admine/Smodu Lockaj temu,Javicu ti na PM kada mozes da otkljucas da nebude mnogo svadja UNAPRED HVALA!


WOW BRAVO

Ubacio si 2 mape i 2-3 komande, pa to ni Correlli nezna uraditi, ccc, ma ti si najbolji skripter na balkanu :-*


Prestanite spamati!
Ovde ide lock, nemaš IP, kad budeš imao javi mi se na PM da unlock :S

Evo stigao je IP
46.19.33.111:7778
Danas je otvorenje u 20 H.
Forum ce u ponedeljak ili utorak stici....
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Gunex

Los Opis
Trebo si dodat nekolko slika
Pogledaj malo moj opis
vidi sta sam ja dodao slika na
balkan street roleplay
a i trebo si prvo otvoriti server pa onda postaviti opis

SRETNO :D

OTVOREN!
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: [LC]Ryder poslato Mart 01, 2011, 17:34:06 POSLE PODNE
ali uvek je tu taxi :D pa samo pozovete /911 ili kazite adminu da vam spawn neki auto.

lol presmjestno! zovite policiju ili recite adminu da spawna auto ahahahahaah

sretno  8)

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





lol, odlican si " Domacin " Dodem na server i deres se ljudima da su botovi.. :S ... imat ces puno igraca :)

Us'o na server i odma' izas'o..

Sretno -_-"

Edit: Vidi se da je koristen google translator..
Poslednja Izmena: Mart 03, 2011, 20:14:46 POSLE PODNE od Aleksandar

Citat: Cody poslato Mart 03, 2011, 20:11:11 POSLE PODNE
lol, odlican si " Domacin " Dodem na server i deres se ljudima da su botovi.. :S ... imat ces puno igraca :)
Ne derem se svima da su botovi,nego sam tebi rekao da si bot jer si oterao vise od 5 igraca pricas neke stvari o sampareni i kazes skinut mod!
Rastero si neke igrace i deres mi se tu!Ban sam te naravno!a drugima nisam reko da su botovi.
Aleksandre sve je prevedeno samih ruku,samo ovaj engleski sto smo dodali na server to smo sa google translate.....
A twih strasno pravi spam sta sve radi omg!Pa rasteruje igrace i prica da je cyber mod hahahaha.
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

4/10 Kad bi ocjenjivao tvoj opis "zalosno" moze milion puta bolje trebao si staviti nekoliko slika i jos mnogo vise objasnjenja o serveru zajedno sa slikama naravno ali eto kako god i sta god bilo


Sretno!

Sretno :) Iako si ti pljuvo po mojim opisima ja nisam takav da se svetim! Sretno trebace ti....

Nemoguce..
Pa nisam mislio da ce se naci neko ovakav koji ce koristiti GOOGLE TRANSLATE za server.
Uso sam i izaso sam jer je server prelos.