| Pomoc svim maperima |

Započeo ...Neno..., Mart 01, 2011, 15:21:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

DODATO NOVO PRAVILO:

Od sada nema otvaranja tema ukoliko vam je potreban neki objekat, to postavljajte u ovoj temi !
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Kakav vagon ? moze neka slika ? *potrazi pod Contructions
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

probaj kucati vagon,ili vagons ili u kategoriji ima nesto Industrial ili Vagons nean pojma tak nesto
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Johnny

Kako se zove objekat onaj veliki sto pise San Andreas Mulity Player.

e to i mene zanima,ima li neko ?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: Johnny[E] poslato April 16, 2011, 15:44:57 POSLE PODNE
Kako se zove objekat onaj veliki sto pise San Andreas Mulity Player.
Mulity?  ::)
To vam je 0.3c objekat.

Multiplayer ajde,jel to onda treba skinuti mta s 0.3c objektima sto vec ima sticky u ovom PDF?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Da.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Jel neko mozda zna kak se zove objetk lezeci policajac i kategoriju kak se zove di su take stvari hvala

p.s. ispricavam se za onu temu nisam vidio novo pravilo

Ne postoji objekat lezeceg policajca, zabij nesto u zemlju ili napravi svoj custom mod kao Balkan Underground  :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: korda poslato April 17, 2011, 12:24:41 POSLE PODNE
Jel neko mozda zna kak se zove objetk lezeci policajac i kategoriju kak se zove di su take stvari hvala

p.s. ispricavam se za onu temu nisam vidio novo pravilo

vecina ti koriste one rampa a njih mozes nac pod

CitatFence - ograde.
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

...Neno...


Poslednja Izmena: April 17, 2011, 14:22:36 POSLE PODNE od Found
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine


Citat: [AG] mafica .pwn poslato April 17, 2011, 16:29:17 POSLE PODNE
Citat: Found poslato April 17, 2011, 14:21:29 POSLE PODNE
Evo ako neznate neki id objekta pogledajte ovdje prije nego sta pocmete spamat :)

http://www.gamerxserver.com/ObjectsByCategory.php


http://forum.gamerxserver.com/showthread.php?6905-GamerX-Objects-By-Category
Svaka cast na ovom.
ovo ce jako puno pomoc samo da obrate paznju na ovo

hmm posto je ovo samo post i brzo ce past u zaborav.. pa ako smod-mod-adm zeli neka ta 2 link-a postavi u 1. post.. jer tamo ce prije viditi i uvjek ce bit tamo..
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine