Balkan Streets Rol3Play 0.3c

Započeo Gunex, Mart 01, 2011, 01:05:39 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Gunex poslato Mart 02, 2011, 11:37:20 PRE PODNE
vracali smo statse sa drugih servera
tako se brze skupljaju igraci
To je ocajan potez, da ne spominjem razlike u serverima poput GF i CH...

Gunex

Ne vracamo statse vise bre
samo ako ima sliku i dajemo do level 15 a para 50k da ima barem nesto pa nek skuplja!!

SoNNix

meni se jedno ne svidja na serveru sta pise ono u kutu SRB.tako ce vam igrati najvise smao srbi.maknite to

Gunex

Ocemo sve one textove cemo da maknemo i da ostavimo samo gore
kolko je sati
i datum

To ti je pametno, netreba ti nikakav textdraw.. i ja sam stavio vreme/datum

|uRP|UrbaN Rol3Play

IP: 188.40.42.148:7798

Haha ja uso na server i vozim se sa motorom i jurila me policija,i ja stanem i lik dodje i probusi mi gume (kao da nebi pobegao) i puco mi u glavu (sacmarom),i ja poceo da mu bezim jer vidim odma da je BadCop,i motor mi se sjebo i ja nastavio peske da bezim i gledam kako me juri od pozadi,i od jednom se porta do mene i /cuff me :D i ode covek po kola,i ja posto imam slabe zivce oteram ga u tri lepe...i on me u arenu i ja mu kazem "/pitaj Sta se portas do mene i hapsis me botu?" i on me kick "Reason: ja bot?"...posle kad sam usao na server,svatio sam da je to head admin i nisam mogao da verujem da je head prekrsio rp pravilo (PG)...na ulicama je haos,svi se rokaju...bolje da je dm server nego rp... :-X
Poslednja Izmena: Mart 18, 2011, 22:51:41 POSLE PODNE od Monk bg

Citat: Monk bg poslato Mart 18, 2011, 22:46:31 POSLE PODNE
Haha ja uso na server i vozim se sa motorom i jurila me policija,i ja stanem i lik dodje i probusi mi gume (kao da nebi pobegao) i puco mi u glavu (sacmarom),i ja poceo da mu bezim jer vidim odma da je BadCop,i motor mi se sjebo i ja nastavio peske da bezim i gledam kako me juri od pozadi,i od jednom se porta do mene i /cuff me :D i ode covek po kola,i ja posto imam slabe zivce oteram ga u tri lepe...i on me u arenu i ja ga prijavim "/pitaj Sta se portas do mene i hapsis me botu?" i on me kick "Reason: ja bot?"...posle kad sam usao na server,svatio sam da je to head admin i nisam mogao da verujem da je head prekrio rp pravilo (PG)...na ulicama je haos,svi se rokaju...bolje da je dm server nego rp... :-X
ahahahah

Snich

Citat: Monk bg poslato Mart 18, 2011, 22:46:31 POSLE PODNE
Haha ja uso na server i vozim se sa motorom i jurila me policija,i ja stanem i lik dodje i probusi mi gume (kao da nebi pobegao) i puco mi u glavu (sacmarom),i ja poceo da mu bezim jer vidim odma da je BadCop,i motor mi se sjebo i ja nastavio peske da bezim i gledam kako me juri od pozadi,i od jednom se porta do mene i /cuff me :D i ode covek po kola,i ja posto imam slabe zivce oteram ga u tri lepe...i on me u arenu i ja mu kazem "/pitaj Sta se portas do mene i hapsis me botu?" i on me kick "Reason: ja bot?"...posle kad sam usao na server,svatio sam da je to head admin i nisam mogao da verujem da je head prekrsio rp pravilo (PG)...na ulicama je haos,svi se rokaju...bolje da je dm server nego rp... :-X

xaxaxa...Ludilo ee "Ja bot" xD  xD...

Citat: Monk bg poslato Mart 18, 2011, 22:46:31 POSLE PODNE
Haha ja uso na server i vozim se sa motorom i jurila me policija,i ja stanem i lik dodje i probusi mi gume (kao da nebi pobegao) i puco mi u glavu (sacmarom),i ja poceo da mu bezim jer vidim odma da je BadCop,i motor mi se sjebo i ja nastavio peske da bezim i gledam kako me juri od pozadi,i od jednom se porta do mene i /cuff me :D i ode covek po kola,i ja posto imam slabe zivce oteram ga u tri lepe...i on me u arenu i ja mu kazem "/pitaj Sta se portas do mene i hapsis me botu?" i on me kick "Reason: ja bot?"...posle kad sam usao na server,svatio sam da je to head admin i nisam mogao da verujem da je head prekrsio rp pravilo (PG)...na ulicama je haos,svi se rokaju...bolje da je dm server nego rp... :-X
Da znam svi MGeri i PGeri i neznaju ni R o RP-a niti R od RolePlay pravila

Gunex

Monk kazi mi koji je to head radio


Sta je bre a..
terate me da psujem
sta bre non rperi
botine
nemate pravo vi meni nista da kazete botovi
jedni
kad uzmete server i kad imadete barem nesto od gamemoda
i kad imadete barem 15 igraca
onda recite nesto
!!!

Citat: Gunex poslato Mart 18, 2011, 23:10:52 POSLE PODNE
Monk kazi mi koji je to head radio


Sta je bre a..
terate me da psujem
sta bre non rperi
botine
nemate pravo vi meni nista da kazete botovi
jedni
kad uzmete server i kad imadete barem nesto od gamemoda
i kad imadete barem 15 igraca
onda recite nesto
!!!


Sad nije ingame al pocinje na D ja msm Denu tako nesto xD,pa dvoje vas je valjda?

Citat: Gunex poslato Mart 18, 2011, 23:10:52 POSLE PODNE
Monk kazi mi koji je to head radio


Sta je bre a..
terate me da psujem
sta bre non rperi
botine
nemate pravo vi meni nista da kazete botovi
jedni
kad uzmete server i kad imadete barem nesto od gamemoda
i kad imadete barem 15 igraca
onda recite nesto
!!!

evo ja cu ti reci imo sam gm i imo sam igra [25] , server ti je totalno non rp udjem i kazem ja sam sa CH 10lvl i dobijem taj lvl sta dalje pricati!

Mikic95

Citat: Gunex poslato Mart 18, 2011, 23:10:52 POSLE PODNE
Monk kazi mi koji je to head radio


Sta je bre a..
terate me da psujem
sta bre non rperi
botine
nemate pravo vi meni nista da kazete botovi
jedni
kad uzmete server i kad imadete barem nesto od gamemoda
i kad imadete barem 15 igraca
onda recite nesto
!!!


Igrači ti nisu bitni ako je RP ispod nule.


Gunex

slusaj na svakom serveru igraci rade dm
pogledaj balkan expres
najvisi non rp server na balkanu
pa ima 120 igraca
pa mu nista ne fali
a kod mene najvise rade dm
a to polako resavamo delimo prison/kickove za to
a mg rade oni pocetncini pa neznaju ni sta je to