Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

black_dota

Pa i meni treba Steam CS 1.6 pa niko ne da hahaha xD.

8€ ti je puno dat.. ?

Citat: [NS] ναηιℓℓα.αмχ◄ №¹ poslato Mart 30, 2011, 19:41:47 POSLE PODNE
a da razmislite o prelasku na source?

Nemaju svi dobre kompove, a i nekome je bolji 1.6, npr. meni, a u mogucnosti sam source igrati..
Poslednja Izmena: Mart 30, 2011, 19:42:55 POSLE PODNE od LuKsA
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

poznaticovik

Više neigram Counter Strike tj. kući nikada nisam igrao stalno smo na informatici. Prvo smo 1.6 pa smo skinili CS:S i mogu reći da mi je taj bolji i grafika i ovako gameplay.

Inače što se tiče SA:MPa postala mi je muka od ove djece -.-"

Pa igrao bi ja kad bi mogao naci,ja skinem neki 1.8 ono cs 1.6 samo preradjen,imam eki CS S skinuo kada instal dodje do "dust 2 "mape i izbaci eror i nece da nastavi,ako neko moze neka posalje link u pm od torenta ili necega,nemoj da postate u Koment jer je zabranjeno xD,btw ja sam nabavio besplatno Steam,od jednog lika,njemu nije trebao...  :P

black_dota


Nekako me CSS uopste ne previlaci,iako je bolje odradjen od CS 1.6.
Tako da sam i dalje CS 1.6 player :D

meni je CS 1.6 mnogo bolji od Source, iako CSS ima bolju i grafiku i sve...

btw prosao mi je BETA test stunt moda sa konkursa za CH, zadovoljan sam, ni jedan bug pronadjen, reakcije odlicne ali jbg na ex-yu prosotrima svi igraju RP retko ko se interesuje za stunt, mada igrace iz inostranstva nismo zvali.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Johnny

Ja sam obrnuo CS 1.6 i ne igram vise! [  :D :D :D :D ]

Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: $--L84S--$ poslato Mart 30, 2011, 22:52:58 POSLE PODNE
Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Mart 30, 2011, 22:48:16 POSLE PODNE
Kao što englezi kažu : 'I didn't see that comming', ili ti ga 'ovo nisam očekivao'...


http://www.source.ba/clanak/303875948653/vijesti/Zloglasne%20jakuze%20prve%20prisko%C4%8Dile%20u%20pomo%C4%87%20%C5%BErtvama%20u%20Japanu/?ref=najcitaniji


Why not xD

Pa vjerovatno zato što takvi ljudi, tj. mafijaši koji se bogate tako što iskorištavaju, kradu itd., njima baš i nije stalo do toga kako se drugi osječaju.

Da se na balkanu desi neka katastrofa, šta misliš ti bil' ovi mafijaši pomogli državi, ili bi iskoristili to stanje da još više pokradu ?
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265


Rest in Peace.

Ali, molim vas, ovo pogledajte  :D  


http://www.youtube.com/watch?v=_JmA2ClUvUY


Carevi se zadali  :D
Poslednja Izmena: Mart 30, 2011, 23:25:32 POSLE PODNE od мσмαк. ^ [5]
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: yamaha poslato Mart 30, 2011, 23:04:07 POSLE PODNE
:D



hahahahahah omg

NICIJA NIJE DO ZORE  hahahahahahha ovo je carsko
trebat ce im i vise komanda :D

bagra lopovska...

Mikic95

Opet svi oÅ¡li spavat ??  :D

Johnny

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Mart 31, 2011, 00:36:15 PRE PODNE
Opet svi oÅ¡li spavat ??  :D
Ja sam uvek tu :D [Za razliku od juce i prekluce sad sam jeo nemoram pre spavanja]