Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

black_dota

Jesi ove Beat efekte ti dodavao ili su vec bili u pesmi?

Citat: Johnny[E] poslato Mart 29, 2011, 18:39:56 POSLE PODNE
Citat: [InfernoGaming]dJ^DotA poslato Mart 29, 2011, 13:25:43 POSLE PODNE
Ja imam 4 svoja Mixa, mada nisu nesto jako posebno dobri, samo jedan youtube nece da prihvati jer traje 15:56 a mora 15:00 :P

Ostale mixove pogledajte na mom youtube kanalu: http://www.youtube.com/user/iamfromserbia98?feature=mhum

Ti i gonss radite preko programa ja sam ovaj radio preko Mixer-a (I prebcivao samo na player-e u VDJ= Virtual DJ) :)

DJ Chuckie Mix by DJ Johny & BeeKeyKLIK

Gde je stvarno galeb  :D ?
Jaojaoajaoajaoajaoja........Oce mi Riknuti Vufer XD Jbt odlicno ti je ovo  8)

black_dota

Ja imam miskete samo trebam jos da ih povezem na komp :P

Johnny

Citat: [InfernoGaming]dJ^DotA poslato Mart 29, 2011, 18:45:59 POSLE PODNE
Ja imam miskete samo trebam jos da ih povezem na komp :P
Moras da imas sve prikljucke i prikljuci na oba kanala na VDJ = Virtual DJ-u i uzivaj

[Crni ili beli] stavis u jedan kanal a crveni prikljucak u 2 moras da imas verziju virtual DJ PRO da bih mogao mixetu da povezes to kosta oko 100E mozes i da nadjes pirat.
Moras da imas prikljucak za pojacalo i ako ti je potreban punjac(Ja ga imam)

Citat: Johnny[E] poslato Mart 29, 2011, 18:49:25 POSLE PODNE
Citat: [InfernoGaming]dJ^DotA poslato Mart 29, 2011, 18:45:59 POSLE PODNE
Ja imam miskete samo trebam jos da ih povezem na komp :P
Moras da imas sve prikljucke i prikljuci na oba kanala na VDJ = Virtual DJ-u i uzivaj

[Crni ili beli] stavis u jedan kanal a crveni prikljucak u 2 moras da imas verziju virtual DJ PRO da bih mogao mixetu da povezes to kosta oko 100E mozes i da nadjes pirat.
Moras da imas prikljucak za pojacalo i ako ti je potreban punjac(Ja ga imam)
Ja imam i Miksetu,i pojacalo,i Zvucnika 2,jesu starija ali su kao 2 ormara  8) od Tog samo Pojacalo i Zvucnike koristim,inace to sam dobio od Brata,koji je imao studio,sada se on Ozenio tako da se nebavi vise time  :-*,ja i sve da ocu nebi znao miksetu prikljuciti,tamo su oni cudni "cinkovi"  :P

Johnny

Citat: -â–º|ï½±ow乇尺|â—,,- poslato Mart 29, 2011, 18:52:15 POSLE PODNE
Citat: Johnny[E] poslato Mart 29, 2011, 18:49:25 POSLE PODNE
Citat: [InfernoGaming]dJ^DotA poslato Mart 29, 2011, 18:45:59 POSLE PODNE
Ja imam miskete samo trebam jos da ih povezem na komp :P
Moras da imas sve prikljucke i prikljuci na oba kanala na VDJ = Virtual DJ-u i uzivaj

[Crni ili beli] stavis u jedan kanal a crveni prikljucak u 2 moras da imas verziju virtual DJ PRO da bih mogao mixetu da povezes to kosta oko 100E mozes i da nadjes pirat.
Moras da imas prikljucak za pojacalo i ako ti je potreban punjac(Ja ga imam)
Ja imam i Miksetu,i pojacalo,i Zvucnika 2,jesu starija ali su kao 2 ormara  8) od Tog samo Pojacalo i Zvucnike koristim,inace to sam dobio od Brata,koji je imao studio,sada se on Ozenio tako da se nebavi vise time  :-*,ja i sve da ocu nebi znao miksetu prikljuciti,tamo su oni cudni "cinkovi"  :P

Ako ti nije jasno ovo sto sam gore napisao pa da ti cickovi ili (bananice) onda potrazi na YT......

Moja najbolja zurka docek nove godine 2011 :P (Johny - Ja BeeKey - Moj prijatelj ) [Ovo sam ja xD]


Dota, cestitam ti od srca
Imas novi rank GodFather i napunio si broj 2000
:D
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



black_dota

Vidi stvarno nisam ni primetio hahaha

A bolje mi zvuci High Roller :P

Ja to ni ne primecujem,al' verujem da nikad necu da dostignem toliko. Doduse nije mi ni bitno.

Stigao novi update na CroHerzu,fantastican je moram priznati,dok se srede bugovi i bice tip top sve :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


http://mtavc.com/

Radi li vama sajt ? :S Ja ocu MTA da skinem nece da otvori -.-

Citat: # BCk. poslato Mart 29, 2011, 20:04:08 POSLE PODNE
http://mtavc.com/

Radi li vama sajt ? :S Ja ocu MTA da skinem nece da otvori -.-
Meni samo izbaci onu sliku od MTA i nece :S

http://zebra.og-servers.net/mta/mtasa-1.0.5.exe Eto ti download za MTA 1.0.5 I nije mtavc.com nego mtasa.com I meni ne radi valjda nešto rade ili se nešto pobrkalo.






Correlli

Citat: BloodMaster poslato Mart 29, 2011, 18:17:08 POSLE PODNE
Sam da pitam, zas je galeb dobio bananu?

A ja se pitam odakle ta dezinformacija?