Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.


Gonss smrade sretan ti rodjendan! Da bar zivio 300 puta toliko i da ti uspije Afrika gaming ;)

Dosta vas je više.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: yamaha poslato Mart 20, 2011, 14:20:13 POSLE PODNE
CitatDanas vam se Svijet cini okrutnim zar ne? Mozda bih te željeli priliku da promjenite ovaj Svijet??? Evo vam jedne velike prilike....Ova igrica ce vam omoguciti da upravljate bilo kojom državom na ovom svijetu...Vi ste voÄ'a drzave i vi upravljate sa njom kako zelite

Ćini mi se da je tražio neko ovaj tip igre.
OPÅ IRNIJE OVDJE

Ja i Soprano smo trazili igricu u kojoj vodis svoj grad, kao Kosorka si, radis sta hoces.. Istrazujes novo nuklearno oruzje, gradis tvornice i imas para uuuh.. Uz to imas i svoj privatni zivot, obitelj koju treba prehranjivati, ako odes u minus stvari iz kuce ti polako odlaze i nadopunjava se minus

Igrica je +10 :)

A ovu igricu koju si predlozio, igro sam na iPhoneu ;)

@ Momce, u vezi cega je dosta?
Poslednja Izmena: Mart 20, 2011, 16:20:06 POSLE PODNE od Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »



Sabio gonss :D Extra video :)

EDIT: Najviše Online Danas: 291. Najviše Online Ikada: 291 (Danas u 02:56:40 ) bravo :D
Poslednja Izmena: Mart 20, 2011, 18:02:00 POSLE PODNE od BCk.

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN






black_dota

Hahahaha alene na kom je to srv


Mikic95


OPet se ja vratio SAMP skriptanju aktivno :D Editam LARP mod ;) Tamo na ljeto bi mogo i otvorit server :D


Od sad nikom nista ne pomazem, tako da zaboravite na moju pomoc (Izuzetak je PDF "Tutorijali u vezi SA:MP-a)... Planirao sam da odem sa ovog foruma jer mi se smucio kao i mnogima  ;) ali ostacu samo zato sto imam Moda u PDF "Tutorijali u vezi SA:MP-a"